Gönderen Konu: hayatınızda ılk typer ı nerede nezaman gordunuz  (Okunma sayısı 11592 defa)

BLACK ORANGE

Ynt: hayatınızda ılk typer ı nerede nezaman gordunuz
« Yanıtla #25 : Kasım 29, 2008, 08:13:44 ÖÖ »
type-r ı ilk olarak 01 senesinde bayide gördüm. ankara efe de...

antonow

« Yanıtla #26 : Kasım 29, 2008, 05:18:25 ÖS »
ben ilk olarak 2003 senesınde istanbulda bı plazada gormustum ısmını hatırlamıorm
daha sora izmire universiteler arası woleybol maclarına gıtmıstık alsancak tarafında gormustum bı bayan wardı ıcınde bende bakıodum araca durmustu arac park halınde
bende bakarken hatun gel yakından bak ıstersen dedı
bende yok rahatsız etmeyım dedım oda gel bısı olmaz dedı
sora ıcıne oturdum ıncelerken fln hatun kullanmak ıstermeısın dedı
bende yok dedım bısı olmaz dedı
bende kaza yaparsam nolcak dedım yanı nolur ne olmaz dedım sonucta oda arac zaten pertten cıktı dedı mrk etme dedı
bende basladım surmeye ama aracta sorun oldugu bellıydı vıraja gırerken fln arac atıodu resmen saga sola
ama motorda bı sorun yoktu gayet ıyıydı
ozaman o vtec acısına hasta olmustum o aracın
arac bı askerınmıs sanırım sora sattılar dıe bılıorm bana almak ıstersen cok ucuza wercez demıslerdı ama pert aracı nabcam ben dedım
ole bı anım olmustu
bıraz uzun oldu ama:))))

sisss

« Yanıtla #27 : Aralık 01, 2008, 10:07:37 ÖS »
bende ilk olarak 2002 yazında parkormanda "motofest" organizasyonunda görmustum. japoncuların oluşturduğu bi grubun içinde gri renkte bi araç. çok hoşuma gitmişti sahibiyle uzunca konuşmuştuk. o dönem bende 306gti vardı ve arabamı çok seviyordum fakat organizasyon sonunda maslakta yanımdan geçişini hatırlıyorumda trafikte ki görüntüsü bitirmişti beni.

Seko

« Yanıtla #28 : Aralık 01, 2008, 10:50:46 ÖS »
Aslında gordunuze birde bindinizi eklesek :) zira inince insan yemeyecem icmeyecem ben bu arac para biriktirip alacam diyor :)
Ben mavi renkli bir type r binmistim gedizler cekmekoyun icinde sadece 1-2 yaptı kullanan adam ama zır stock haline cıkan sesler bile yetmisti bana :)

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #29 : Aralık 01, 2008, 10:52:39 ÖS »
iyide tr de mavi renkli bi typer yokki tr ye gelen sadece 3 renk var siyah kirmizi ve gumus gri baska renk yok benimki gibi sonradan boyandi ise bilemiyorm tabi

sisss

« Yanıtla #30 : Aralık 01, 2008, 10:54:27 ÖS »
biaralar type-r a cok benzeyen mavi renkli bi sport vardı heralde arkadaş onunla karıstırdı

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Aralık 01, 2008, 11:00:32 ÖS »
ilk gördüğüm typer daha doğrusu typer lar bneim tht deki  ilk buluşmamda  gördüm..ALG 11 ve DF 9999 typer ları gördüm ikiside 2005 modeldi...birde asilin 2002 model typerı vardı...gerçi o akşam s2000 nide ilkkez gördüm :)

ama ilk bindiğim typer GNS 01 ;)  FN2 ye binmek nasip olmadı..belki serhat abi bizi bindirir :)...ama baştan söleyim bindiğim araba gitmiyo ona göre ;) kütle meselesi :)

Seko

« Yanıtla #32 : Aralık 01, 2008, 11:17:05 ÖS »
mavi derken opel renk koduna oyatmıs adam , 03 grimsi mavi e oldugu tam belli olmayan bir type r dı benim bindigim omrunun buyuk kısmını sanayide yatarak gecirdiginden daha 26 k km de idi ve gercekten type r idi yani sport ile type r ı oradan bakınca karıstırıcak birine benzemiyoumdur umarım : :) zaten gecenlerde 40k ytl ye satlıktı araç ..

sisss

« Yanıtla #33 : Aralık 02, 2008, 08:54:12 ÖÖ »

ilk gördüğüm typer daha doğrusu typer lar bneim tht deki  ilk buluşmamda  gördüm..ALG 11 ve DF 9999 typer ları gördüm ikiside 2005 modeldi...birde asilin 2002 model typerı vardı...gerçi o akşam s2000 nide ilkkez gördüm :)

ama ilk bindiğim typer GNS 01 ;)  FN2 ye binmek nasip olmadı..belki serhat abi bizi bindirir :)...ama baştan söleyim bindiğim araba gitmiyo ona göre ;) kütle meselesi :)

ayıp sana zafer binersin tabi. nedir yani sonuçta bi araç işte.

GKS TypeR

« Yanıtla #34 : Aralık 02, 2008, 10:31:33 ÖÖ »
ilk gördüğüm typer senesini tam hatırlamıyorum (2004 gibi olabilir)typer lerin efsanesi ama HAN typer dı. işte bu arabadan sonra oldu ne olduysa typer cı oldum

turbo_ abidinpcsfd

« Yanıtla #35 : Aralık 05, 2008, 02:20:43 ÖS »
bu nasıl bı hastalık ya kardesım olmaz bole ask :)

antonow

« Yanıtla #36 : Aralık 06, 2008, 06:56:30 ÖS »
fn2 yi canlı olarakta gıderken serwıste typermelih arkadasımızın typerı wardı
eşi aldı sanırım akşam arabayı ılk defa fn2 yı gıderken orda gordum
cok tatlı bı sesi wardı kazasız belasız kullan melih arkadasım aracını...

arapsansar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Ağustos 23, 2009, 01:27:56 ÖS »
ilk gördüğüm typer okçunun typer'dı
ondan sonra typer aşkım başladı ztn :)

1.6ies_full

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Ağustos 27, 2009, 12:18:37 ÖÖ »
yılı hatırlamıyoum ama İST HAREM de gördüm.Siyahtı gene görsem bu derim sahibini sitede daha önce gördüm :)

tricky

« Yanıtla #39 : Ağustos 27, 2009, 01:51:07 ÖÖ »
Ilk gordugmu hatırlamıorumda ılk bındıgım 2005 sıyah typer dı. Plakasıda sanırım CGV idi.(yanlıs htırlıyorda olabılır.) İnanılmaz bir muzik sistemi wardı...

sakhee

« Yanıtla #40 : Eylül 07, 2009, 11:10:44 ÖÖ »
ilk maslak ç.kurtlar da gördüm. Vtec II nin optitron göstergelilerine bakmak için gitmiştik arkadaşla. Siyah bir type r vardı Hayatımda gördüğüm en güzel araba dedim. sonra o vitesi görünce o kadar büyük bi hayal kırıklığına uğradım anlatamam. 8 yıl oldu hala o vitesi kabullenemiyorum. Siz ne dersiniz? ben mi fazla abartıyorum ???

infaztim

« Yanıtla #41 : Eylül 08, 2009, 04:16:59 ÖÖ »
o vites için ben clk mı sattım :)

typer alıcam ben diye.

fırsat bu fırsat babam paramı gaspetti.

yıl 2006 dan beridir ben clk dan oldum ve halen typer alamadım.

herşeyin sebebi o VİTES TOPUZUDUR .

anladınız sanırım ne demek istediğimi O VİTES TOPUZUUUU VARYA :d

o benim için bir araba değil EVLAT EVLAT.kız arkadaşlarım oldu sordular bana nekadar seviosun beni diye aklıma typer sevgim geldi seni seviyorum bile diyemedim en çok sevdiğime ise typer kadar dedim.

işte benim typer sevgim böyle.

ve bu typer sevgisini başlatan olay O VİTES konumudur.
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2009, 04:21:04 ÖÖ Gönderen: infaztim »

fikito

« Yanıtla #42 : Eylül 08, 2009, 04:23:58 ÖÖ »
serkan abim allah inşallah sana dünyanın en iyi typer'ını nasip eder :) zemzem suyunuda koyarsın :D

infaztim

« Yanıtla #43 : Eylül 08, 2009, 04:49:18 ÖÖ »
eyv babali ya :)

sakhee

« Yanıtla #44 : Eylül 10, 2009, 10:09:00 ÖÖ »
ben durduğu yeri kabul edemiyorum ep3 te vites kolunun, fn2 gibi olsaydı herşeyimi satar birtane alırdım bu zaman kadar sanırım. ama kasa olarak da ep3 muhteşem duruyor. Rabbim bir vti nasip ederse sonra type r düşünmeye başlarım belki ama vti bana yeterli olacak sanırım. serkan arkadaşımın type r sevdası gibi bende de vti aşığıyım