Gönderen Konu: Amerikadan iste  (Okunma sayısı 8072 defa)

sisss

Amerikadan iste
« : Temmuz 31, 2008, 07:31:04 ÖS »
Americaya giden eşe dosta sipariş verme devri bitti.Arkadaşlar americadaniste.com diye bi site kurulmuş üyelik sistemi ile çalışıyor yaklaşık 1 ene olmuş kurulalı. ben üye oldum. internet üzerinden americadaki begendiğiniz herhangi bir ürünü onların size verdiği bir adrese gönderiyorsunuz onlar sizin adınıza urunu teslim alıyor, ister turkiyedeki gumruk işlemlerini sizin adınıza tamamlıyor yada siz hallediyorsunuz ve istediğiniz adrese 3-4 gün içinde gönderiyor. Guvenlik konusunda endişeniz olmasın "veri sign secured" sertifikası olan bir site. bi araştırın derim. ben ilk etapta aem filtre kiti getirtmek istiyorum fakat araştırdım şuan için fn2 ye uygun bulamadım,aynı motor fakat motor kodu olarak z3 olan amerikada uretilen civiğin filtresi var ama 1/1 uyum saglarmı arastırıcam.

Vtec.II

Ynt: Amerikadan iste
« Yanıtla #1 : Temmuz 31, 2008, 07:34:11 ÖS »
Türkçe 1 site hmm..

www.amerikadaniste.com

malikaltindis

« Yanıtla #2 : Temmuz 31, 2008, 07:36:30 ÖS »
biliyorum bu siteyi.çalışma şekli olarak gayet mantıklı.amerikadan ülkemize gelip giden kişilerle(ögrenci vb gibi) bu işlemi sizin yerinize gerçekleştiriyorlar.siteden size bir adres veriliyor,siz aldığınız ürünü o adrese kargolatıyorsunuz.o adresteki kişi de türkiye ye getiriyor ve adresinize kargolanıyor.işleyişi bu şekilde.hiç alışveriş yapmadım yalnız.

sisss

« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2008, 07:50:56 ÖS »
site turkce

kemalengin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 01, 2008, 12:19:25 ÖS »
güvenilirlik önemli...almak problem değil ama getiren kişi getirecekmi... :) siteden alışveriş yapmış kişi veya kişileri bulup görüşüp değerlendirmek gerekir... aracılık için aldıkları ücret te önemli tabe...

Ugur851

« Yanıtla #5 : Ağustos 01, 2008, 12:25:43 ÖS »
arkadaşlar site gerçekten güvenlir bir site bir hocam onların vasıtasıyla yaklaşık 1.5 milyara objektif, fotoğraf makinesi fln aldı fazla uzun bir süre geçmeden eline ulaştı(tam süreyi bilmediğim için öyle yazdım)

kemalengin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 01, 2008, 12:29:45 ÖS »
aslında direk amerikadan gelen birisini bulup rica etmek daha mantıklı tabi ama... gelecek olan parçaya da bağlı... getirebileceği bişeyse aracı kullanmadan almak daha rahat ve ucuz oluyo... :) hafiften beleşçiliğe giriyo ama... ne yapacan geçim dünyası...

trimanya

« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2010, 01:16:06 ÖÖ »
Arkadaşlar benzer bir site de ben önermek isterim. Ben Amerika’dan alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var, onu kullanıyorum. Sitenin adı Viaddress.com. Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde kullandım ve gayet güzel işliyor. Alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var www.viaddress.com  . Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde gayet güzel işliyor. Bu siteye ücretsiz üye olabiliyorsun. Sana sanal bir Amerika adresi temin ediyorlar, böylece istediğin Amerikan mağazasından  ya da eBay satıcısından alışveriş yapabiliyor ve paketini kolayca Türkiye'ye ulaştırabiliyorsun. Hatta eğer uluslararası kredi kartlarını kabul etmeyen Amerika mağazalarından alışveriş yapmak istersen Viaddress istediğin ürünleri hiçbir komisyon eklemeden satın alıp sadece taşıma ücretini ödemen karşılığında paketi sana ulaştırıyor.

KADiFE

« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2010, 03:39:46 ÖÖ »
ne getirtmek istiyonuz ki ?

kacaman

« Yanıtla #9 : Haziran 29, 2010, 01:06:55 ÖÖ »
bizim araçlar için navigasyon cihazı güzel olurdu

Kifanhom

« Yanıtla #10 : Haziran 29, 2010, 09:27:25 ÖÖ »
myus.com
postamerika.com
amerikadaniste.com

örnekler çok

malikaltindis

« Yanıtla #11 : Haziran 29, 2010, 05:56:54 ÖS »
Arkadaşlar benzer bir site de ben önermek isterim. Ben Amerika’dan alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var, onu kullanıyorum. Sitenin adı Viaddress.com. Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde kullandım ve gayet güzel işliyor. Alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var www.viaddress.com  . Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde gayet güzel işliyor. Bu siteye ücretsiz üye olabiliyorsun. Sana sanal bir Amerika adresi temin ediyorlar, böylece istediğin Amerikan mağazasından  ya da eBay satıcısından alışveriş yapabiliyor ve paketini kolayca Türkiye'ye ulaştırabiliyorsun. Hatta eğer uluslararası kredi kartlarını kabul etmeyen Amerika mağazalarından alışveriş yapmak istersen Viaddress istediğin ürünleri hiçbir komisyon eklemeden satın alıp sadece taşıma ücretini ödemen karşılığında paketi sana ulaştırıyor.

arkadaşlar bu üyeyi banlayabilir misiniz? sadece reklam amaçlı burada.başka forumlarda da fark ettim burada da aynı.sadece kopyalamış olduğu metni yapıştırıp çıkıyor.siteye üye olduğu gibi eski bir konuyu hortlatmış hemen zaten..amacı oldukça açık
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2010, 05:58:02 ÖS Gönderen: malikaltindis »

KADiFE

« Yanıtla #12 : Temmuz 14, 2010, 10:05:58 ÖS »
ekim ayi gibi gelcem,istanbul veya antalyada arkadaslar icin kucuk isteklerinizi getire bilirim,

kayipbalik

« Yanıtla #13 : Temmuz 15, 2010, 04:05:19 ÖÖ »
güvenilirlik önemli...almak problem değil ama getiren kişi getirecekmi... :) siteden alışveriş yapmış kişi veya kişileri bulup görüşüp değerlendirmek gerekir... aracılık için aldıkları ücret te önemli tabe...

katılıyorum ben de..

daniel33

« Yanıtla #14 : Temmuz 21, 2011, 10:47:30 ÖS »
ben bir cok otomobil parcasi getirdim. gerek musteri hizmetleri gerek anlayisi olsun bircok konuda oldukca yardimci oldular. en guzel tarafi ise paketleri talebim uzerine minimum seviyeye getirip maliyeti dusurmeleri. su ana kadar herhangi bir sorun yasamadim.