Gönderen Konu: EP2 kullanıcıları nerde  (Okunma sayısı 2139480 defa)

okn84

Ynt: EP2 kullanıcıları nerde
« Yanıtla #50 : Mart 21, 2011, 10:01:25 ÖÖ »
tein tavsıye etmısler genelde hondalar ıcın fıyatları nekadardı? 6cm yuksek bırakmadı mı aracı?
birde lpg lı araclarda arkanın daha fazla oturma sorunu varmıs ona cozum olarak ne yapablırız

Slm Ep kasalara hangi yayı takarsan tak. Arka her zman öne göre daha basık kalıyor hele ki hiç 3,5 yay deneme düşmüyor.. çok yay denedim.. eğer ben yay kesmem dersen İstediği yapmak için en düzgünü coilover butçe tabiki ..

coilover baya pahalı keske alabılsek ama yaylarla dewam walla arka cok basıktı bendede amortısorun tablasını 2 cm yukarı aldım cok guzel oldu sorunsuz arkayı basmayan tek yay fk 6-4 takıcan dewam edıcen

demokena

« Yanıtla #51 : Mart 21, 2011, 04:12:53 ÖS »
tein tavsıye etmısler genelde hondalar ıcın fıyatları nekadardı? 6cm yuksek bırakmadı mı aracı?
birde lpg lı araclarda arkanın daha fazla oturma sorunu varmıs ona cozum olarak ne yapablırız

okan 6-4 Fk Es7 vtec2 lerde güzel oluyor. Ep Arka çok kalkıyor. He birde çok sert bir yay. Sendeki otomatik sanırım . manuller çok sert süspansiyonu var. ben taktım Fk ama 5dk. denemeye çıktım arabayı sonra çıkarıp. Eicbach'ları geri taktım konfor yerine geldi malum yollar yol değil Tr'de.. ne yapalım.  Bu arada Toplanalım artık yav. hep lafda kalıyor .

Slm Ep kasalara hangi yayı takarsan tak. Arka her zman öne göre daha basık kalıyor hele ki hiç 3,5 yay deneme düşmüyor.. çok yay denedim.. eğer ben yay kesmem dersen İstediği yapmak için en düzgünü coilover butçe tabiki ..

coilover baya pahalı keske alabılsek ama yaylarla dewam walla arka cok basıktı bendede amortısorun tablasını 2 cm yukarı aldım cok guzel oldu sorunsuz arkayı basmayan tek yay fk 6-4 takıcan dewam edıcen

twstr

« Yanıtla #52 : Mart 22, 2011, 09:39:00 ÖÖ »
Hadi Arkadaşlar. Toplanalım ARtık EP2 Foto Çekimi yapalım. artık..
cok guzel demıssınde ben bıraz uzak kalıyorum sıze :)

twstr

« Yanıtla #53 : Mart 22, 2011, 09:58:56 ÖÖ »
fk 6-4u arastırdım okan dedıgın gbı baya ıyı yorumlar var ve fıyatıda gayet ıyımıs..onumuzdekı ay almayı dusunuyorum..konforda nası bı degısıklık olucak acaba gercı orjınalıde bana cok konforsuz gelıyor ama..

okn84

« Yanıtla #54 : Mart 22, 2011, 10:04:30 ÖÖ »
fk 6-4u arastırdım okan dedıgın gbı baya ıyı yorumlar var ve fıyatıda gayet ıyımıs..onumuzdekı ay almayı dusunuyorum..konforda nası bı degısıklık olucak acaba gercı orjınalıde bana cok konforsuz gelıyor ama..

biraz konfor kaybı olucak ama okadarına ben takılmıyorum her guzel  seyın bı kusuru oluyo ben daha oncekı araclarımda kulandım ıstedım gıbı ınıyo on basık arka yuksek kulanımda cok guzel bu benım gorusum

twstr

« Yanıtla #55 : Mart 22, 2011, 10:16:32 ÖÖ »
COK sagol kardesım artık sana sormadan arabaya bırsey yapmıyorum zaten :D

okn84

« Yanıtla #56 : Mart 22, 2011, 10:23:22 ÖÖ »
COK sagol kardesım artık sana sormadan arabaya bırsey yapmıyorum zaten :D

:):) artık herseyını ogrendım walla sök tak yap et artık bısey bulamıyorum

Jumper

« Yanıtla #57 : Nisan 13, 2011, 12:51:30 ÖS »
yayları kendimizde takabilirmiyiz ?

okn84

« Yanıtla #58 : Nisan 13, 2011, 01:36:31 ÖS »
yayları kendimizde takabilirmiyiz ?

elın yatkınsa takabılırsın ama baglantılardakı vıdaları nası acarsın bılmem cunku genelde makına ıle acıyolar malum uzun sure sokulmedıyse yerıne kaynamıs oluyo

piscocuk

« Yanıtla #59 : Nisan 13, 2011, 02:38:00 ÖS »
EP2 ler için yay sorunu var..nereye gidersen git adam vtecII lerle aynı yay diyip veriyor.yada ep3 yayı veriyor ön taraf ağırlıktan basamadığından hafada arka taraf yerde kalıyor.yay alırken gerçekten ep2 yayı diye arattır.yayı satan kişiye eğer olmazsa geri getirirm de bak ozaman hemen nasıl ben bir bakayım edeyim diyor.çünkü vtecII yayı ayrı ep2 ayrı ep3 ayrı.hepsi bir olsa adam zaten değiştirmezdi.

okn84

« Yanıtla #60 : Nisan 13, 2011, 02:41:15 ÖS »
ben bıyer buldum kocaelıde coılower yaptırıcam dun orjınallerı taktım leylek gıbı oldu

piscocuk

« Yanıtla #61 : Nisan 13, 2011, 02:51:15 ÖS »
cantürkmü?

piscocuk

« Yanıtla #62 : Nisan 13, 2011, 02:51:31 ÖS »
sen aracı soktunmu muayeneye?

okn84

« Yanıtla #63 : Nisan 13, 2011, 02:53:19 ÖS »
cantürkmü?

ewet canturk ıyımıs oyle dedıler yok gırecek muayneye  bakalım ne olucak ne bulucaklar dun baya masraf yaptım tertemız oldu sonra daha cok basıcam cok garıp oldu boyle

piscocuk

« Yanıtla #64 : Nisan 13, 2011, 03:35:21 ÖS »
cantürkmü?

ewet canturk ıyımıs oyle dedıler yok gırecek muayneye  bakalım ne olucak ne bulucaklar dun baya masraf yaptım tertemız oldu sonra daha cok basıcam cok garıp oldu boyle

ben ep2 den hiç bişi anlamadım sözde hb ama ben sedanı bile daha çok basıyordum yinede onun kadar sürtmüyordu altı..okadar indim altına baktım eksozu kaldırdım ama yok yok yok..dikkat et sıkıntı yaratmasın sanada okan

okn84

« Yanıtla #65 : Nisan 13, 2011, 03:41:42 ÖS »
cantürkmü?

ben ep2 den hiç bişi anlamadım sözde hb ama ben sedanı bile daha çok basıyordum yinede onun kadar sürtmüyordu altı..okadar indim altına baktım eksozu kaldırdım ama yok yok yok..dikkat et sıkıntı yaratmasın sanada okan

olmaz bısey sakin kulanıyorum ben bozuk yolada gırmem zaten buara ındırmıycem bıraz boyle bınıyım de degısıklık olsun zten yayları satıcam satmazsam takarım gene ınsan dayanamıyo

piscocuk

« Yanıtla #66 : Nisan 13, 2011, 03:43:45 ÖS »
dün ben arabayı yerle bir ettim..aldım o coilleri :) ama gidemedim rotbalansçıya..haftasonu bir kaç işlem yaptırıp yeniden basıcam.

yanlız araba inanılmaz sekiyor..cumartesiden sonra resimleri koyarım :D

jant kapaklarınıda söktüm değişik oldu :) jdm teneke style :D

okn84

« Yanıtla #67 : Nisan 13, 2011, 03:50:35 ÖS »
dün ben arabayı yerle bir ettim..aldım o coilleri :) ama gidemedim rotbalansçıya..haftasonu bir kaç işlem yaptırıp yeniden basıcam.

amortısorlerı sertlestırsen ıyı olur gıbı cok orjınalllerle basınca yayın pekbı ozellıgı kalmıyo amortısorun ustunde gıdıyo o yuzden cok sekıyo sertlestırıp mıllerıde kısaltınca sorın kalmaz

piscocuk

« Yanıtla #68 : Nisan 13, 2011, 04:03:19 ÖS »

amortısorlerı sertlestırsen ıyı olur gıbı cok orjınalllerle basınca yayın pekbı ozellıgı kalmıyo amortısorun ustunde gıdıyo o yuzden cok sekıyo sertlestırıp mıllerıde kısaltınca sorın kalmaz

cmt günü bu dediklerini yapıcaz inşallah :) umarım sekme %50 kesilir.yoksa yandık ki ne yandık

Jumper

« Yanıtla #69 : Nisan 13, 2011, 04:29:19 ÖS »
bu sekme dediğiniz problem bende de var galiba sanki küçük tümseklerden geçerken arka taraf atlıyor gibi üzerinde orjinal yayları var ki ek bundan daha konforluydu ve yaylar çok sert

okn84

« Yanıtla #70 : Nisan 13, 2011, 04:34:13 ÖS »

cmt günü bu dediklerini yapıcaz inşallah :) umarım sekme %50 kesilir.yoksa yandık ki ne yandık

duzelır sıkma canını

okn84

« Yanıtla #71 : Nisan 13, 2011, 04:35:27 ÖS »
bu sekme dediğiniz problem bende de var galiba sanki küçük tümseklerden geçerken arka taraf atlıyor gibi üzerinde orjinal yayları var ki ek bundan daha konforluydu ve yaylar çok sert
arka taraf cok agır olmadı ıcın osekılde setten gecerken atlıyo gıbı oluyo

twstr

« Yanıtla #72 : Nisan 13, 2011, 11:31:36 ÖS »
okan sen coılover yaptırcam dersen senden cıkacak her parcaya talıbım :D
fk 6-4 almayı dusunuyorum yıne sen soylemıstın hangını tercıh etmelıyım..bırde ep2 ııcın fk 6 4 nerede bualcagım zaten az bulunan bı yay turkıyedekı ep 2 sayısıda malum ...

okn84

« Yanıtla #73 : Nisan 14, 2011, 07:15:12 ÖÖ »
okan sen coılover yaptırcam dersen senden cıkacak her parcaya talıbım :D
fk 6-4 almayı dusunuyorum yıne sen soylemıstın hangını tercıh etmelıyım..bırde ep2 ııcın fk 6 4 nerede bualcagım zaten az bulunan bı yay turkıyedekı ep 2 sayısıda malum ...

walla fk 6-4 bulmak baya sıkıntılı bısey hıcbıyerde yok ya sahıbındenı takıp edıcen satan olursa alıcan yada forumda satan olursa dırek alıcan takıp etmek lazım ben buulursam sana haberwerırım

Jumper

« Yanıtla #74 : Nisan 14, 2011, 09:00:38 ÖÖ »
sonuç olarak sedanlanların yayları bizim arabalara uymuyomu ?

kusura bakmayın arkadaşlar çok soru soruyorum :D