Gönderen Konu: fn2 ciler: kimlerle kalktı şimdiye kadar...kimleri gecti...  (Okunma sayısı 141485 defa)

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
fn2 ciler: kimlerle kalktı şimdiye kadar...kimleri gecti...
« : Mayıs 12, 2008, 11:50:04 ÖÖ »
fn2 sahibi arkadaşlar
merak ettiğim icin soruyorum. şu ana kadar fn2 lerinizi drag ya da roll yaparak hic denediniz mi?
denediyseniz hangi araclarla denediniz? sonuc ne oldu...
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2008, 11:50:54 ÖÖ Gönderen: astracoupe »

infaztim

Ynt: fn2 ciler: kimlerle kalktı şimdiye kadar...kimleri gecti...
« Yanıtla #1 : Mayıs 12, 2008, 01:51:52 ÖS »
aklıma takılan bişe var acaba bu sevgili fn2 ciler geçildikleri içinmi arabalarını teker teker satıyor çünkü hemen hemen hepsi 2-3 ay bekleyerek aldılar araçlarını 3-4 ay binip satmanın muhakak bi sebebi vardır bu sebepler arasında elbetteki çok zenginlikte sayılabilir :d ama ben yinede şüpeleniyorum sanki bikaç kötü anı yaşadıktan sonra satılığa çıkıyor bu fn2 ler.

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #2 : Mayıs 12, 2008, 02:11:44 ÖS »
bence fn2 ciler ep3 ler kadar iyi verim alamadiklari icin satiliga cikariyorlar yada serkanin dedigi gibi para var uzur var ;)

infaztim

« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2008, 02:33:18 ÖS »
ya ama şunu bilmiolar egsoz sistemsiz ve caisiz ep3 lerde çok keyifsiz araçlar bi tutukluk var hissediosun

ben bunu komple egsozlu caili typera binince anladım aradaki fark sanki vti ile stock typer gibi uçurum var yani

ben olsam asla satmaz beklerdim az daha

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2008, 02:35:07 ÖS »
bencede serkanim cunku daha yeni araba huyunu suyunu ogrenmeden satmak bencede pek mantikli gelmiyo biraz yukle biraz ugras ondan sonra baktin verim alamiyorsun ondan sonra dusunmek lazim satmayi

infaztim

« Yanıtla #5 : Mayıs 12, 2008, 02:37:27 ÖS »
şimdi satıcaklar 1 seneye kadar parçaları çıkıcak sonra komple egsozlu caili bi fn2 ye geçilince veya binince bin pişman olucaklar :D

satmayın ya bizim içimiz yanıo valla :d

infaztim

« Yanıtla #6 : Mayıs 12, 2008, 02:38:40 ÖS »
evet bizde mrk edioruz kimlerle yürüdünüz kimler geçti kimleri geçtiniz arkadaşlar

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 12, 2008, 03:50:08 ÖS »
ben dün sti la trafikte yürüdüm geçtim, aem yokken ilk aldığım zamanlar yeni astra coupeyi çok ağır ezdim,porshe boxteri trafikte öttürdüm,x5 4.4 ve yeni kasa 3,30d ye yokuş yukarı bayaaa bi fark attım,bitane garibim Q8 biraz arkamdam gelmeye çalıştı gelemedi eeee bu araba daha neyapsın beyler aldığımız araba 67000 ytl saydığım araçlar opel hariç kaç para???????hadi desenki bunların parçası çıktı ki sc kiti çıktı onu uygulasak araba oluyo 300 310 bg civarı ee ozaman da gelsin kim geliyosa öyle değilmi...araçları sat-ma-yın pişman olursunuz sonra...

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 12, 2008, 03:54:11 ÖS »
ha bide sanırım 98 veya 99 imprezayla yürüdüm trafikte onuda geçtim ,beyaz bişeydi ama sanırım cok fazla yüklü değildi..

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mayıs 12, 2008, 04:08:52 ÖS »
bu satdıklarımdan sadece sti la ışıklarda kalktık diğerlerinin hepsi 70 km üstünde hızlarda başladı..sti lada yan yana kalkmadık ben arkasındaydım ona göre :)

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mayıs 12, 2008, 04:42:13 ÖS »
arkadaşlar bu arabalar bizlere satılırken type-r dahil oldukça sade sunuluyor(motor).amaç kullanıcının arabayı aldıktan sonra baş edebildiği kadar yüklemesi..japonlarda modifiyenin sınır yok gibi bişey,fn2 de farklı bi araç değil sadece biraz sabretmek gerekli.

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mayıs 12, 2008, 04:43:51 ÖS »
2.0 a3 ün biride gecen gün cahil cahil arkadan selektör attı 07 plakalı bi arkadaştı ,sonrası malum :)

yunusferman

« Yanıtla #12 : Mayıs 12, 2008, 04:55:34 ÖS »
iyi de arkadaş senin tüm bu saydıkların direksiyon kabiliyetinden.. arkadaş soruyu sorarken tamamen araçların güçlerinin ön plana çıktığı karşılaştırmalardan bahsediyor.. özellikle rolling..
şimdi bi gün bi şahin seni geçse typerdan daha iyi daha güçlü dermisin ))

infaztim

« Yanıtla #13 : Mayıs 12, 2008, 05:08:14 ÖS »
beyler yaptığınız rolligler varsa onlar daha aydınlatıcı olucaktır

merburvehan

« Yanıtla #14 : Mayıs 12, 2008, 05:13:48 ÖS »
Senin yokmu serkan illaki bulunmuşundur bi typrR ın içinde anlat bakalım gerçi sen anlatmakla bitiremezsin :)

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mayıs 12, 2008, 05:22:44 ÖS »
şahin yavaş geçsin biraz :) benimkiler bunlar valla

merburvehan

« Yanıtla #16 : Mayıs 12, 2008, 05:27:26 ÖS »
Bir şahinciler var arkadaş ben görüyorumda yola değil ölmeye gidiyolar sanki adamlar şahinle bir olmuş artık başka araba kullanamıyo adam tabi sen her türlü yürürsün ama böyle sokak aralarında gidicek adam tanıyorum deliler zaten senin arabayı ver gidemez ama şahinle öttürüyo walla...

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Mayıs 12, 2008, 05:48:33 ÖS »
doğru diyosun var öyle çok bizimki işin şakası zaten..

yunusferman

« Yanıtla #18 : Mayıs 12, 2008, 05:54:09 ÖS »
yaw şahin dediysek misal verdik .. abartmayın ))
varsa şöle rolling eşit şartlarda deneyimleriniz öyle tartışalım.
yoksa  16-17 yaşında veletler bile babalarından kaçırıp arabaları kendilerince show yapıyolar makas hız diye.. nası gidiyo namussuzlar bazen rastlıyom trafikte sıfır çiziyo nerdeyse yakalasam kıracam bacaklarını da .. yakalıyamıyom ki ))

infaztim

« Yanıtla #19 : Mayıs 12, 2008, 05:55:27 ÖS »
ya burhan usta sorma zaten susurluktan sonraki en büyük çete şahin çetesi o çetenin kalesi ise bursa :D

duman gözlüm tuning yazıodu ya arabanın arkasında vallaha o gün gülmekten kramp girdi yeryerime bide sinirli sinirli bakıo yüzüme ne gülüon der gibi

yayları kestirim zıplıolarya çok komik gözüküolar

bide şahinci arkadaşların kendilerine has bi sürüşleri var

çene direksyondan 2 parmak yukarda kafa önde gövde geride mutlaka baslar kısık tizler açık teyp çalar

jant kapakları sökük siboplarda zarlı sibop

ve çoğunun arkasındada o şimdi asker yazar

allahın izniyle bi gelselerde askerden bu katillerin elinden alsalar arabalarını :D :D :D

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Mayıs 13, 2008, 09:49:19 ÖÖ »
yeni mini cooper s'i rahat bi şekilde geçtim. benim tam anlamıyla 0km'den başlayıp kapıştığım sl320 idi. onda da 100e kadar mesafeyi biraz açtım. 100'den sonra da fark iyice açıldı. ben performansından memnunum aracın. yalnızca yokuşta iyi gitmediğini hissediyorum.

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #21 : Mayıs 13, 2008, 10:11:17 ÖÖ »

yeni mini cooper s'i rahat bi şekilde geçtim. benim tam anlamıyla 0km'den başlayıp kapıştığım sl320 idi. onda da 100e kadar mesafeyi biraz açtım. 100'den sonra da fark iyice açıldı. ben performansından memnunum aracın. yalnızca yokuşta iyi gitmediğini hissediyorum.

cevabın için teşekkür ederim kardeşim.
mini cooper S ile roll yaptınız sanırım. hangi vitesde denediniz?
evet yokuşta bayılıyor arac. haklısın

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Mayıs 13, 2008, 10:38:44 ÖÖ »

cevabın için teşekkür ederim kardeşim.
mini cooper S ile roll yaptınız sanırım. hangi vitesde denediniz?
evet yokuşta bayılıyor arac. haklısın

rolling değildi. ışıkta duruyoduk sonra ikimizde bastık, 100'e geldiğimde 4-5 metre geride kaldı.

fn2silver06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Mayıs 14, 2008, 02:14:10 ÖS »
yokuştada iyi be araba turan güneşten cinnahtan çıkarken eğlendiriyo.

kmorbulut83

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Mayıs 16, 2008, 09:34:33 ÖÖ »
fn2 ep3 gore yavas dogrudur ama yawas bir araba kesinlikle değil ..ah frenleri birazdaha guven verse dıreksıyon farkıyla kımlere kafa tutarım :)))  ..sonra youtube da manyak hasta bu falan fılan dıye ızlerdınız kardeslerım..işin şakası bir tarafa araba bazen cosuyor kı sanırım yol farkı bazende yurumuyor...kaymak dıe tabır ettıgımız yollarda araba ucuyor ama hafıf gırıntılı cıkıntılı cukurlu yollarda gucu tam olarak ıletemıyor yere