Gönderen Konu: Buyrun size tr deki en şehvetli ve karizmatik honda hb  (Okunma sayısı 9873 defa)

volkan_sahin

Ynt: Buyrun size tr deki en şehvetli ve karizmatik honda hb
« Yanıtla #1 : Ağustos 27, 2011, 01:32:48 ÖS »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-bu-kasada-turkiye-de-tek-57466665/detay/
evet güzel araba çok Allah kaza bela vermisin. Fakat Enkarzmatik ve en şehvetli olduğunu nerden çıkardın ?  Tekrar ediyorum araban çok güzel evet fakat unutma herzaman daha iyisi vardır. Biraz daha alçak gönüllülük gerekiyor yani :D KAzasız belasız kullan dikkatli sür. Hayırlı müşteriler.

redmoon

« Yanıtla #2 : Ağustos 27, 2011, 01:37:19 ÖS »
araç benim değil dostum. benimkide aynısı ama bu çok hoşuma gittiği için paylaştım. tr de bence bundan iyisi yoktur. hatta araç sahibi bu sitede üyeymiş yeni öğrendim. çok beğendim. allah kaza bela vermesin..

aliylmz

• http://www.facebook.com//bestelenmis.satirlar
« Yanıtla #3 : Ağustos 27, 2011, 02:24:03 ÖS »
sade ve şık..
çok başarılı çok beğendim
« Son Düzenleme: Ağustos 27, 2011, 02:25:28 ÖS Gönderen: aliylmz »

aliylmz

• http://www.facebook.com//bestelenmis.satirlar
« Yanıtla #4 : Ağustos 27, 2011, 02:27:46 ÖS »
evet en iyisi bu değildir ama iyi yani çok başarılı

volkan_sahin

« Yanıtla #5 : Ağustos 27, 2011, 02:57:55 ÖS »
evet en iyisi bu değildir ama iyi yani çok başarılı
maşallahı zaten taktık güzelliğine zaten lafımız yok allah kaza bela göstermesin.

MerT01__civic

« Yanıtla #6 : Ağustos 27, 2011, 03:17:35 ÖS »
jantlar harika yakışmış.. arka taraf 10 numara :) maşallah diyelim..

jaggalagalaga

« Yanıtla #7 : Ağustos 27, 2011, 04:55:31 ÖS »
maşallah  çok hoş araç. yalnız aracın type r mı yoksa yanlışmı okudum fiyattan yola çıkarak ?

HondaCivic10

« Yanıtla #8 : Ağustos 27, 2011, 05:30:45 ÖS »
Maşallah

volkan_sahin

« Yanıtla #9 : Ağustos 28, 2011, 09:52:52 ÖÖ »
maşallah  çok hoş araç. yalnız aracın type r mı yoksa yanlışmı okudum fiyattan yola çıkarak ?
typer r 2,0 motor değilmi ? bu 1,8 sanırım yanlış görmediysem sanırım typer s bu

civicci35

« Yanıtla #10 : Eylül 07, 2011, 02:08:40 ÖÖ »
typer r 2,0 motor değilmi ? bu 1,8 sanırım yanlış görmediysem sanırım typer s bu
normal bildiğimiz euro cıvıc hb1.8 140 hp.Type-s bildiğim kadarı ile tek kapı oluyor.

jaggalagalaga

« Yanıtla #11 : Eylül 07, 2011, 01:23:31 ÖS »
biliyorum orda yazılan fiyattan yola çıktım dedim acaba 1.8 i yanlışmı işaretlemişler 49 ha :)

volkan_sahin

« Yanıtla #12 : Eylül 07, 2011, 01:30:05 ÖS »
normal bildiğimiz euro cıvıc hb1.8 140 hp.Type-s bildiğim kadarı ile tek kapı oluyor.
tek kpı değil açma kolu yan kelebek cama çok yakın olduğundan tek kapı gibi duruyoe.

canguder

« Yanıtla #13 : Eylül 07, 2011, 01:59:16 ÖS »
49 milyar çok para :) araç güzel ona laf yok. ederi 40-42 en fazla.

Can_GnyL

« Yanıtla #14 : Eylül 07, 2011, 02:06:17 ÖS »
Güzel  >=ok

canguder

« Yanıtla #15 : Eylül 07, 2011, 02:12:51 ÖS »
arkadaşlar sizce civic sedanı satıp 1.8 hb alsam pişman olurmuyum ?

civicci35

« Yanıtla #16 : Eylül 07, 2011, 11:29:01 ÖS »
49 milyar çok para :) araç güzel ona laf yok. ederi 40-42 en fazla.
ies'e 20 bin vtec'e 30 binlerin istendiği memlekette bu araca istenen normal değilmi sizce:))

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #17 : Eylül 07, 2011, 11:38:50 ÖS »
Arkadaşlar bu araç sahibi arkadaş sitemizdedir...
http://www.teamhondaturkey.com/forum/fotograflar/tek-t54701.0.html
buda arabasını tanıttığı konusudur

civicci35

« Yanıtla #18 : Eylül 07, 2011, 11:42:51 ÖS »
tek kpı değil açma kolu yan kelebek cama çok yakın olduğundan tek kapı gibi duruyoe.
ilandaki araç çift kapılı ben type-s'den bahsetmiştim onlar tek kapı oluyor:)

« Yanıtla #19 : Eylül 08, 2011, 12:59:30 ÖÖ »
evet sitede yeni sayılırım..daha önceleri misafir olarak girip bu araç hakkında birçok faydalı bilgi aldım diyebilirim sitenizden..burda olmak güzel..:)

konuyu açan arkadaşın düşünceleri için ve diğer bütün yorumlar için teşekkür ederim..

aracım 2010 model 1.8 140 hp olan modelidir..(5 kapı)(makyajlı)

fiyatı konusunda farklı görüşler olması çok doğal ama aracın üzerindeki emek, malzemelerin kalitesi ve nerelerden geldiği bu işi bilen ve yapan insanlar tarafından daha iyi yorumlanabileceğini düşünüyorum..teşekkür ediyorum..

TuRKiSh.Dj

« Yanıtla #20 : Eylül 08, 2011, 01:05:23 ÖÖ »
evet sitede yeni sayılırım..daha önceleri misafir olarak girip bu araç hakkında birçok faydalı bilgi aldım diyebilirim sitenizden..burda olmak güzel..:)

konuyu açan arkadaşın düşünceleri için ve diğer bütün yorumlar için teşekkür ederim..

aracım 2010 model 1.8 140 hp olan modelidir..(5 kapı)(makyajlı)

fiyatı konusunda farklı görüşler olması çok doğal ama aracın üzerindeki emek, malzemelerin kalitesi ve nerelerden geldiği bu işi bilen ve yapan insanlar tarafından daha iyi yorumlanabileceğini düşünüyorum..teşekkür ediyorum..

her zaman emeğe saygı arkadaşım kazasız belasız cezasız kullan..
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2011, 01:06:15 ÖÖ Gönderen: TuRKiSh.Dj »

redmoon

« Yanıtla #21 : Eylül 09, 2011, 09:52:52 ÖÖ »
Aracın sıfır fiyatı 59.000 tl dir ben aracıma serviste komple mugen body kit seti sordum 15.000 tl istediler. Oda bunun gibi professionel değil. Sadece on tampon yan nadilere arka tampon ve rüzgarlik bence fiyatın gayet makul İnan pa olsa hemen alırdım. Çünkü ben civic hb hastasiyim o kadar sitelerde geziom Avrupa jponya İnan böyle yakisanini görmedim kendi fikrim. Saygılar

canguder

« Yanıtla #22 : Eylül 09, 2011, 10:06:25 ÖÖ »
emeğine saygı duyuyorum arkadaşım inşallah en kısa sürede satarsın. demek istediğimiz ne kadar üzerinde ekstra olsada alıcılar tarafından bu görülmüyor. benim civic sedan araçtada mugen body kit simota carbon  filtre cam filmi park sensörü xenon far vs vs 3 bin liralık ekstra var. arabayı satarken alıcı orjinal haliyle istiyor veya ekstralar üzerinde bedava vermek zorunda kalıyorsun.

5500 rpm

« Yanıtla #23 : Eylül 09, 2011, 10:59:04 ÖÖ »
araba gerçekten çok güzel olmuş
yapılanlar çok yakışmış
hayırlı satışlar dilerim

« Yanıtla #24 : Eylül 10, 2011, 01:50:23 ÖÖ »
emeğine saygı duyuyorum arkadaşım inşallah en kısa sürede satarsın. demek istediğimiz ne kadar üzerinde ekstra olsada alıcılar tarafından bu görülmüyor. benim civic sedan araçtada mugen body kit simota carbon  filtre cam filmi park sensörü xenon far vs vs 3 bin liralık ekstra var. arabayı satarken alıcı orjinal haliyle istiyor veya ekstralar üzerinde bedava vermek zorunda kalıyorsun.
ben zaten bu işten kar edeni görmedim bugüne kadar..bu tip araçları satmak gerçekten çok zor..daha önceki arabalarımdan biliyorum..sabretmek lazım değerini bilen ve veren biri mutlaka çıkar..satış nedenimde tamamen keyfidir acelemde yok..yorumunuzada katılıyorum tespitleriniz maalesef doğru..
Aracın sıfır fiyatı 59.000 tl dir ben aracıma serviste komple mugen body kit seti sordum 15.000 tl istediler. Oda bunun gibi professionel değil. Sadece on tampon yan nadilere arka tampon ve rüzgarlik bence fiyatın gayet makul İnan pa olsa hemen alırdım. Çünkü ben civic hb hastasiyim o kadar sitelerde geziom Avrupa jponya İnan böyle yakisanini görmedim kendi fikrim. Saygılar

teşekkür ederim..