Gönderen Konu: 2007 civic hb dis aks korugu  (Okunma sayısı 1271 defa)

alpertorun

2007 civic hb dis aks korugu
« : Haziran 27, 2012, 10:34:42 ÖS »
Arkadaslar merhaba. Araniza yeni katildim. Yozgatta yasiyorum. Aracimin sag dis aks korugunde yirtilma olmus. Bu parcayi degistirmem gerekiyor. Servis 180 tl parca fiyati 100 tl iscilik tutacagini soyledi. Ayrica yozgatta honda bayii olmadigi icin ekstradan 400 km yol yapmam gerekiyor. Bu parcanin yan sanayisini bulabilir miyim? Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkur ederim

tarantino

• Co-Admin
Ynt: 2007 civic hb dis aks korugu
« Yanıtla #1 : Haziran 27, 2012, 10:41:53 ÖS »
Arkadaslar merhaba. Araniza yeni katildim. Yozgatta yasiyorum. Aracimin sag dis aks korugunde yirtilma olmus. Bu parcayi degistirmem gerekiyor. Servis 180 tl parca fiyati 100 tl iscilik tutacagini soyledi. Ayrica yozgatta honda bayii olmadigi icin ekstradan 400 km yol yapmam gerekiyor. Bu parcanin yan sanayisini bulabilir miyim? Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkur ederim
ilk önce serviste sorduğun parça numarası başka hangi honda modelleriyle tuttuğunu bulmalısın yada parça kodunu alıp herhangi bir servis yedek parça bölümünü arayıp sorman lasım başka hangi modelde bu parça kodu var die daha sonra buraya yaz yardımcı olurum sana