Gönderen Konu: FN2 tahtın yeni kralı  (Okunma sayısı 48445 defa)

sisss

Ynt: FN2 tahtın yeni kralı
« Yanıtla #25 : Nisan 20, 2009, 09:01:21 ÖS »
gökselcim sakin ol kardeşim. çıktın eniyi dereceyi yaptın bu saatten sonra tebrikleri kabul etmen gerekirken birde eleştiriliyorsun. >%Sakin konuyu inceleyen 300 kişi var yorum yapan 10 kişi artık gerisini sen düşün.  ama volkan da yabancı değil ki kardeşim muhabbetimiz olan sayılı insanlardan biri sitedeki. volkan,yılmaz ismini şuan hatırlayamadığım bikaç arkadaş daha var sitede seninle ortak tanıdıgımız bizim için kötü düşüneceklerine ben inanmak istemiyorum açıkcası çünkü ben öyle hiç düşünmüyorum. abuk sabuk ep3 ile fn2 hakkında kimseninde video koymasına gerek yok çocuk gibi. ep3 ün fn2 den iyi olduğuna dair Honda dan yazılı yada görsel(video) bi açıklama yapılmadığı sürece herşeyin böylesine net ve kesin olduğunu  zannettiğiniz videolar koymak biraz komik bence.

fikito

« Yanıtla #26 : Nisan 20, 2009, 09:37:46 ÖS »
bence pistte fn2 ep3 ü geçer...ayrıyeten orda yılmaz abi gibi daha adını sayamadıgım bir çok iyi pilot vardı yani ep3'ün hakkını verememişler demesek daha iyi olur abicim ;) saygılar...

turbovts2

« Yanıtla #27 : Nisan 20, 2009, 11:58:39 ÖS »
Aylardır birçok başlık altında anlatmaya çalıştığım gibi "Fn2" olması gerekeni yapmış ve tartışmalara son noktayı koymuş... Sıra Fn2 lerimizi yüklemeye geldi arkadaşlar. Bu time trial bütün fn2 cilere moral olmuştur... Sonuçta uzun zamandır kendilerini ispatlıcakları ilk fırsatları... Tebrik ederim. MAŞALLAH.

exsca

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Nisan 21, 2009, 12:22:16 ÖÖ »
Tebrik ederim.Fn2 - Ep3 muhabbetine kocaman bir nokta koymuşsun.

GKS TypeR

« Yanıtla #29 : Nisan 21, 2009, 08:25:31 ÖÖ »
kimse sizin birinciliginize gölge düşüremez aslan gibi çıkıp en iyi zamanı yaptınız bnm için daha iyide oldu yılmazıda caneride kızdırıom gökselin tabirlerine kırıldım sadece arkadaşlık arasında olur böle şeyler deyip geçicez tekrar tebrik ederim ikinizide

arkadaşlık arasında aolur böyle şeyler ben sadece "konuştularımızı hatırlayım " lafına çok içerledim. ama senin demek istediğini yanlış anlamışım ozaman senin çok iyi tanıdğım halde kusura bakma hala dostuz. bu gün özel den mesaj atmada göreyim seni :D
« Son Düzenleme: Nisan 21, 2009, 11:52:19 ÖÖ Gönderen: GhostRider »

GKS TypeR

« Yanıtla #30 : Nisan 21, 2009, 08:31:08 ÖÖ »
fn2 bencede alemin kralı bende fn2 yi ep3ten çok daha fazla seviyorum ama inşallah ehliyet alınca ep3 alacagım orası ayrı :)

eyvallah. inşallah en kısa zamanda allah sana bi ep3 nasip eder ozaman diyelim

GKS TypeR

« Yanıtla #31 : Nisan 21, 2009, 08:44:54 ÖÖ »
Agırlık avantajı ve ara hızlanmalardaki ustunlugu ıle stok bı EP3 , stok bı FN2 yı daima gecer. FN2  egsoz emısyonları yuzunden standart  ep3 den daıma yavasdır ;)

daima geçer mi :d
demekki daima geçemiyomuş....
Tebrikler Göksel :) bencede konuya son nokta çok güzel konulmuş sonuç gayet somut ve net :)

Herhalde anlatamadım, stok yani (standart ) 2 arac, AYNI PİLOTAJA  sahıp 2 kısı pıste cıktıgında ep3 agırlık ve esneme kabıleyıtınden dolayı stok olan FN2 yı daıma gecer. Tebrık edrım pıstte guzel derecelere ımza atmış olabılırsın. ama sunu unutmamakta fayda var senın karsındakı ep3 kullanıcıları araclarının hakkını verememış :D (kızcaklar sımdı bana :D )

su alttakı videoyu bı tıklarsanız  standart bır ep3 ıle standart bır fn2 arasındakı farkı piste nasıl ortaya cıktıgını gorceksınız...

FN2 yı suren kışıyı tanıyormusunuz bılmıyorum ama :D inanın sizden ve hatta bızden daha ıı arac kullanır kendısı ;) bı 12 dakıkanızı ayırın bakın  :D  ( tekrar tebrıkler... )
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/05bc90c1ead75e93e9faa41457a6b786556ffd1bc602e09e6688fd888dd3df4a1b7e0ca75228bc6b16090

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/05bc90c1ead75e93e9faa41457a6b786556ffd1bc602e09e6688fd888de1c34d195105e53c03bc7316090

saol tebriklerin için
benim için bu videolar önemli değil dünyanın neresi olduğuna umrumda değil videodaki adamıda tanımam sen video koymuşsun bensana bi link vereyim oraya tekrar bak, :d
bu arada yılmazın şoförlüğünede laf söyletmem yılmaz ep3 ü limitlerinde kullanırki çoğunun ep3 öyle kullanıcağını zannetmiyorum  sen hala ep3 hızlıdır diyosan alırsın bi ep3 çıkarız iste görürüz fn2 mi ep3 mü canlı canlı yaşamış olursun. :d
şu aşağıdaki linki tıklarsanız, stock fn2 nin egzoslu, heardeslı, filitreli ep3 ün karşısında neler yaptığını görebilirsiniz. :d

http://www.teamhondaturkey.com/forum/empty-t25066.0.html;topicseen

« Son Düzenleme: Nisan 21, 2009, 08:45:59 ÖÖ Gönderen: GKS TypeR »

SONE-R

« Yanıtla #32 : Nisan 21, 2009, 08:48:45 ÖÖ »
göksel peki TopGear daki teste ne diyeceksin? iki pilotta prof pilotlar... sonuçta EP3 ün pistte daha iyi olduğunu söylüyorlar.. sen ise sadece kendini örnek göstererek FN2 iyi diyorsun.. ben TopGear ı dikkate alırım ;)

GKS TypeR

« Yanıtla #33 : Nisan 21, 2009, 08:50:46 ÖÖ »
Aylardır birçok başlık altında anlatmaya çalıştığım gibi "Fn2" olması gerekeni yapmış ve tartışmalara son noktayı koymuş... Sıra Fn2 lerimizi yüklemeye geldi arkadaşlar. Bu time trial bütün fn2 cilere moral olmuştur... Sonuçta uzun zamandır kendilerini ispatlıcakları ilk fırsatları... Tebrik ederim. MAŞALLAH.

teşekkürler, bu yılmazla,volkanın yüzünden :D doldurmaya başladım arabayı filitreyi falan taktık şimdi headers bekliyoruz yavaş yavaş dolduralım artık

GKS TypeR

« Yanıtla #34 : Nisan 21, 2009, 08:54:39 ÖÖ »
göksel peki TopGear daki teste ne diyeceksin? iki pilotta prof pilotlar... sonuçta EP3 ün pistte daha iyi olduğunu söylüyorlar.. sen ise sadece kendini örnek göstererek FN2 iyi diyorsun.. ben TopGear ı dikkate alırım ;)

ok kardeşim sen top gear ı dikkate al saygı duyarım.  [-(
ama burdaki ep3 cüler artık fn2 yi çok dikkate alıcaklar.  :-$

SONE-R

« Yanıtla #35 : Nisan 21, 2009, 08:58:50 ÖÖ »
bir de ep3 e karşı rollinglerde görelim bakalım FN2 yi :) ...

GKS TypeR

« Yanıtla #36 : Nisan 21, 2009, 09:01:35 ÖÖ »
bir de ep3 e karşı rollinglerde görelim bakalım FN2 yi :) ...
konuyu açarken yazdığımı okumamış gibi konuşuyosun. sen yapma bari.

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Nisan 21, 2009, 11:37:06 ÖÖ »
kimse sizin birinciliginize gölge düşüremez aslan gibi çıkıp en iyi zamanı yaptınız bnm için daha iyide oldu yılmazıda caneride kızdırıom gökselin tabirlerine kırıldım sadece arkadaşlık arasında olur böle şeyler deyip geçicez tekrar tebrik ederim ikinizide

arkadaşlık arasında aolur böyle şeyler ben sadece "konuştularımızı hatırlayım " lafına çok içerledim. ama senin demek istediğini yanlış anlamışım ozaman senin çok iyi tanıdğım halde kusura bakma hala dostuz. bu gün özel den mesaj atmada göreyim seni :D
iki lafa dostluk bozulcaksa bize nie adam sıfatı koyulmuşki ben arkadasımı dostumu bilirim merak etme kanka kızdım ama geçti kafana sıkıcam paintballda ödeşcez özelden msj manya yaparım seni iyileşeyim çıkarız yine
« Son Düzenleme: Nisan 21, 2009, 11:53:41 ÖÖ Gönderen: GhostRider »

GKS TypeR

« Yanıtla #38 : Nisan 21, 2009, 11:52:01 ÖÖ »

arkadaşlık arasında aolur böyle şeyler ben sadece "konuştularımızı hatırlayım " lafına çok içerledim. ama senin demek istediğini yanlış anlamışım ozaman senin çok iyi tanıdğım halde kusura bakma hala dostuz. bu gün özel den mesaj atmada s...keyim belanı... :D
iki lafa dostluk bozulcaksa bize nie adam sıfatı koyulmuşki ben arkadasımı dostumu bilirim merak etme kanka kızdım ama geçti kafana sıkıcam paintballda ödeşcez özelden msj manya yaparım seni iyileşeyim çıkarız yine
seni seviyorum :d
çek git bebeğim uzaklara çek git...

GKS TypeR

« Yanıtla #39 : Nisan 21, 2009, 12:36:35 ÖS »
Tebrik ederim.Fn2 - Ep3 muhabbetine kocaman bir nokta koymuşsun.

eyvallah sağolsın...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Nisan 21, 2009, 12:42:40 ÖS »
kral bnm :):)

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #41 : Nisan 21, 2009, 02:12:16 ÖS »
ya arkadaslar kusura bakmayin bu saate kadar sustumm neyin kavgasini ettinizi hala anlayamadim fn2mis ep3 mus ne onemi var ya anlamadim gitti kardesim ikiside typer degillmi bunlarin biz oraya bunu olcmeyemi gittik yok ee o zaman benim buradaki arkadaslarimdan cok mu onemli yaa gozunuzu seveyim su fn2 ep3 muhabbeti bitsin yaa ikiside honda ikiside typer sonucda yaaa ama yinede gokselimi buradan bir kere daha tebrik etmek istiyorum kanka superdin

GKS TypeR

« Yanıtla #42 : Nisan 21, 2009, 02:28:53 ÖS »
ya arkadaslar kusura bakmayin bu saate kadar sustumm neyin kavgasini ettinizi hala anlayamadim fn2mis ep3 mus ne onemi var ya anlamadim gitti kardesim ikiside typer degillmi bunlarin biz oraya bunu olcmeyemi gittik yok ee o zaman benim buradaki arkadaslarimdan cok mu onemli yaa gozunuzu seveyim su fn2 ep3 muhabbeti bitsin yaa ikiside honda ikiside typer sonucda yaaa ama yinede gokselimi buradan bir kere daha tebrik etmek istiyorum kanka superdin
herhalde be yılmazın zaten ben konuyu açarken not da düştüm herkes benim arkadaşım tartışma boyutunu aşacak şeyler yazmayın diye birinci oldum diye konu açtım makarasına yarın sen birinci olursun sen konu açarsın (ben varken olamazsın :D ) bizde bişeyler yazarız makara yaparız, hiç konu açmadan da olmaz be yılmazım sitede muhabbetin dönmesi aksiyon şart reyting reyting :D

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #43 : Nisan 21, 2009, 02:31:21 ÖS »
gokselim senin durusun yeter be kanka direk reytingi gibi adamsin (he bu arada vol2 olursa sansin yok haberin olsun :P )

GKS TypeR

« Yanıtla #44 : Nisan 21, 2009, 02:32:53 ÖS »
gokselim senin durusun yeter be kanka direk reytingi gibi adamsin (he bu arada vol2 olursa sansin yok haberin olsun :P )

girmemki vol2 ye :D

TC 400

« Yanıtla #45 : Nisan 21, 2009, 04:59:19 ÖS »
Agırlık avantajı ve ara hızlanmalardaki ustunlugu ıle stok bı EP3 , stok bı FN2 yı daima gecer. FN2  egsoz emısyonları yuzunden standart  ep3 den daıma yavasdır ;)

daima geçer mi :d
demekki daima geçemiyomuş....
Tebrikler Göksel :) bencede konuya son nokta çok güzel konulmuş sonuç gayet somut ve net :)

Herhalde anlatamadım, stok yani (standart ) 2 arac, AYNI PİLOTAJA  sahıp 2 kısı pıste cıktıgında ep3 agırlık ve esneme kabıleyıtınden dolayı stok olan FN2 yı daıma gecer. Tebrık edrım pıstte guzel derecelere ımza atmış olabılırsın. ama sunu unutmamakta fayda var senın karsındakı ep3 kullanıcıları araclarının hakkını verememış :D (kızcaklar sımdı bana :D )

su alttakı videoyu bı tıklarsanız  standart bır ep3 ıle standart bır fn2 arasındakı farkı piste nasıl ortaya cıktıgını gorceksınız...

FN2 yı suren kışıyı tanıyormusunuz bılmıyorum ama :D inanın sizden ve hatta bızden daha ıı arac kullanır kendısı ;) bı 12 dakıkanızı ayırın bakın  :D  ( tekrar tebrıkler... )
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/05bc90c1ead75e93e9faa41457a6b786556ffd1bc602e09e6688fd888dd3df4a1b7e0ca75228bc6b16090

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/05bc90c1ead75e93e9faa41457a6b786556ffd1bc602e09e6688fd888de1c34d195105e53c03bc7316090

saol tebriklerin için
benim için bu videolar önemli değil dünyanın neresi olduğuna umrumda değil videodaki adamıda tanımam sen video koymuşsun bensana bi link vereyim oraya tekrar bak, :d
 :d

http://www.teamhondaturkey.com/forum/empty-t25066.0.html;topicseen

Ozaman benım senın yaptıgın derecede onemlı degıl :D (bu sekılde olmamalı )Ben sana tarafsız ve tum dunyanın yorumlarına kale aldıgı bır adamın yorumlarını sundum :D :D bence sen olaylara  tarafsız bak ve dunya capında un yapmış ve dream car lar ıle sov yapan adamın yorumlarını dıkkate al ,ve kendısını tanı :D

Bu lınkı tıkla bu adamın yaşam tarzı ve tecrubesını hakkında bır fıkrın olur belkı ;) http://www.topgear.com/uk/

sonra  . en ıyı zamanı yaptın dıye FN2 lerın hepsı ep3 lerı gecek dıye bır kayıde yok .

tarafsız ve pılotaj bakımından dunyadakı tum yorumları incele

karsına cıkan sonucu gel burda yaz.

Senın yapmıs oldugun dereceye veya senın basarına kımse bısey demıyor zaten ;)

ama genel olarak aracların fızıkı yapıları ve teknık özellılerıne bakıcak olursan ,ep3 dedıgımız type-r  uretım bantlarından cıkarken bıle uzerınde muzık sıstemı bulunmadan  cıkıs yapıyor. daha sonra ıthal edılen ulke normlarına gor navi,veya muzık sıstemlerı takılıyor.

safkan bır spor otomobıl olarak uretılmıştır ep3,  curise kontrollu spor araç olmaz :D (işin şaka tarafı tabıkı )

uzun lafın kısası stok bır fn2 ,stok bır ep3 karsısında (dunyanın kabul ettıgı ) asla sansı yok. (stok araclardan bahsedıyorum )

tekrar basarılar...

GKS TypeR

« Yanıtla #46 : Nisan 21, 2009, 05:38:53 ÖS »
arkadaşım sende konunun en başını okumadan yorum yapanlardansın herhalde konunun başında neler yazdığımı oku sonra "en ıyı zamanı yaptın dıye FN2 lerın hepsı ep3 lerı gecek dıye bır kayıde yok" diye yazarsın.
sonra benim birinciliğim senin için önemli olmaması benim için çok önemli değil çünkü senin ep3 ün yok. :d
zaten benim yaptığım dereceye tabiki bişey diyen yok sana tekrar konun başını okumanı rica ediyorum.
sen bana hala dünya çapında adamdan bahsediyosun. bende sana diyorumki okadar uzaklara gitme herkes gibi sende beni tanı yeter :d
benim cruise control,digital klimam, yağmur sensörüm, far sensörüm vs. de birinci olmama engel olmadı.
ayrıca sitede bu kadar ep3 sahibi varken senin hala ısrarla ep3 ü savunman ve olağan üstü çaba harcamanı anlamış değilim.
başarı dileklerin için teşekkürler
başarılarım devam edecek....

TC 400

« Yanıtla #47 : Nisan 21, 2009, 05:44:39 ÖS »
arkadaşım sende konunun en başını okumadan yorum yapanlardansın herhalde konunun başında neler yazdığımı oku sonra "en ıyı zamanı yaptın dıye FN2 lerın hepsı ep3 lerı gecek dıye bır kayıde yok" diye yazarsın.
sonra benim birinciliğim senin için önemli olmaması benim için çok önemli değil çünkü senin ep3 ün yok. :d
zaten benim yaptığım dereceye tabiki bişey diyen yok sana tekrar konun başını okumanı rica ediyorum.
sen bana hala dünya çapında adamdan bahsediyosun. bende sana diyorumki okadar uzaklara gitme herkes gibi sende beni tanı yeter :d
benim cruise control,digital klimam, yağmur sensörüm, far sensörüm vs. de birinci olmama engel olmadı.
ayrıca sitede bu kadar ep3 sahibi varken senin hala ısrarla ep3 ü savunman ve olağan üstü çaba harcamanı anlamış değilim.
başarı dileklerin için teşekkürler
başarılarım devam edecek....
:D bırzamanlar olmadıgını nerden bılıyosun.   dogru koskoca topgear ı bırakalım san bakalım :D..

ep3 culer bence yorum yapmaya bıle gerek duymuyorlar. :D
.. hakkaten basarılar :D 

erkutcan

« Yanıtla #48 : Nisan 21, 2009, 06:58:17 ÖS »
gökselcim tebrik ederim senın sayende arabama sevgim dahada arttı:)

TYPE-R

« Yanıtla #49 : Nisan 21, 2009, 07:52:08 ÖS »
Aslında güzel konu göksel abim tebrikler başarın için ama herzaman pist bulamıoruz malesef keşke hep pistlere roll drag vs olsada bizde en az fn2 i senin kadr sevsek :D belki şuanda ep3e geçilio olabilirsin ama sen modlayonca ep3ü geçsen bile ep3 başka çünkü çoğu insan typer ı ep3 de tanıdı ögrendi sewdi belki bu ep3 sewdası ondandır yoqsa ikiside honda ikiside typer ikisininde kanında R var tartışma degilde konuşulması güzel bi konu :D