Gönderen Konu: honda civic sport tampon değişmi  (Okunma sayısı 3908 defa)

hakeen

honda civic sport tampon değişmi
« : Mayıs 14, 2012, 10:35:40 ÖS »
arkadaşlar 2004 model honda civic sport 3k bir aracım var ön ve arka tamponun durumu pek iyi değil :) değiştirmek istiyorum değiştirmişken body kit seti de taktırmak istiyorum tamponu değiştirsem orjinalmidir yoksa satılanlar yan sanayimidir bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim 
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-honda-civic-type-r-body-kit-4-parca-82613205/detay/
bu tarz bir set düşünüyorum ön arka ve body kit 1500 tl ye patlıcak sanırım :)

okn84

Ynt: honda civic sport tampon değişmi
« Yanıtla #1 : Mayıs 15, 2012, 07:34:41 ÖÖ »
cıkmada bakabılırsın ama tamponlar ucuz degıldır tahmınımce orjınal ek lerde servıste baya pahalı fıber tercıh edebılırsın bu lınktekınden daha uygun yerlerde bulabılırsın o paraya boya dahıl halledersın

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2012, 08:42:09 ÖÖ »
fiber en iyi alternatif olsada şahsen yanına bile yaklaşmıyorum artık, benim jazzı aldığımda ön, arka, yanlarda komple ek vardı. Ön tarafı feribota binerken dalgadan dolayı oluşan rampada çatlattık, tam ortadan kırıldı. Arka tampon eki birleşme yerlerinden yavaş yavaş atmaya başladı söktük, yan marşpiyellere de sokakta top oynayan çocukların abanmasıyla çatlaklar oluştu. Plastik gibi darbeyi sönümleyemiyor esneme yapmıyor, şu esnek ön lipten düşünüyorum şimdi, sürünsede bükülsede hiçbirşey olmuyor.

pssat

« Yanıtla #3 : Haziran 24, 2012, 11:59:25 ÖÖ »
MERHABA BEN FORUMDA YENİYİM TECRUBELİ ARKADAŞLARDAN YARDIM BEKLİYORUM. BENİM 2006 EURO CİVİC ARCIMA ÖN TANPON İHTİYACIM VAR ORJİNAL TANPONU NEREDEN NASIL VE NEKADAR FİYATTA BULABİLİRİM 'İKAMETİM İSTANBUL' YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.