Gönderen Konu: aracıma led taktırdım fn2  (Okunma sayısı 15289 defa)

typermelih

aracıma led taktırdım fn2
« : Aralık 09, 2008, 08:40:56 ÖÖ »

typermelih

Ynt: aracıma led taktırdım fn2
« Yanıtla #1 : Aralık 09, 2008, 08:44:19 ÖÖ »
yanı boyle bısey olamaz ya caddede gezıyorum kendımı cok unlu bır sanatcıya benzettım yaşlısı genci herkes bana bakıyor,elestırılerınızı beklıyorum arkadaslar

RattleSnake

« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2008, 09:17:19 ÖÖ »
süper olmuş güle güle kullan

ilkeronat

« Yanıtla #3 : Aralık 09, 2008, 09:27:37 ÖÖ »

yanı boyle bısey olamaz ya caddede gezıyorum kendımı cok unlu bır sanatcıya benzettım yaşlısı genci herkes bana bakıyor,elestırılerınızı beklıyorum arkadaslar

nerde gazipaşada mı :) güzel olmuş güle güle kullan.

typermelih

« Yanıtla #4 : Aralık 09, 2008, 09:51:03 ÖÖ »
yas 30 oldu artık pıyasa zamanını gectık,kulandıgım yerlerde dıyelım en ıyısı

turbovts2

« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2008, 10:09:01 ÖÖ »
Güle güle kullan...

ilkeronat

« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2008, 10:18:52 ÖÖ »

yas 30 oldu artık pıyasa zamanını gectık,kulandıgım yerlerde dıyelım en ıyısı

doğru diyorsun, ben de şaka yapmıştım zaten. nerede gezersen gez kardeşim gözler üzerinde olacaktır kesinlikle. selamlar. :)

can34

« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2008, 11:54:17 ÖÖ »
hevesinizi kırmıyım ama olmamış bence..güle güle kullanın

typermelih

« Yanıtla #8 : Aralık 09, 2008, 11:59:52 ÖÖ »
tabıkı beyenen de olacak byenmeyende kımse beyenmezse benım zevkımde bır sorun var demektır benım hosuma gıttı...bakalım zaman..............

vtec power

« Yanıtla #9 : Aralık 09, 2008, 12:02:37 ÖS »
Farklı olmuş, güle güle kullan.

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #10 : Aralık 09, 2008, 12:06:43 ÖS »
hayırlı olsun kardeşim. güzel ve değişik bir çalışma olmuş.
istanbulda bir firma vardığı bildiğim orası mı yaptı?

malikaltindis

« Yanıtla #11 : Aralık 09, 2008, 12:13:27 ÖS »
güzel olmuş imzana koyduğun fotoğrafta çok şık özellikle

sisss

« Yanıtla #12 : Aralık 09, 2008, 12:24:31 ÖS »
far gubunumu değiştin melih yoksa standat farlara led uygulamasımı yapıldı.

typermelih

« Yanıtla #13 : Aralık 09, 2008, 12:30:11 ÖS »
farın altına eklendı tampon sokuldu ve farıda sokup altına yerlestırdıler...sanırım sen ve taner beyenmedınız moralımı bozdunuz valla...

sisss

« Yanıtla #14 : Aralık 09, 2008, 12:38:56 ÖS »
yokbe melih benim begenmemem gibi bir durum söz konusu değil. önemli olan senin begenmen. bu işler biraz görecelidir. evet değişik olmuş belki biraz alışmak gerekir ama ilk bakışta vaaav süper olmuş diyemiycem. nedenide heralde bu uygulamanın herturlu ve marka araca uygulanabilmesi. sordun söledim kızmak darılmak yok dimi kardeşim.

typermelih

« Yanıtla #15 : Aralık 09, 2008, 12:47:34 ÖS »
aslında haklısın bende oyle dusunuyorum sahın araca bıle takılabılıyor nebılım orasını belkı derınden dusunseydım taktırmazdım...ya sımdı bunalıma soktun bak benı zaten anasını satım adana şahin memleketı sımdı gorursem kafayı yerım...ıyı hadı oyle olsun tum fn2 sahıplerıne kustum,dahada bısey yaparsam resmı yıne kendıme yollıcam kendım yorum yapacam kendım kapatacam konuyu  >%6rol

06HKN10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Aralık 09, 2008, 02:39:26 ÖS »
HayırLı oLsun GüzeL oLmus

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Aralık 09, 2008, 02:46:09 ÖS »
hayırlı olsun

S2K_06

« Yanıtla #18 : Aralık 09, 2008, 03:45:40 ÖS »
abı bazı arabalara hos oluo ama typeR'a olmamiş gbi..zevk meselesi tabi..gule gule kullanin

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Aralık 09, 2008, 04:31:18 ÖS »
bence cok farklı ve hos olmus hayırlı olsun

antonow

« Yanıtla #20 : Aralık 09, 2008, 10:15:35 ÖS »
bence sole bısı war arkadaslar
her araca yapabılırsın bu uygulamayı ama her araca aynı sekılde yakıscak dıe bı olay soz konusu degıl bı araca yaparsın hıc yakısmaz bı typra yaparsın cok yakısır
bence degısık bı guzellık katmıs
ozellıkle aksamları cok guzel gorunecegını dusunuyorm
gule gule kullan kardesım

recepyuksel

« Yanıtla #21 : Aralık 10, 2008, 05:34:54 ÖÖ »
Bence Güzel Olmuş. Güle Güle Kullan.

Birde Abi senin araba hiç pislenmezmi?
Her resminde ışıl ışıl parlıyor araban. Ya sizin oaralarda toz falan yok, yada sen elinde pasta cila dolaşıyorsun sürekli. :)

Allah nazarlardan saklasın çok güzel araban var ve bence onu hak eden bir sahibi var. Çok sanşlı bir alet 770.
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2008, 05:35:42 ÖÖ Gönderen: recepyuksel »

muratatay75

« Yanıtla #22 : Aralık 10, 2008, 08:17:57 ÖÖ »
cesur bir mod kararı tebrikler

typermelih

« Yanıtla #23 : Aralık 10, 2008, 09:33:15 ÖÖ »
evet ben bır tıpık araba manyağıyım aracımı haftada 3 kez yıkatır 2 aydada bır boya koruma yaptırırım ancak boyle sıyah renkle basa cıkabılıyorum,o pıslenmek ıcın elınden gelenı yapıyor ben temız tutmak ıcn elımden gelenı yapıyorum,ınatlasıyoruz anlıcan  <nohapy ...led olayına gelınce sahıbınden.com da bunun ılanını veren bır fırma var ıstanbul fırması bir ay once gordugumde cok kotu demıstım,bırkacgun oncede us tunıng sahıbı soner arkasım gel taktıralım cok yakısır beyenmezsen tekrar sokerız dedı kıramadım taktırdım zaten takılması aksamı buldu gercekten cok guzel oldu olumsuz yorum yapan arkadaslarım gorseler bılıyorumkı fılırlerını degıstırecekler...adanada goren hayran oluyor...ama benım ıcn sızın dusuncelerınız onemlı cunku sızler aractan ıyı anlıyan honda asığı ınsanlarsınız...saygılarımla

SERVET

« Yanıtla #24 : Aralık 10, 2008, 10:49:13 ÖÖ »
İyi yada kötü. Neden TypeR aldın ? Farklı olmak için değil mi ?
Farklı olmuş. Güle güle kullan elbette beğenende çıkacak beğenmeyende. Aslolan senin beğenmen ve hoşuna gitmesi.
Şimdi bunu yazınca benim yazdıklarımı takib eden bazı arkadaşlar Vayy Servet hani arabanın arkasına TypeR yazanlara kızıyordun bu ne değişiklikdiyecekler, açıklayayımda aynı şey olmadığı belli olsun bende konuşulacağın önnü şimdiden keseyim.
TypeR olmayan bir araca TypeR yazmak bence kötü çünki sen TypeR yazacaksın , elin oğlu kıytırık bir araçla gelip seni geçecek , ötede ben TypeR yedim diyecek bu bir , iki aracı kendisi olmayan bir kodla tanımlamış olacaksın ki buda yanlış. Bu yüzden araca olmadığı bir rumuz yazmanın yanlış olduğunu söylerim ben.
Fardaki ledler biraz daha farklı sadece bir araca özgü olsaydı kötü bir hata olabilirdi ama her ne kadar ledli lambayı ilk Audinin yaptığı düşünülsede aslında BMW far üstü kaşlarla, C5 Citroen yine far üstü kaşlarla led uygulamasını daha mat ışıkla yapmıştı zaten. Audi sadece daha parlak ve led olduğu belirgin şekilde yaptı. Bu yüzden taklit diyemeyiz .
Güzel yada çirkin olmuş diyemem ama farklı olmuş,Bence bir süre kullan , herkes yaptırmaya başladığında çıkarırsın.
selamlar

evet ben bır tıpık araba manyağıyım aracımı haftada 3 kez yıkatır 2 aydada bır boya koruma yaptırırım ancak boyle sıyah renkle basa cıkabılıyorum,o pıslenmek ıcın elınden gelenı yapıyor ben temız tutmak ıcn elımden gelenı yapıyorum,ınatlasıyoruz anlıcan  <nohapy ...led olayına gelınce sahıbınden.com da bunun ılanını veren bır fırma var ıstanbul fırması bir ay once gordugumde cok kotu demıstım,bırkacgun oncede us tunıng sahıbı soner arkasım gel taktıralım cok yakısır beyenmezsen tekrar sokerız dedı kıramadım taktırdım zaten takılması aksamı buldu gercekten cok guzel oldu olumsuz yorum yapan arkadaslarım gorseler bılıyorumkı fılırlerını degıstırecekler...adanada goren hayran oluyor...ama benım ıcn sızın dusuncelerınız onemlı cunku sızler aractan ıyı anlıyan honda asığı ınsanlarsınız...saygılarımla