Gönderen Konu: Adı honda  (Okunma sayısı 3485 defa)

Hayta

• Yeşilhisar Haber
Adı honda
« : Mart 22, 2011, 05:16:43 ÖS »
zorlan bana hondaya hayır forumu mu kurduracaksınız. Ne yani. başımızdan geçen olayı anlatamacakmıyız.Forumu admini ne sanıyon kendini.
HONDAYA HAYIR.

orchun

Ynt: Adı honda
« Yanıtla #1 : Mart 22, 2011, 05:30:28 ÖS »
bu nedir hiç bir anlam veremedim ???

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #2 : Mart 22, 2011, 07:02:25 ÖS »

Arkadaşımız Yaptıqı yorum yüzünden Ban yedi yada başka oLayLar oLdu yönetim iLe.
Birde Hocam Siz bu foRum için HONDA'yı seviyorsanız SİZDEN HONDA'CI OLMAZ !!!!!!!!!!!
Honda'ya qönüL veRiyosanız ona buna kızınca HONDA'YA HAYIR !!! dememeLisiniz . Ki zaten anLaşıLdıqı qibi Honda'cı oLamazsınız( BU BAKIŞ AÇISI DEVAM EDERSE ! ) . Benim başıma qeLmiyormu qeLiyor! bir bakmışım msj 'ım siLinmiş. SinirleniyoRum fakat demekki biR Kusur buLunmuş ki siLinmiş. Hee eqeR hakLı isenizde HONDA'YA HAYIR !!! demenize qeRek yoK. Honda'nızı Bu site içinmi seviyoRsunuz ???
Lütfen ufak konuLarda işi HONDA'ya hayıR diyeRek çözmeyiniz ..........

BUYRUN HONDAYA HAYIR FORMUNU KURUN !!!!!!!!!! HATTA SIRF SİZİN İÇİN ÜYEDE TOPLAYACAĞIM FAKAT EMİN OLUN BAŞLAMADAN BİTERSİNİZ ! ;)

bydmrblk

« Yanıtla #3 : Mart 22, 2011, 07:05:32 ÖS »
bende anlayamadım hayırdır kardeş?

orchun

« Yanıtla #4 : Mart 22, 2011, 07:11:26 ÖS »

Arkadaşımız Yaptıqı yorum yüzünden Ban yedi yada başka oLayLar oLdu yönetim iLe.
Birde Hocam Siz bu foRum için HONDA'yı seviyorsanız SİZDEN HONDA'CI OLMAZ !!!!!!!!!!!
Honda'ya qönüL veRiyosanız ona buna kızınca HONDA'YA HAYIR !!! dememeLisiniz . Ki zaten anLaşıLdıqı qibi Honda'cı oLamazsınız( BU BAKIŞ AÇISI DEVAM EDERSE ! ) . Benim başıma qeLmiyormu qeLiyor! bir bakmışım msj 'ım siLinmiş. SinirleniyoRum fakat demekki biR Kusur buLunmuş ki siLinmiş. Hee eqeR hakLı isenizde HONDA'YA HAYIR !!! demenize qeRek yoK. Honda'nızı Bu site içinmi seviyoRsunuz ???

BUYRUN HONDAYA HAYIR FORMUNU KURUN !!!!!!!!!! HATTA SIRF SİZİN İÇİN ÜYEDE TOPLAYACAĞIM FAKAT EMİN OLUN BAŞLAMADAN BİTERSİNİZ ! ;)

forum yüzünden " honda aracına " hayır demek olmamıs sanki biraz...ya da arkadas kendini tam ifade edemedi...neyse yönetimle bi problem yasandıysa biz bunu bilemeyiz bi yorum yapamıyoruz tabi...ama forum yüzünden " HONDA ARACINA " hayır demek biraz sacma vede yanlıs geldi bna...

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #5 : Mart 22, 2011, 07:37:27 ÖS »

forum yüzünden " honda aracına " hayır demek olmamıs sanki biraz...ya da arkadas kendini tam ifade edemedi...neyse yönetimle bi problem yasandıysa biz bunu bilemeyiz bi yorum yapamıyoruz tabi...ama forum yüzünden " HONDA ARACINA " hayır demek biraz sacma vede yanlıs geldi bna...

Hocam "Forumun admini ne sanıyo kendini"  cümlesi yetiyor.  Bu cümLeden anLaşılacaqı gibi Admine siniRLenen arkadaşımız HONDA' ya hayıR diyoR !!!

Hayta

• Yeşilhisar Haber
« Yanıtla #6 : Mart 22, 2011, 10:15:15 ÖS »
mevzu şu honda civic hararet ile ilgili bir konu açtım araba 1 ay geçmeden conta yaktı.Amenna.Konuya cevaplar gelirken admin efendi konuyu kökten silmiş.Neymiş hondanın contası yanınca düzen tutarmı tutmaz mı soru da bu.Konu Silinmiş.Siz olsanız ne yapardınız.Bu verdiğim vereceğim son cevap..Kimse hondanın avukatlığına soyunmasın.

Hayta

• Yeşilhisar Haber
« Yanıtla #7 : Mart 22, 2011, 10:17:52 ÖS »
hondaya hayır değil teamhondaturkey hayır diyecektim.Ama baktım ki konu silinmiş.

Hayta

• Yeşilhisar Haber
« Yanıtla #8 : Mart 22, 2011, 10:18:45 ÖS »
Herkes duysun tüm bakımları yapıldı 150-160 km ile 30 dakika konya yolunda yol aldı motoru yedi.

orchun

« Yanıtla #9 : Mart 22, 2011, 10:21:50 ÖS »
hondaya hayır değil teamhondaturkey hayır diyecektim.Ama baktım ki konu silinmiş.

ben forum yüzünden hondaya hayır demene anlam verememiştim , kendini tam ifade edememissin sanırım .. forumdakilerle sorun yasamıs olabilirsin , ama bu yüzden hondaya hayır deme :) .. baya masraf yapmıssındır ne kdara mal oldu hersey ?