Gönderen Konu: bu ep3 type r hakkında yardımcı olabilirmisiniz  (Okunma sayısı 3659 defa)

ukala

bu ep3 type r hakkında yardımcı olabilirmisiniz
« : Mart 02, 2009, 04:21:45 ÖS »

merhaba arkadaslar.  KKTC de yasıyorum. type r hastasıyım :)  bugun yukarıda resmı olan type r ın yanına gidip ınceledım size akıl danışmak istedim arabayı almayı dusunuyorumda :)  umarım yardımcı olabılırsınız.
öncelikle arabada full bodykit var buddyclub markalı. araç 2002 model ve 134bin km de. aracın fiyatı 13.500stg (yani 33binTL) yanlış anlamayın fiyatı soylememin sebebi size akıl danışmak :D  sizce bu fiyat bu arabaya az değilmi? fiyatı uygunmu?  birde aracın içine baktım, içinde radyo olan kısımdaki yerde epeyi çizik vardı boya eskidi, eğer bu aracı alırsam orayı nasıl düzeltebilirim? boyama imkanı varmı orayı? araç resimde çok anlaşılmıyor ama yakından bakınca aşık oldum araca çok güzel görünüyordu. bide  aracı çalıştırınca eksoz dan epeyi ses geliyordu onu nasıl düzeltebiliriz eğer alırsam?  ilgilendiğiniz için teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum :D

HoNdA TyPe_R

Ynt: bu ep3 type r hakkında yardımcı olabilirmisiniz
« Yanıtla #1 : Mart 02, 2009, 06:41:34 ÖS »
2002 134 bin icin cok fazla fiyati var ben almazdim

ukala

« Yanıtla #2 : Mart 03, 2009, 08:33:55 ÖÖ »
ama kktc deki en ucuz type r fiyatı dostum. 2003 model bi type r daha var satılık oda 40bın tl

ALG

• THT
« Yanıtla #3 : Mart 04, 2009, 11:13:48 ÖS »
arabanın arka tarafında type r yazısının oralarda ingiliz bayrağı varmı?

varsa hemen al..bu JDM type R...

ukala

« Yanıtla #4 : Mart 05, 2009, 04:35:23 ÖS »
arabanın arka tarafında type r yazısının oralarda ingiliz bayrağı varmı?

varsa hemen al..bu JDM type R...

yok dostum bayrak felan :)  sordugum sorularada cevap verebılecek olan yokmu yaw :(  bu kadar type r kullanıcısı arasında sorularıma cevap alamıyacakmıyım :( 

ALG

• THT
« Yanıtla #5 : Mart 18, 2009, 08:04:52 ÖS »

-radyonun oldugu o kısım komple değişebiliyor...yada oraya uygun parça kendinde yaptırabilirsin, yada o kısmı söküp yeniden boyatabilirsin..ben kendi aracımda komle değiştirtmiştim..

-eksozdan epey ses geliyor demişsin; kat ta sorun olabilir, iptal olmuş olabilir, susturuculardan biri yoktur..kolayca çözülecek bir sorundur..

-fiyatıda fena değil bence..

-umarım yardımcı olabilmişimdir..

cenk_

« Yanıtla #6 : Mart 31, 2009, 01:09:13 ÖS »
Bende nacizane yorumumu yazıyım,
   .Fiyatı burdaki type-r larla  hemen hemen aynı , mesela benim arabada 02 model burdaki piyasasıda 30bin-35bin arası
   .Egzostan gelen sesler içinde ALG ninde dediği gibi komple orta boru vardır, kat iptal edilmiştir stock orta borunu , katı alırsın
   . Orta konsolda yani radyonun olduğu yerdeki çizikleride yok etmen için komple değiştir tertemiz olsun derim