Gönderen Konu: 91-92 model integra ile ilgili [SORU]  (Okunma sayısı 2194 defa)

jrcoder

• Burak
91-92 model integra ile ilgili [SORU]
« : Eylül 15, 2012, 10:07:14 ÖS »
arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum. şimdi bu yılbaşından sonra araba almayı düşünüyorum.kafam karışık parayı halledersem büyük ihtimalle ep2 sport alırım ama halledemezsem eğer

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ihtiyactan-dolayi-satilik-integra-sorunsuz-en-temiz-bakimli-98369176/detay

ilandaki gibi bi integra alsam cüzdanımı ve canımı cok yakar mı? üniversite için antalya'ya gideceğim şehir içi trafik rahat. ve bu arada lpg taktıracağım elbet. lpg integrada sorun yaratır mı? yoksa civic 94' mü tercih etmeliyim. karar veremiyorum bütçe 2 aşamalı çünkü ya 25bin küsür olacak ya da max15bin.

eğer para sıkıntım olursa 0-14.000tl gibi bi bütçe çıkar ortaya (lpg fiyatı bütçeye dahil değil. arabaya ayırabileceğim fiyat 14bin. lpg için bütçem hazır :P)

bu fiyata öğrenciyi üzmeyecek araba var mıdır? her gün sanayilerde sürünmek istemiyorum :) zaten para sorunum olmazsa allah izin verirse ep2 sport alacağım için o konuda bi sorunum olunca ep2 konusundaki abilerime danışıyorum. :)

bu arada elbet diyeceksiniz ki kaputu açmadan bir şey söylenemez. veya arabanın hırpalanmadığını kazasının olup olmadığını bilemeyiz vb. haklısınız. ama ben genel olarak fikirlerinizi istiyorum. kronik sorunlar vs. vs. :)

şimdiden çok teşekkür ederim, saygılarımla :)

edit: integranın da kasasına hastayım ve o çıtasız mı ne diyorlar şu cam olayına. camı kapatıyosun sadece kapı açılıyo üstte koruyan bi alan yok :)
« Son Düzenleme: Eylül 15, 2012, 10:08:11 ÖS Gönderen: jrcoder »

Carismatiq

• Mustafa
Ynt: 91-92 model integra ile ilgili [SORU]
« Yanıtla #1 : Eylül 15, 2012, 10:24:27 ÖS »

Merhaba,

Öğrencisiniz şehir içi 14.000 TL ye kadar bakacaksanız kesinlikle Ek kasa öneririm.Yakıtta üzmez temizi masraf çıkarmaz.

jrcoder

• Burak
Ynt: 91-92 model integra ile ilgili [SORU]
« Yanıtla #2 : Eylül 16, 2012, 12:08:08 ÖÖ »
çok teşekkürler attım hafızama sağolasın:)