Gönderen Konu: fn2 lerde sonunda ikinci el piyasasına düştü  (Okunma sayısı 4925 defa)

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe

infaztim

Ynt: fn2 lerde sonunda ikinci el piyasasına düştü
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2008, 05:37:33 ÖS »
valla fiyatıda iyi hani.ama çok erken değilmi.bence yürüdü bikaç kişiyle mahçup oldu satıyo.bu bi senaryo elbetteki ama adamın düşünesi gelio.bu arabadan 6 ayda bıkılırmı yada satılırmı :S

yunusferman

« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2008, 08:30:15 ÖS »
fn2 lerde çok çok eksikler var.. bunlardan en önemlisi performansı.. yere aktarımı hiç ii yapamadılar.. fn2 sahipleri kızmasın ama ep3 'ün tekerde verdiğini fn2 krankta verio nerdeyse.. muhetemelen daha sonraki yıllarda çözülecektir bu..  http://www.youtube.com/watch?v=hKcShDTYb4Q

vti18

« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2008, 10:15:18 ÖS »

fn2 lerde çok çok eksikler var.. bunlardan en önemlisi performansı.. yere aktarımı hiç ii yapamadılar.. fn2 sahipleri kızmasın ama ep3 'ün tekerde verdiğini fn2 krankta verio nerdeyse.. muhetemelen daha sonraki yıllarda çözülecektir bu..  http://www.youtube.com/watch?v=hKcShDTYb4Q

İkisi de krankta aynı gücü üretiyor, ep3 ün yere verdiği 160 hp civarı birşey fn2 nin kranktaki gücüyle nasıl aynı ya da yakın olabilir ki? fn2 nin aktarımla falan ilgili bir sıkıntısı yok bence fn2 nin sorunu agır olması :)

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 30, 2008, 11:26:50 ÖS »

bu linkini verdiğin videonun sonunda stig geçiyo fn2nin direksiyonuna işte o zaman type-r'ın tur zamanı 1.33.5 çıkıyo ki bu golf gti'ın tur zamanından 0.2 saniye daha iyi. aha da ben de vereyim link: http://www.fastestlaps.com/track1.html

vti18

« Yanıtla #5 : Mayıs 01, 2008, 12:27:32 ÖÖ »
zaten fn2 typer yavas bir araba değilki sadece eskisinden biraz daha yavaş... ep3 typer ın top gear zamanı 1.32.8...

yunusferman

« Yanıtla #6 : Mayıs 01, 2008, 07:40:51 ÖÖ »
yaw arkadaşlar.. kaç kg fark varki.. ben tamemn performans olarak söledim düz yola çıksınlar bi aradaki farkı görün. tur zamanlarında daha ii olabilir. yol tutuş viraj kabiliyetini göz önünde bulundurun. bunda fn2 daha ii. top gear diğer videosonda ep3'ün arkasına koca sub wooferı sizce müzk dinlemek için mi koyuyolar ????

ali

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 01, 2008, 12:53:14 ÖS »
ilan pasif ve fiyat 55 di 60 bin TL olmuş

bob06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 01, 2008, 03:53:56 ÖS »
ciddi düşünen varsa aracımı satabilirim.. memnun olmadığımdan değil. zevkten onu sölim. ilgilenen varsa irtibata geçebilir..

vti18

« Yanıtla #9 : Mayıs 01, 2008, 05:25:34 ÖS »

yaw arkadaşlar.. kaç kg fark varki.. ben tamemn performans olarak söledim düz yola çıksınlar bi aradaki farkı görün. tur zamanlarında daha ii olabilir. yol tutuş viraj kabiliyetini göz önünde bulundurun. bunda fn2 daha ii. top gear diğer videosonda ep3'ün arkasına koca sub wooferı sizce müzk dinlemek için mi koyuyolar ????

fn2 nin yol tutuşu, viraj kabiliyeti daha iyiyse neden pistte daha yavas(ki yukarıda verdiğin video da yol tutuşundan özllikle de fn2 nin önden kayma probleminden bahsedilmiyor mu) ???

yunusferman

« Yanıtla #10 : Mayıs 01, 2008, 08:09:04 ÖS »
ben bu bölümün tamamını tv den izlemiştim.. fn 2'ye eskisine nazaran daha yumuşak bi süspansiyona sahip.. katılım tipi değil.. iyi süspansion göreceli bi kavramdır. eğer performans hız dan sportiflikten hoşlanıyosan ep3 hoşuna gider çünkü daha sert.. daha konfor şehir tipi istiyosan fn2.. test de daha sonra fn2 amortsörleri belli oranda sertleştrlyio ve ep3'ün verdiği tepkilereden daha iisini alıyor..  ;)

fikito

« Yanıtla #11 : Mayıs 01, 2008, 08:14:27 ÖS »
insan bir yıkatır be abi :D

vti18

« Yanıtla #12 : Mayıs 01, 2008, 08:17:45 ÖS »
ewet katılıyorum fn2 sehir içi kullanıma daha uygun daha konforlu daha yumuşak bu da daha kötü yol tutuşu demek zaten... ayrıca ben testte ep3 ten daha iyi bir tepki de göremedim ki hem ikisinin birden pistteki katılımında hemde daha sonraki "track time" da ep3 daha üstün fn2 den...

yunusferman

« Yanıtla #13 : Mayıs 02, 2008, 07:44:10 ÖÖ »
.o bölümün videosnunu bulabilsem koyacam.. top gear da araclar stock olarak test edilip kayda geçtiği için kymamışlar o bölümü..
ama fn2'nin ilerki yıllarda üretimi şimdikinden her anlamda daha üstün olcak bekleyin görün..

Zubeyir

« Yanıtla #14 : Mayıs 02, 2008, 11:42:37 ÖS »
ep3 un yere verdıgı 180 hp 160 degıl :) ugurcum :)

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mayıs 02, 2008, 11:55:36 ÖS »
valla benim araba yola kedi gibi yapışıyo yol tutuşta sorun yok..fn2 nin gücünü kesn tek şey çekiş kontrolün sürekli açık olması.kaptınca daha agresif oluyo..bide arkadaş gerçekten acele etmiş satmak için daha çok erken,turbo kiti takılınca sürüş zevkini düşünün