Gönderen Konu: Time Trail Days Vol.1 (12 Nisan Pazar) Seyirci Listesi  (Okunma sayısı 108073 defa)

poşetçay

• Ziyaretçi
Ynt: Time Trail Days Vol.1 (12 Nisan Pazar) Seyirci Listesi
« Yanıtla #525 : Nisan 12, 2009, 10:54:22 ÖS »
ortak ben seni en son tunç jiple giderken sende koşarak   katılımırken görmüştüm ben  hatta sen yanlamıştın :):):):)
sen hiç bişey görmemişsin orti

i-tec

« Yanıtla #526 : Nisan 13, 2009, 09:54:04 ÖÖ »
Çok güzel bir THT organizasyonu daha oldu.Gelenlere ayrı ayrı teşekkürler.Nice güzel yeni buluşmalara. :)
Araçların yapılan dereceleri varsa yayınlarsanız seviniriz arkadaşlar. ;)

dereceler en kısa zamanda koyulcak ben turbolarda üçüncü oldum :):) tebriklerinizi bekliyorum

tebrikler

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #527 : Nisan 13, 2009, 11:21:33 ÖÖ »
katılımcı ve seyirci olarak gelen herkeze çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir gündü, sürekli uyarılara ramen, ki bu konuda uyarılmak bile hoş bişey değil, çünki insan her hareketini kendine yapılmasını veya yapılmamasını istediği hareketler olarak değerlendirirse, piste diderken ve gelirken şehir içinde gazlamak polisin üstüne araba sürmek hiç ama hiç hoş olmayan ve THT ninde asla istemediği bu gibi hareketlerin cezasını bulması gayet doğal arkadaşlar. tabi kurunun içinde yaş ta yanmış olabilir. insanları rahatsız etmek hiç hoş bir tavır değil. bir kaç kişi insani değer dışında olan bu hareketleri yapmasından dolayı tüm araçlar üzerine çekilmiş oluyor dikkatler. dolayısıylada polisleri karşınıza almış oluyorsunuz. burdan körfez emniyet teşkilatınada teşekkür ediyoruz. organizasyon sırasında ve sonuna kadar organizasyon asayişini kontrol altında tuttukları için.
kimse bizi polis çevirdi , bize böyle yaptı şöyle yaptı demesin. önce kendimizi ve organizasyona gelirken taşkınlık yapanları değerlendirsin sonra polisleri değerlendirsin. tekrar katılan ve seyirci olarak gelen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum. sevgi ve muhabbetle kalın.

serkansobe

« Yanıtla #528 : Nisan 13, 2009, 11:41:16 ÖÖ »
gerçekten harika bir organizasyondu, çok keyifliydi. emeği geçen herkese teşekkür ederim katılıman arkadaşlarıda tebrik ederim

slurps

« Yanıtla #529 : Nisan 14, 2009, 05:37:01 ÖS »
bende geldim ama saat 16 da sabah gelemedim sizi gördüm orda son katılımları yapıyolardı karnım ac oldugu için fazla kalmadım ama s 2000 cok güzel drift yaptı katılımtan sonra hosuma gitti

lozyuvaci

« Yanıtla #530 : Nisan 17, 2009, 10:06:51 ÖÖ »
bir dahakine inşallah
fotoğraflardan güzel bir geçirdiğiniz belli
kıskandım valla
emeği geçen herkesin ellerine sağlık