Gönderen Konu: YOLLARDA DİKKAT  (Okunma sayısı 4725 defa)

kelalper

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« : Kasım 23, 2005, 05:38:05 ÖS »
Arkadaşlar buraya yazmiyacaktım ancak sonradan herkesin dikkat etmesi gerektiğini düşünerek yazmaya karar vardim. Dün akşam Hakan Gündüzden çıktım eve gelirken Halkalı toplu konutların orada ışıklarda 4 tane gencecik 18 19 belki daha genç  zibidi yolumu kesti. Bende ne oluyor diye arabadan indim. Birinci hatayı yaptım. Çocuklar üzerinde ne varsa vereceksin yoksa sağlam çıkamazsın diince bende vermiyorum dedim ikinci hatayıda yaptım. Bi anda 4 ü birden üzerime atladı. 3 tanesini iterek uzaklaştırırken bi tanesi çeneme bi tane indirdi. Ondan sonra ayıldım ve ondan sonra hatırladıım Polisin geldiğinde bi tanesini elimden zor aldığı diğerlerininde yerde kıvrandığıydı buda 3. hataydı. Polis ne oldu dedi bişey olmadı onlar saldırdı bende kendimi savundum dedim. Hadee yürüyün karakola. Arabama bindim bi tane poliste yanıma bindi kaçmiim die heralde. Diğer çocuklarda ekip minibüsüne bindirdiler. Karakola giderken askerden komiser çok yakın arkadaşımı aradım. Nereye gidiosun dedi söyledim. Tamam ben konuşurum dedi. Karakola gittik beni komiserin odasına koydular bi tanesini nezarete diğerlerini de hastaneye götürdüler. Beni neden tutuosunuz dedim komiser anlatır dediler. O sırada komiser arkadaşım aradı ne yapmışsın olm manyak mısın biraz bekle çocuklar gelene kadar ondan sonra salıcaklar dedi.O sırada komiser girdi. Geçmiş olsun dedi. Saolun dedim. Beni neden bekletiosunuz dedim.  Tamam kendinizi savunmuşsunuz iyi hoş bu çocuklarda ilk defa gelmiyolar ama neden bu kadar zarar verdiniz dedi. Birinin bileği diğerinin kolu kırık birininde omzu çıkmış. Diğerininde ağız burun dağılmış.  Sizi nasıl bırakiim dedi. İyi dedim ben şikayetçi değilim onlar şikayetçiyse hemen savcılığa gidelim ya da isterseniz tanıdık savcı var ben buraya çağıriim dedim. Yok uzatmaya gerek yok ama çocuklar bi gelsin dedi. İi dedik bekledik. O sırada annem aradı anlattım tamam bekle dedi. O da Savcı Erol amcaya haber vermiş. O aradı karakolu Komiserle görüştü. Kapattı. Çocuklar geldi geç vakit. Kollları alçıda bandajda. Komiser bunları aldı bi odaya. Ne konuştular bilmiyorum. Sonra komiser çıktı tamam çocuklarda şikayetçi değil gidebilirsiniz dedi. İyi dedim ayrıldım.  Yolda Erol amca aradı olm sen gerizekalı mısın arabadan neden indin hadi indin 5 kuruş para için bıçaklansan vurulsan değermiydi dedi.  Hadi kendini koruosun neden çocukları öldüresiye dövüyosun sen suçlu duruma düşecektin bide neden karakola gittiğinde bana haber vermiosun da annen arayınca öğreniyoruz kadının kalbine inecekti dedi. Gık diyemedim. Kalayı basıp geçmiş olsun diip kapattı. İlk başta benim saldırdığımı sanmış. Komiser çocuklar saldırmış diince neden tutuosunuz demiş. Komiser hasarı anlatınca da tamam biraz tutun çocuklar gelince de şikayetçi olurlarsa Alper hakkında tutanak tutun bana da haber verin bende çocukları nöbetçi savcılıktan hırsızlık ve gasptan içeri aldıriim demiş. Komiserde çocuklara heralde çocuklara bunu anlatınca şikayetçi olmaktan vazgeçtiler.

Bakın bu gerçekten çok ciddi bi olay. Birincisi siz siz olun kapılarınızı kitleyin ve böyle bi durumda benim gibi arabadan inmeyin. İnersenizde para için benim gibi 4 kişiye dalmayın. Verin paranızı kurtulun. Trafik cezası olarak düşünün. Eğer kendinizi koruyacaksanız da benim gibi kontrolünüzü kaybetmeyin. Polisler gelmeseydi heralde o çocuk geberene kadar döverdim. Aikido bilmeseydim kendimi koruyamazdım heralde ama kontrolümü kaybetmeme kızıyorum.  Ne oldu bi tane yumruk bi tane de tekme yedim bacağıma. Ama çocuklarda silahta olabilirdi bıçakta.  O yüzden gerçekten dikkatli olun.

EwO

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2005, 05:56:01 ÖS »
abi sen naapmıssın olee yaaa kamikaze gibi adamsın senya :D:D ama abi o EROL amca cok haklı walla ya sana bisi olsaydı orda onlara hic bisi olmuo zaten karakolun bi kapısından giriolar bi kapısından cıkıolar onlar ama abi walla bidaha yapma sende bole yaa sende solemissin zaten birinde bıcak olur silah olur o kavga anında sıkarlar bi tane allah korusun sana bisey olsa biz bu forumda neyaparız :) abi bole yerlerde durmadan transit gecicen yaa sende dikkatli ol bidahakinde :D ellerine saglık cok iyi yapmıssın cocuklara bidaha ole siddet yapma dedigin gibi biseyler wardır yanında onlarında  :shock:   ben bizim arabaya demir COP koydum adam saglam vurunca kemik flan kırar dedi... FORUMDAKİ ARKADASLAR SİZDE COK DİKKATLI OLUN

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2005, 06:35:12 ÖS »
Alper çok geçmiş olsun ağbi...  Çok üzüldüm valla, iyi ki sana birşey olmamış.  :-(  :-(  

O ib.eleri ...tir et... Fazlasıyla haketmişler zaten.  Çok şanslısın ki bıçak veya silahları yokmuşş....  

Of be of..... Güzelim İstanbul ne hale geldi....   :(  :(

onderak

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #3 : Kasım 23, 2005, 10:25:39 ÖS »
ellerin dert görmesin, bileğine yüreğine sağlık,hata ama haketmedikleri bişey deil i.nelerin, bu ne ya dağ başı nasını satayım! ama harbiden geçmiş olsun ii ki birinden bıçak falan çıkmamış! geçmiş olsun..

EwO

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #4 : Kasım 23, 2005, 10:44:05 ÖS »
kesin  birinden birinde wardır da alper abi cıkarttırıcak zaman buldurmamıski 2 tane cocug yerde kıvranıomus 1 tanede felcli durumdayken polis almıs :D:D:D nereye bıcaklıo :D:D

Arızalı-rahatsız

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #5 : Kasım 23, 2005, 10:44:53 ÖS »
gecmiş olsun,arabadanda inmişsin helal olsun.spor yapmak güzel bişey tabiki.bende olsam aynısını yapardım yine söylüyorum helal olsun

Low-Rider

YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #6 : Kasım 23, 2005, 10:47:51 ÖS »
geçmiş olsun
harbiden kapılar kitli dolaşmak gerek

ImportRacer

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #7 : Kasım 23, 2005, 11:26:14 ÖS »
+1 Bozuldu memleket.

KORAY

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #8 : Kasım 24, 2005, 12:15:38 ÖÖ »
Çook geçmiş oLsun...Yoook bundan sonra bırakmam seni yanLız...

VTI

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #9 : Kasım 24, 2005, 06:25:03 ÖÖ »
geçmiş olsun

yalnız sende savunma sanatını icra ederken sadece savunma amaçlı icra et

saldırı tarafı pistir aikidonun  kontrol kaybettirir

asimo

YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #10 : Kasım 24, 2005, 07:48:58 ÖÖ »
Alper geçmiş olsun

memleket ne hale geldi, ne arabanda ne kaldırımda rahat gidemiyorsun

birde "yavuz hırsız ev sahibini bastırır" misali, karakollarda suçlu gibi ifade vermeler

AHHH GÜZELİM İSTANBUL, AHHH GÜZELİM MEMLEKETİM

Güven

YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #11 : Kasım 24, 2005, 08:00:11 ÖÖ »
Çok Geçmiş olsun Alperim ben ne zamandan beri diyorum zaten polis etrafta fuzuli işler yapacağına APP plaka yasak mühürsüzleri toplıyacam yenisini bastırmayacağım gibi absürt şeylerle uğraşacağına  sokaklardaki bu pislikleri temizlesin yeter artık yawssssssss yaterrrrr .Kardeşim işini yapsın bu polisler ve hükümet yawsss :mad:

memopad

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #12 : Kasım 24, 2005, 08:05:11 ÖÖ »
geçmiş olsun Alper..

işte size İstanbul'u sevmemek için bir neden daha..
 ne olcak bu işin sonu?

HONDA

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #13 : Kasım 24, 2005, 09:50:58 ÖÖ »
Alper gerçi konuştuk ama Geçmiş Olsun tekrardan
şehir magandaları ve serseriler yüzünden yaşanmaz
hale gelen İstanbul'da ne yazıkki insanın can güvenliği
minimum seviyeye inmiş durumda. Kaldı ki erkekler yine
Alper gibi yada "x" kişisi gibi az çok kendini savunuyor
ya bayanlar ne yapsın annelerimiz, eşlerimiz, kardeşlerimiz?

:x

EwO

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #14 : Kasım 24, 2005, 10:21:22 ÖÖ »
cok dogru soledin walla omer abi ya onlar naapsın hade 100 kadından 15tanesi savunma sanatlarından bi tanesini bilio dielim de digreleri neyapsın sokaklarda bi dunya olay oluo mesela yerinide solicem her aksam gidin kesin biri wardır orda YENİMAHALLE TREN İSTASYONU onun alttarafındaki yerden gecmekmumkun degil artık burası bide bakırkoy de olcak yani dusunun arkadaslar ne hale geldi bu memleket babamda dio zaten buralarda yasanmaz artık biyerlere gitmek lazım diye.. BAZI POLİSLER VARKI BU HIRSIZLIK KAPKAC OLAYLARINA ORTAK OLUYOLAR. ZATEN POLİSLER BUNLARIN NERDE OLDUGUNU COK COK İYİ BİLİYORLAR AMA NERDE....

Güven

YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #15 : Kasım 24, 2005, 10:26:58 ÖÖ »
Polis kaldırsa dötünü hiç biyerde bişey yapamaz bunlar

SONE-R

YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #16 : Kasım 24, 2005, 02:35:49 ÖS »
Alper geçmiş olsun. İyi olmuş .içlere, yedikleri dayak inşallah onların aklını başına getirmiştir.

ayhanR

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #17 : Kasım 24, 2005, 03:36:14 ÖS »
SAVCI BİLE VER PARAYI KURTUL DİYORSA BİZİM ÜLKENİN HALİ GECEKTEN DUMAN OLMUŞ.
BUNU BAŞKA YERDE ANLATMA HERKES BUNDAN CESARET ALIP YOL KESMEYE BAŞLAR.

kelalper

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #18 : Kasım 24, 2005, 04:03:15 ÖS »
savcı ver parayı kurtul demedi hayatta da demez Erol Amca.  Suçlu olsaydım cezam neyse çektirirdi. Kendi oğlu bile alkollü araba kullanarak eve geldi polisler savcı oğlu die geçirmişler. Çocuğun ehliyetini kendi aldı ertesi gün polise ceza kestirtti ehliyeti polislere verdi. Çocuk ehliyetsiz kaldı. Böyle bi adamdır.

speedy_gonzales

YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #19 : Kasım 24, 2005, 04:11:09 ÖS »
Alper kardeşim çok geçmiş olsun, Allahtan bıçak falan birşey yokmuş, gerçi birşey de farketmezdi :-D  ama gene de hiç bulaşmamak lazım...
Tekrar tekrar geçmiş olsun... 8)

AudioGarage

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #20 : Kasım 25, 2005, 11:20:30 ÖS »
Allahım ya......Alper geçmiş olsun yaaa....bu ne biçim memleket bune biçim adelet yaa...bide şikayetçi olacaklar..we bu şikayetten dolayıda  mahkeme görülecek...Yazık yazık...
İnsanların malına kast eden..canınada kast eder..ben bunu bilirim..Kardeş ellerine sağlık..Bu olaydan dolayı Allahın izniyle bir kowuşturma zaten açılmaz sana..Açılsa ne olurki...bizim anamız ağlayacağına..onların anaları ağlasın..Birde şu warki böylelerinin anaları onları doğurmamış..bence  kusmuş....

Krdedşim tekrar büyük geçmiş olsun....

dd1777

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #21 : Kasım 26, 2005, 12:07:06 ÖÖ »
alperim çok geçmiş olsun ya haberim olsaydı keşke nese geçmiş olsun abi dikkat et we bu dayımın başına geldi bıçak darbesine we arabasına mal oldu hemde senin 2 katın kadar yapılı bi adamdı ondan bu bi gerçek
her ne olursa olsun önce kendinizi savunun ama arabdan inerek değil durmayarak yada inmeyerek alperim tekrar geçmiş olsun

EwO

• Ziyaretçi
YOLLARDA DİKKAT
« Yanıtla #22 : Kasım 26, 2005, 12:29:10 ÖÖ »
cihan abi istersen herkul ol adam bi bıcak darbesi bi silah gidio iste insanlar  yakında millet kendini korumak icin biseyler tasıycak hatta simdi bile war kendini korumak icin tasıyanlar ulke olmuss aglayanı yokk yaa bole cok yorum yaptım ama gercekten cok acayip bisi bu yaa