Gönderen Konu: fn2 ciler: kimlerle kalktı şimdiye kadar...kimleri gecti...  (Okunma sayısı 142550 defa)

typermelih

Ynt: fn2 ciler: kimlerle kalktı şimdiye kadar...kimleri gecti...
« Yanıtla #500 : Ekim 16, 2008, 01:13:58 ÖS »
A5 E GELENE KADAR DAHA IYI ALTERNATIF VAR BIRKERE A5 FIYAT OLARAK DUSUK DEGIL BMW DE KULLANMAK LAZIM TERCIHI,GERCI S3 DE IYI VOLVO S70 S VAR ODA IYI AMA COKTA ISMI SANI YOK AMA CANIMIZI YAKAR BENIM YAKTI ORDAN BILIYORUM...KULLANILMIS M3 AMA KIM EMUCU UZMEDEN KULANIRKI GUVENIP KIMDEN ALACAKSIN BENIM M3 UM OLSA BENDE BASARDIM

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #501 : Ekim 16, 2008, 01:19:02 ÖS »
haklısın 2.el spor araba alıcaksan japonlar hariç diğerleri riskli.japonların motoruna bişey olmuyo ama malesef geri kalan tarafını beceremiyolar.bmw ye ısınamadım bi türlü,volvo olabilir ama dedimya audinin quatro olması işin rengini değiştirio.

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #502 : Ekim 16, 2008, 01:21:04 ÖS »
bu arada tekrar ediyorum benim arabayla bi problemim yok satmamdaki tek sebep servisi. fn2nin cıkmasını askerde tezkere bekler gibi beklemiştim malesef.

typermelih

« Yanıtla #503 : Ekim 16, 2008, 01:40:52 ÖS »
TEK SERVIS ICINDE SATMAK MANTIK DISI GERCEKTEN SEVMIYORSAN BISEY DIYEMEM...ASLINDA BIZ TYPER DAN COK SEYMI BEKLIYORUZ PERFORMANS OLSUN KALITE OLSUN KONFOR OLSUN...CUNKU ARACTAN ANLIYAN ANLAMIYAN HERKES TYPERI BILIYOR VE KULLANDIGIM ARAC TYPER DEDIGINDE AGIZDAN CIKAN ILK KELIME SU ALUYOR ÖFFFFF TYPER MI KULLANIYORSUN İNANILMAZ BIR ARAC DIYORLAR...SENDE BUNLARI DUYUNCA ISTER ISTEMEZ ARACINDAN COK SEY BEKLIYORSUN...IYI MARKALARLA KIYASLAMAYA BASLIYORSUN ONDA OLAN BIRSEY SENDE OLMAYINCA BU BENDE NIYE YOK BU SORUN BENDE NICIN VAR DEYIP ARACINDAN KENDINI SOGUTUYORSUN...INSAN OĞLU MALESEF DOYUMSUZ BENIM DAHA 4 AY ONCESINE KADAR 2007 CIVICIM VARDI VE HERGUN DUA EDERDIM TYPERIM OLSUN DIYE ALDIM SIMDIDE SAHIBINDEN.COMDAYIM HERGUN VE F430 A YADAM3 E BAKIYORUM...ALABILIRMIYIM YANINDAN BILE GECEMEM AMA BIZ TURK MILLETI BOYLEYIZ ISTEEEEEEEEEEEEEEEE

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #504 : Ekim 16, 2008, 01:56:28 ÖS »
valla koskoca yetkili servis sana 'biz sizin aracınıza rot ayarı yapamıyoruz' dese sana ve kocaa ankarada 2 tane yetkili servis varsa ve 2side birbirinden beterse sende satardın arabanı emin ol.

typermelih

« Yanıtla #505 : Ekim 16, 2008, 02:10:54 ÖS »
BAK BEN TOYOTADA CALISIYORUM BIZIM AVENSIZ 2000 CC ARACIMIZIN JANT I 17 INC VE BIZ BU ARABANIN ROT BALANSINI TUTTURAMIYORUZ KI BIZIM ARACLAR 18 INC YAPAMAMALARI NORMAL CUNKU BU PROFOSYOELLIK ISTER.SIMDI DICEKSINKI BURA SERVIS KARDESIM ADAMLAR PROFOSYONEL OLMALI TAMAM HAKLISIN AMA KULLANILAN MAKINA VE KISININ HASSASIYETLIGI COK ONEMLI HICBIR PLAZADA MARKA NE OLURSA OLSUN BU ISI IYI YAPAN YOKTUR DISARIDA YAPTIRACAKSIN BEN BILE 3 GUN ONCE YAPTIRDIM...SUNA EMIN OL BIZ MANYAK OLDUMUZ ICIN SERVISIN CALISANLARININ BILGISI TECRUBESI BIZDEN IYI OLAMAZ CUNKU BIZIM KULAKLAR FIL GIBI OLMUS EN KUCUK BIR SESI DUYAR OLMUSUZ NERDEN GELDINI BILIR OLMUSUZ SESIN...BIR SORUN OLDUMU BIZ BILIYORUZKI KESIN COZUMUN NE OLDUNU...BU TIP ARACLARDAN YANI FN2 ICIN DIYORUM SERVISTE SENDEN DAHA BILGILI BIR ADAM BEKLEME BEKLIYOSAN BOSA BEKLERSIN

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #506 : Ekim 16, 2008, 02:13:05 ÖS »

valla koskoca yetkili servis sana 'biz sizin aracınıza rot ayarı yapamıyoruz' dese sana ve kocaa ankarada 2 tane yetkili servis varsa ve 2side birbirinden beterse sende satardın arabanı emin ol.

özel servis yok mu. ankarada sanayii sağlam. iyi ustalar mutlaka vardır. biz denizlideyiz. biz ne yapalım? typer var diyorum adam o ne diyor :D
zaten oynadıkca arac garantiden cıkacak. zaten büyük sorunda cıkaracağını sanmam. bence bu yüzden satma aracını

typermelih

« Yanıtla #507 : Ekim 16, 2008, 02:20:38 ÖS »
BEN BUNU BU ISE BASLADIKTAN IKI AY SONRA ANLADIM...SANA SORUYORUM KACTANA FN2 VAR SU TURKIYEDE KAC TANE CIVIC VAR YENI KASA.BENI ESKI CIVICIM VARKEN2007 BIR SORUN OLDUGUNDA GIDERDIM SERVISE BERDIMKI BENIM ARACIMIN BIR BU BU BU SORUNU VAR ADAMLAR 1 SAATTE YAPAR BANA TESLIM EDERLERDI NICIN CUNKU CIVICIN PROBLEMLERI HEP AYNIYDI DISK SPRUNU VARDI CAM IM KAPANMIYORDU MERKEZI KILIDI DOZULMUSTU FALAN FALAN AMA HEMEN ACIP YAPIYORLARDI FN2 BOYLE DEGIL BENIM BIR SORUNUM OLUYOR MESELA ADAMLARA ANLATIYORUM INANIRMISIN BENIM YONLENDIRMEMLE BULABILIYORLAR SORUN NOKTASINI NICIN CUNKU ADAMLAR KAC TANA FN2 KURCALAMISKI...ARABANDAN SOGUMA GUZEL ARACIMIZ VAR AMA TURKIYE ICINMI BENCE HAYIR

exsca

• Ziyaretçi
« Yanıtla #508 : Ekim 16, 2008, 11:56:02 ÖS »

özel servis yok mu. ankarada sanayii sağlam. iyi ustalar mutlaka vardır. biz denizlideyiz. biz ne yapalım? typer var diyorum adam o ne diyor :D
zaten oynadıkca arac garantiden cıkacak. zaten büyük sorunda cıkaracağını sanmam. bence bu yüzden satma aracını

+201 Ben 20000 bakimina bile servise gourmedim 4 balata degistirdim,yagi komple yeniledim,hava filitresi yeniledim,polen filitresini degisirttim 350 lirami verdim paşa gibi oldu arabam.Arabayi zaten yüklüyecegim servise gitmiyorum onun için.

antonow

« Yanıtla #509 : Ekim 24, 2008, 01:52:46 ÖS »

dostum sana cok guldum yaa
typer dıorm o ne dıolar ha
hahahahaahahaha harbı bombaymıs

antonow

« Yanıtla #510 : Ekim 24, 2008, 01:54:23 ÖS »
bu arada bence bıraz sabretmek lazım arkadaslar
cunku arac daha yenı we arkadasın dedgı gıbı cok fasla yok
ep3lerde ılk cıktıgı zamanlarda bole degılmıydı
serwıs anlamında bıraz bejklemek lazım
haa yada dısarda saglam ustalara yaptırmak gerekırkı ankarada bı suru olması lazım

typermelih

« Yanıtla #511 : Kasım 06, 2008, 06:07:00 ÖS »
arkadaslar bugu bmw x5 ıle kalktım kalkıs olarak 200km surATE KADAR 170 DEN SONRA GECEBILDIM kalkısta bana bır fark attı ınanamadım nasıl bır alet bu ya gıttıkce surat arttıkca yaklasmaya basladım 170 km den sonra yavas yavas gecmeye basladım...yanlız cok kesıcıye soktum ınanamazsınız bunu nasıl ayarlıcam...ıkı motor varmıs gırdım sıteyebır 230hp 500 tork son surat 210 0-100 km ıse 8.1 dıyor bırde 330 hp olan var 8 sılındır 6.5 sanıyede cıkıyor...adanada sanmıyorum v8 alan...bu yenılmemın sebebı nedır vsa yı devrede tutuyorum hep devreye gırıyor beyın algılama sensoruyle fırene basıyor...vsa yı devre dısı bırakıyorum hemen 1 de 2 de kesıcıye gırıyor bı-osa donuyo lastıkler kesıcıyı devreye sokuyor hemen 3 e atıyorum yığılıp kalıyor...sanırım bızım arabalar kalkıs ıcın degıl bundan sonra daha mumkun degıl kırmızı ısıkta kımseyle katılımmam rezıl oldum...anrak rolıng

typermelih

« Yanıtla #512 : Kasım 06, 2008, 06:20:15 ÖS »
6.5 olan benzınlıymıs

SONE-R

« Yanıtla #513 : Kasım 06, 2008, 06:49:52 ÖS »
8200 rpm gibi vitesleri değiştir, kesiciye sokma arabayı...

cnzdmr

« Yanıtla #514 : Kasım 07, 2008, 01:33:03 ÖÖ »
vsa yı kapa kalkıcagın zaman yada katılımacagın zaman,bı gozunde dewırde olsun kesıcıye sokma arabayı kesıcıye soktugun ıcın yıgılma oluo bı sorakı vıteste! type-r da kalkıs zor ama kaldırabılırsende cok ıyı uzarsın...

infaztim

« Yanıtla #515 : Kasım 28, 2008, 12:47:42 ÖÖ »
6.5 de kalkıo denen x5 testlerde 7.5 den evvel kalkamadı.

sen 8.200 de değiş vitesini onu nasıl ayarlicam dersen eğer 8 bini geçer geçmez derhal vites değiştir bekleme 100 200 devri

özellikle ilk 2 viteste bunu yap bak ozaman x5 falan kalıyomu ortada

antonow

« Yanıtla #516 : Kasım 28, 2008, 11:11:00 ÖÖ »
arkadaslar yalnız x5lerde sole bı olay war
aracların kalkısı cok ıyı ok gıbı fırlıolar
ama soradan dusuyolar we hızlanmaları cok yawaslıo
adanada v8 den war dıe bılıorm ben
we gercekten kalkısları mukemmel otesı
sende daha aracına alısamadıgın ıcın tam anlamıyla bunların olması normal
typer we benzerı arac kullanamak ıcın gercekten aracınla uzun sure hasır nesır olman lazım
ondan sora o aracın dılınden hem sen anlarsın hemde aracın senın dılınden anlar
ozaman gorceksınkı aracın kalkısta ne kadar ıyı kalkıo we vıtes degısımınde bayılma yasamadan hızlanıo
sadece bıraz zaman dostum

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #517 : Ekim 08, 2009, 07:21:40 ÖÖ »
arkadaşlar rollingde clio rs ile astra coupe turboyu gectim. şimdi sırada golf gti var onunla deneme olacak. videolarını paylaşırım sizinle
sizler hic golf gti la denedeniz mi? şansım ne olur sizce?

TypeR fn2 vs. Astra Coupe Turbo:

http://videos.streetfire.net/video/Honda-TypeR-Fn2-vs-Astra_709867.htm
http://videos.streetfire.net/video/Honda-TypeR-fn2-vs-Astra_709859.htm

Typer fn2 vs. Clio RS:

http://videos.streetfire.net/video/TypeR-fn2-vs-Clio-RS_710480.htm

« Son Düzenleme: Ekim 08, 2009, 07:23:18 ÖÖ Gönderen: astracoupe »

sydney

« Yanıtla #518 : Ekim 08, 2009, 11:32:00 ÖÖ »
helal iste budur abi,
bu konuyu bastan sona okudum,
cok guru duydu cok anlatamam,
hem type-r hem de denizli daha ne olsun,
ilk gorunce senın type-r i napcam bilmiyorum :)

azcik arastirtim gtiolayını type-r onde hız konusunda,
yani type-r yiyormus golf gtı,
fakat degerelendirme komple bı butun halındeydı,
puanlamada golf gtı onde gosterıyordu,
o da dsg, konfor vs nedenlerden dolayı...

typermelih

« Yanıtla #519 : Ekim 08, 2009, 09:39:15 ÖS »
kardesım bılıyosun ben 2007 model fr la rolınk yapmıstım tork ıyı oldugu ıcn 150 km den sonra gecebılmıstım aynı motor ama sanzuman aralıkları aynımı bılemıyorum agırlık aynı hemen hemen onun ıcn alırsın ama o dedıgım km den sonra
« Son Düzenleme: Ekim 08, 2009, 09:40:03 ÖS Gönderen: typermelih »

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #520 : Ekim 09, 2009, 11:31:35 ÖÖ »
fr stokmuydu

typermelih

« Yanıtla #521 : Ekim 09, 2009, 08:54:12 ÖS »
orjınaldı

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #522 : Ekim 09, 2009, 11:43:39 ÖS »
orj olanlar 180 hp dimi

typermelih

« Yanıtla #523 : Ekim 10, 2009, 09:51:35 ÖS »
senın dedıgın eskı kasa 2007 ler dırek 200 hp

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #524 : Ekim 10, 2009, 10:09:50 ÖS »
biz ep3 ile fr ı denedik her seferinde ep3 baya bi boy attı fn2 de raat ayırır die sordum