Gönderen Konu: Yeni civic renk konusu?  (Okunma sayısı 1361 defa)

ed35

Yeni civic renk konusu?
« : Mart 20, 2011, 12:13:46 ÖS »
Şu an için herkes beyaz aldığı için ortalık beyaz civic doldu ve bir esprisi kalmadı,kısmetse aracımı değiştirmeyi planlıyorum 2011 olarak, siz olsanız renk olarak ne alırdınız?Alacağım bayideki renkler siyah,beyaz,bronz,füme,gümüş(gelicek)...
Gönlüm bronz'dan yana aslında beyazın içi siyah olmasa yine düşünürdüm ama içi bej istiyorum...
Ve park sensörü zaten hediye,acaba cam filmi-xenon far ve başka hediyelerde alabilirmiyim sizce?  :kiskis

tolgaacar

Ynt: Yeni civic renk konusu?
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2011, 12:25:12 ÖS »
Şu an için herkes beyaz aldığı için ortalık beyaz civic doldu ve bir esprisi kalmadı,kısmetse aracımı değiştirmeyi planlıyorum 2011 olarak, siz olsanız renk olarak ne alırdınız?Alacağım bayideki renkler siyah,beyaz,bronz,füme,gümüş(gelicek)...
Gönlüm bronz'dan yana aslında beyazın içi siyah olmasa yine düşünürdüm ama içi bej istiyorum...
Ve park sensörü zaten hediye,acaba cam filmi-xenon far ve başka hediyelerde alabilirmiyim sizce?  :kiskis
bronz rengı merak ettım açıkcası

sertac06

Ynt: Yeni civic renk konusu?
« Yanıtla #2 : Mart 20, 2011, 01:06:05 ÖS »
Arkadaşlar bu renk seçme konusunda bende çok kararsız kaldım çoğu kişi gibi yalan yok bende tozu belli etmediği için beyaz diyodum ve bu kararla bayiya gittim ama bayide beyaz aracın kapısını açıp içine oturdugum da heryerin tek renk ve siyah oluşu inanın o birkaç dakikada beni bunalttı.dedim ben bunun içinde yarım saat bile kalamam,koltuklar ,göğüs,kapı içleri tek renk ve siyah bugün gidin bir audi.mersedes,bmw gibi alman arabalarına beyaz alsan bile içini bej alabiliyosun karar sana kalmış hatta toyotada bile böyle...lafın kısası içi çift renk ve bej olsun diyerek ve füme yi de görünce fümede karar kıldım.Allah herkeze kazasız belsız kullanmayı nasip etsin...