Gönderen Konu: FN2 TYPER İÇİN İNVİDİA  (Okunma sayısı 5516 defa)

infaztim

infaztim

Ynt: FN2 TYPER İÇİN İNVİDİA
« Yanıtla #1 : Kasım 28, 2008, 01:13:27 ÖÖ »
http://www.fullcartuning.nl/zoekresultaten.php?intCatID=0&intSubID=0&intMerk=33&intType=222

bu sitede solda tercihlerden istediğinizi işaretleyip bakın neler var fn2 için

GKS TypeR

« Yanıtla #2 : Kasım 28, 2008, 04:55:41 ÖS »
bunu birileri geitrecekmi acaba s2000 de ençok sevdiğim ses invidia da...

typermelih

« Yanıtla #3 : Kasım 28, 2008, 08:14:07 ÖS »
nedır bu bılmıyorum acıkcası...........

BLACK ORANGE

« Yanıtla #4 : Kasım 28, 2008, 10:27:30 ÖS »
yahu bu sitede de benim cr- için bişey yok nedir bu öektiğim anlamıyorum...

ama bu sesi duymak için fn2 almayı düşünebilirim... :)

infaztim

« Yanıtla #5 : Kasım 28, 2008, 11:06:32 ÖS »
bende sabırsızlıkla şu fn2 nin headers single egsoz düz boru ve cai ile aynı moddaki typera ne yapıcağını bekliyorum.

çok ümidim var fn2 den inşallah yanıltmaz beni.

şu anda typer almanın kıyısındayım ama zübeyr kardeşim frenliyo beni az daha bekle diye bi modlansa şu fn2 görsekte ona göre ep3 mü fn2 mi alıcağımıza karar versek.

yani anlicağınız kobay olmak istemiyorum alınca elimde patlarsa fn2 sourum arabamdan.az parada değil 50 bin ytl ya.s2000 gelio o paralara.

cnzdmr

« Yanıtla #6 : Kasım 29, 2008, 03:42:05 ÖS »
motor aynı motor sonucta aynı tepkılerı werır sanzımanı daha kısa fn2 nın bu avantajı,tek eksıgı bıraz kılolu ep3 e gore bıde yol tutusu daha kotu ep3 e gore ama motorda aynı sonucları verır dıye tahmın edıorum sadece parca cıkması gerekıyor...

sisss

« Yanıtla #7 : Aralık 01, 2008, 09:53:51 ÖS »
teknolojiyi kullanmak lazım bence. ep3 ün yol tutusu hakkında bişey diyemiyceğim kullanmadım açıkçası ama fn2 nin yol tutuşu bence çok başarılı. vsa insana gerçekten güven veriyor, seni zorlaman için resmen teşvik ediyor. ama gökselinde dediği gibi sistemin sınırlarını bilmek lazım fazla panikleyip korkmamak lazım ama insan bazen gerçekten korkuyor. honda bu sefer gerçekten tam bir cadde otomobili yapmış.

GKS TypeR

« Yanıtla #8 : Aralık 02, 2008, 09:51:21 ÖÖ »

teknolojiyi kullanmak lazım bence. ep3 ün yol tutusu hakkında bişey diyemiyceğim kullanmadım açıkçası ama fn2 nin yol tutuşu bence çok başarılı. vsa insana gerçekten güven veriyor, seni zorlaman için resmen teşvik ediyor. ama gökselinde dediği gibi sistemin sınırlarını bilmek lazım fazla panikleyip korkmamak lazım ama insan bazen gerçekten korkuyor. honda bu sefer gerçekten tam bir cadde otomobili yapmış.

+1000
yol tutuşu hakkında limitleri zorlamadan yorum yapılması bence yanlış  vsa lı fn2 gerçekten çok iyi yol tutuyor sadece arabayı tanıması lazım virajda ep3 ile deneyebilirm vsa lı ep3 varsa...
ayrıca 2005 ten sonra çıkartılan vsa lı s2000 vsa sız dan dahamı kötü yol tutuyor tamamen şaçmalık vsa lı s2000 ile girdiğin viraja vsa sız s2000 ile ile gir bakalım neler oluyor.

cnzdmr

« Yanıtla #9 : Aralık 02, 2008, 03:15:48 ÖS »
yol tutusu cok basarılı zaten ona kesınlıkle lafım yok bende fk2 war o bıle segmentınde rakıplerıne gore en ıyı yol tutan arac bence kopması ıcın baya bı zorlamak gerekıyor ama koptugu zamandan understeer yasıyıyorm onden salıyor kendını..
ep3 e oranla top gear da test etmıslerdı ep3 le fn2 yı fn2de arka suspansıyonlar bagımsız deıl sanırım bı adı wardı ama unuttum sımdı ep3 de o war fn2 de yok bu sebepten pıstte fn2 daha kotu bı zaman yapmıstı ep3 e gore,youtube da vıdeosu war sanırım ızleyebılırsınız...

sonuc olarak ama fn2 cok guzel bı arac hıcbır sekılde pısman olunmayacak bı arac,verılen parayıda sonuna kadar hakedıyor bence...

cnzdmr

« Yanıtla #10 : Aralık 02, 2008, 03:18:06 ÖS »
ayrıca vsa ayrı bı mantık benım aracımdada war gercekten cok basarılı arabanın kaymasını onluyor dırek ama bunuda gaz keserek vs yapıyor yanı cok basarılı eet ama pıstte kullanıcagınız zaman aracınınızı vsa yı kapatmanız lazım kı dusuk derece elde edebılesınız...

sisss

« Yanıtla #11 : Aralık 02, 2008, 03:34:34 ÖS »
hangimiz pistte kullanıyoruz ki arabalarımızı. dikkat edersen benim yazımın sonunda honda bu sefer gerçekten tam bir cadde otomobili yapmış dedim ve vsa nın caddede ne kadar başarılı olduğunu ben biliyorum.

GKS TypeR

« Yanıtla #12 : Aralık 02, 2008, 04:07:00 ÖS »

ayrıca vsa ayrı bı mantık benım aracımdada war gercekten cok basarılı arabanın kaymasını onluyor dırek ama bunuda gaz keserek vs yapıyor yanı cok basarılı eet ama pıstte kullanıcagınız zaman aracınınızı vsa yı kapatmanız lazım kı dusuk derece elde edebılesınız...

sen vsa yı anti patinaj olarak algılamışsın evet bu görevi gördüğüde doğru ama aynı şeyi serhatada söylemiştim ve denedikten sonra  ne olduğunu anladı hak verdi, aracında vsa olduğunu söylüyosun, ben top gear falan anlamam sen arabayı top geardan mı seyredip aldın ben hiç seyretmedim çünkü onlar gibi hergün pistte değilim belki senede birdir ama hergün E-5 teyim 150-160 la sert makas attınmı vsa lı aracınla serhat attı ve vsa nın hiç gaz kesmeden aracı rayda gider gidi yola soktuğunu gördü. hala iddalıyım ep3 kesinlikle fn2 den kötü yol tutuyor. eğer aynı marka araçda vsa lı daha kötü yol tutuyor diyen varsa gerçekten şaşırmış olmalı. cnzdmr umarım yanlış anlaşılmam sadece bilgi paylaşımı yapıyorum

GKS TypeR

« Yanıtla #13 : Aralık 02, 2008, 04:10:11 ÖS »

hangimiz pistte kullanıyoruz ki arabalarımızı. dikkat edersen benim yazımın sonunda honda bu sefer gerçekten tam bir cadde otomobili yapmış dedim ve vsa nın caddede ne kadar başarılı olduğunu ben biliyorum.

kesinlikle tam bir cadde makinası...

cnzdmr

« Yanıtla #14 : Aralık 02, 2008, 08:21:19 ÖS »
yok abi ne yanlıs anlasılması umarım ben yanlıs anlasılmamısımdır,kendım bı sekılde para kazanıyo olabılsem alacagım ılk arabadır fn2 :)

ben tabıkı arabamı top gearda ızleyıp almadım gıttım test surusu yaptım gordum yol tutusuna hayran kalarak aldım kı benım aracım fk2 fn2 degıl:) zaten bana ne pıssttekı sureden dedıgın gıbı ne ara pıste cıkıcaz da oralarda takılıcaz ama ıste o vıdeo yu ızledım jeremy abı ep3 u gecemedı fn2 ıle ve daha kotu yol tutuyor dedı yoksa bızzat denemıslıgım yok zaten ep3 le fn2  arasındakı farkı ama bıldıgım bısey varsa oda fn2 nın alınacak en harika hatcback coupe oldugu...

cnzdmr

« Yanıtla #15 : Aralık 02, 2008, 08:22:33 ÖS »
bu arada ben arabayla oynayacagım zaman hep kapıorm vsa yı,makas atarken nası bı yararı oluyor vsa nın gaz fln kesmıo mu??

bıde olay vsa lı vsa sızdan daha kotu yol tutuyor degıl,o vıdeoda jeremy suspansıyon sıstemınde bı farklılık oldugunu soyluyordu bı parca degısmıs sanırım fn2 de, buda aracın yol tutusunu etkılemıs dıordu...
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2008, 08:26:25 ÖS Gönderen: cnzdmr »

sisss

« Yanıtla #16 : Aralık 02, 2008, 09:26:54 ÖS »
vsa yı kapatmamanı tavsiye ederim cadde de gazlarken.

GKS TypeR

« Yanıtla #17 : Aralık 03, 2008, 07:49:25 ÖÖ »

bu arada ben arabayla oynayacagım zaman hep kapıorm vsa yı,makas atarken nası bı yararı oluyor vsa nın gaz fln kesmıo mu??

bıde olay vsa lı vsa sızdan daha kotu yol tutuyor degıl,o vıdeoda jeremy suspansıyon sıstemınde bı farklılık oldugunu soyluyordu bı parca degısmıs sanırım fn2 de, buda aracın yol tutusunu etkılemıs dıordu...

eğer drag yada roll yapacaksan tabiki vsa yı kapatacaksın yoksa aracın yürümez gaz keser ama cadde de gazlıyacaksan kesinlikle vsa açık olsun yoksa aracı tutamazsın gazlarken  özellikle makas lı gideceksen kesinlikle vsa açık olsun farkı anlarsın >=ok

EnZo

« Yanıtla #18 : Aralık 19, 2008, 10:35:02 ÖÖ »
Artık Bıraksanız diorm Şu Fn2 ep3 Kıyaslamasını . . İkiside Honda Nın Type-R ModeLi . . Birisi cLassic Dieri Modern Bu kadar . . :)

EnZo

« Yanıtla #19 : Aralık 19, 2008, 10:36:13 ÖÖ »
ep3 Hastası bi insan olarak ve Fn2 Kullanarak Bu yorumu yapıyorum . .