Gönderen Konu: FN2 KAT İPTALİ + INJEN  (Okunma sayısı 10004 defa)

En KARTAL

Ynt: FN2 KAT İPTALİ + INJEN
« Yanıtla #25 : Mart 16, 2009, 09:51:50 ÖS »
Saol hocam..yanlız benim bildiğim kadarıyla o 5 cm zunlugunda sensor deliğine oturacak aparat  için yeterince yer fn2de yok,en azından benim eksozu öyle dedi..
hondatanın arıza ışığını söndürdüğünü cpl racing den öğrendim ne kadar doğru bilmiyorum ..
hondata takınca arıza lambası sonmuyor..arızanın yanmasının sebebı 2. sensor,hondatanın yaptıgı acıklamaya gore 2.sensorun arıza ısıgı yakmasından dolayı dynoda herhangıbır guc kaybının soz konusu olmayısıdır..egerkı arızayı sondurmek ıstıyorsanız,5 cm uzunlugunda sensor delıgıne oturacak bı aparat yaptırıp sensoru uzerıne takmanızdır..aynı sıkıntı bızım ep3lerdede soz konusu ıdı ben ole yapmıstım;) kazasız belasız..

edo typer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Mart 17, 2009, 09:37:22 ÖÖ »
Saol hocam..yanlız benim bildiğim kadarıyla o 5 cm zunlugunda sensor deliğine oturacak aparat  için yeterince yer fn2de yok,en azından benim eksozu öyle dedi..
hondatanın arıza ışığını söndürdüğünü cpl racing den öğrendim ne kadar doğru bilmiyorum ..
hondata takınca arıza lambası sonmuyor..arızanın yanmasının sebebı 2. sensor,hondatanın yaptıgı acıklamaya gore 2.sensorun arıza ısıgı yakmasından dolayı dynoda herhangıbır guc kaybının soz konusu olmayısıdır..egerkı arızayı sondurmek ıstıyorsanız,5 cm uzunlugunda sensor delıgıne oturacak bı aparat yaptırıp sensoru uzerıne takmanızdır..aynı sıkıntı bızım ep3lerdede soz konusu ıdı ben ole yapmıstım;) kazasız belasız..

Race header / Test pipe. This will eventually give you an engine check light telling you that you have a faulty catalytic converter. We have not seen this error cause any power loss. Race headers are for offroad use only.

http://www.hondata.com/reflash_07_euro_ctr.html

bu adresten alıntı..

ep3lerde kpro standalone oldugu ıcın arıza ısıgını sondurebılıyosun..2.sensoru ıptal edıyosun..fn2de ole oldugu ıcın ıptal edılmıyor malesef..5 cm yapma kurtardıgı kadarını dene;) tahmınımce sondurcektır..maksat sensorun ısınmasını azaltmak..

En KARTAL

« Yanıtla #27 : Mart 17, 2009, 01:38:21 ÖS »
denemek lazım doğru söylüyosun...

GKS TypeR

« Yanıtla #28 : Mart 18, 2009, 09:12:24 ÖÖ »
HayirLi oLsun.

Headers - 6o mm düz boru - Injen Cai - Yazılım

Sakaryadaki şartlardaki dynoda fn2 159 kw cıkmişti.

siz kat iptali yaptınız mı? yaptıysanız kat iptalinde arıza ışığı yakıyormu.
düz boru demişsiniz ortada bir susturucu daha var onuda  söktünüz mü

GKS TypeR

« Yanıtla #29 : Mart 23, 2009, 11:12:40 ÖÖ »
HayirLi oLsun.

Headers - 6o mm düz boru - Injen Cai - Yazılım

Sakaryadaki şartlardaki dynoda fn2 159 kw cıkmişti.

siz kat iptali yaptınız mı? yaptıysanız kat iptalinde arıza ışığı yakıyormu.
düz boru demişsiniz ortada bir susturucu daha var onuda  söktünüz mü
cevap yazarsanız sevinirim..

CaNeR54

« Yanıtla #30 : Mart 25, 2009, 12:09:22 ÖÖ »
TşkLer arac abimizin.

Ariza işiği yanmadi
susturucu Sökülmüştü ama geri takıldı cok zırıltı yapiyor die

Arac mantarda yapiLdi biLgi ordan alabilirsiniz

BigSaint

« Yanıtla #31 : Mart 25, 2009, 11:04:38 ÖS »
arkadaşlar muhtemelen denemişsinizdir takip edemiorum pek ama akünün + kutup kafasını sökün 4-5 saniye sonra geri takın..civiclerde filtre takınca yanıo arıza ışığı.. bilgisayara bağlayıp söndürüorz ama geri yanıo..aküyü dediğim gibi yapınca yanmıo ışık bidaha.. denemediyseniz deneyin bi zararı olmaz :D