Gönderen Konu: fn2 fıltre kıt  (Okunma sayısı 3953 defa)

typermelih

fn2 fıltre kıt
« : Ekim 07, 2008, 11:29:21 ÖÖ »
arkadaslar daha once yazamamıstım ama bu fıltre kıtını turkıyeye getırten bununla bırlıkte benım ısteyıpte bulamadıgım butun parcaları temın edıp urunle alakalı benı bılgılendıren  ...........beye cok cok tesekkur edıyorum ıstedınız butun urunlerı bulabılırsınız yerı maslak oto sanayı
« Son Düzenleme: Ekim 07, 2008, 12:23:29 ÖS Gönderen: refleks »

FG

• Racer Corner
Ynt: fn2 fıltre kıt
« Yanıtla #1 : Ekim 07, 2008, 11:43:47 ÖÖ »
Rica ederim Melih bey  .
filtreden memnunsunuz umarız ki ?

typermelih

« Yanıtla #2 : Ekim 07, 2008, 11:57:02 ÖÖ »
ben cok zor beyenen bırıyımdır ve cok kılımdır taktırdıgım gunden berı massallah ne rolantıde devır saatının ınıp cıktını ne aracın boguldunu nebılım performans kaybı yakıt tuketımının artması vs vs hıc boyle sıkıntılarım olmadı hersey cok guzel...

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2008, 11:33:24 ÖÖ »
poşet çay sanane sen ne hakla engellersinki millet bilecek tabi neyi nerden bulacağını !!!

typermelih

« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2008, 12:36:14 ÖS »
ayrıca nıcın yazmıs oldugum kısının ve mağzanın adını sılıyorsunuz nedır bu engenleme bır anlam veremedım...................

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2008, 12:46:00 ÖS »
arkadaşlar reklam içerikli yazılar otmatik silinio sitemizde sıfır parça satımı yasaktır sponsor firma tarafından satılır o reklamını siliosun yada firma ismi çıkmıo dediniz arkadasta sponsorken aynısını yapıoduk teşekürler

typermelih

« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2008, 12:57:05 ÖS »
anladım fakat bunu daha uygun bır uslupla ızah edebılırdınız ben yıllardır bu sıtede degılım bılıyosunuzkı...kuralları ıceren maddelerde bunun olup olmadıgı ıle ılgılı bılgı sahıbıde degılım ogrenmıs oldum.....

GKS TypeR

« Yanıtla #7 : Ekim 08, 2008, 01:19:20 ÖS »
saçma sapan karşılaştırmalar yerine böyle neyi nerde bulacağımız, kimin memnun olup olmadığı, hangi markanın daha iyi olduğu gibi bilgileri paylaşmak çok güzel teşekürler melih.

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 08, 2008, 01:24:56 ÖS »

saçma sapan karşılaştırmalar yerine böyle neyi nerde bulacağımız, kimin memnun olup olmadığı, hangi markanın daha iyi olduğu gibi bilgileri paylaşmak çok güzel teşekürler melih.
bizde bunu yapmayın demiyoruz dedimiz şey bi sponsorumuz war sitede reklam yapmak yasak nerden aldınızı ögrenmek için özelden msjmı atarsınız naparsınız bilemem bu her site için böledir karşılaştırmalar çok şey ögrendik ayrıca magaza ismi yerinede markanın ismi werilirse kimse silmez

typermelih

« Yanıtla #9 : Ekim 08, 2008, 01:37:33 ÖS »
ben bu sıtenın farklı oldunu dusunuyorum bu sıtede hersey cok guzel ben bu sıteden zevk aldıgım ıcın ıkı aydır uyesı oldugum sıteyı en fazla 5 kez zıyaret etmısımdır...ınsanlar burada yanı fn2 sahıplerı arkadaslarım bu urunu kac aydır beklıyoruz nıcın paylasmayım bunları bız bunu tıcaretını yapmıyoruzkı sponsoru olan bu sıtemızın bu urunu sattıgı zaten yok satsın onlardan alalım herseyı...toplasanız fn2 sahıplerı 10 u gecmez bunların hepsı bu urunu alsa sızın ıcın nasıl bır olumsuzluk doguru anlamadım ama bunları tartısmak artık anlamsız tabı kural buysa ıstemıyerek uymak zorunda kalacam........

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #10 : Ekim 08, 2008, 01:44:34 ÖS »
arkadaslar yine anlayisiniza tesekkur ederiz...

sitemizde bir sponsorluk olayi oldugundan dolayi magaza ismi yerine volkan arkadasimizinda dedigi gibi kullandiginiz filtre kitini ismini verirseniz daha guzel olur hemde siteye giren diger fn2 typer sahipleri ogrenmis olur

GKS TypeR

« Yanıtla #11 : Ekim 08, 2008, 02:14:20 ÖS »
cuma sendeyim fatih o 2 taneden biri benim dimi heheheh:D

typermelih

« Yanıtla #12 : Ekim 08, 2008, 02:25:06 ÖS »
yasak olsun be fatıh bey ben bukadar fn2 lere ınjen kıt takılması taraftarı degılım bızım aracların ozellıgı kalmıyor..........ayrıca ben satabılırım sız degıl fatıh bey cunku benım fıltre sıfır degıl artık ama sızınkıler sıfır....sıfır urun satmak yasak ona gore yada tak araca sonra sat...............................................

FG

• Racer Corner
« Yanıtla #13 : Ekim 08, 2008, 02:42:53 ÖS »

cuma sendeyim fatih o 2 taneden biri benim dimi heheheh:D

yokkk sattım senınkiniii :P

şaka şaka ayırdık abicim ayıpsn gel cuma bekleriz...