Gönderen Konu: bayram tatili için bodrum ve kuşadası fikirleri olanlar acil  (Okunma sayısı 2302 defa)

serdar_ay

arkadaşlar bodrumda veya kuş adasında nerede kalmam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim bilenler tanıdıkları olanlar yardımcı olsunlar acil lütfen

Salih6993

Ynt: bayram tatili için bodrum ve kuşadası fikirleri olanlar acil
« Yanıtla #1 : Eylül 03, 2010, 11:51:42 ÖÖ »
Bodrum/Turgutresi şiddetle tavsiye ederim sakin sessiz kendine has bi havası var kafa dinlemek için ideal bi yer

vtec power

« Yanıtla #2 : Eylül 03, 2010, 04:55:44 ÖS »
Otel fiyatları ekonomik olsun dersen Bodrum gümbet veya merkez dışında kalmanı öneririm. ;)

serdar_ay

« Yanıtla #3 : Eylül 04, 2010, 09:53:19 ÖÖ »
hala araştırmadayım günceli

on6

« Yanıtla #4 : Eylül 04, 2010, 10:29:36 ÖÖ »
YAKLAŞIK 10 GÜNDÜR BENDE BAKMAKTAYIM OTELLER İNANILMAZ DERECEDE DOLU.BENCE GİDECEKSEN ÇOK SECİCİ OLAMIYACAKSIN İLK YER OLAN OTELE ATLA..YADA BODRUM DA MERKEZDE KÜÇÜK PANSİYONLAR VAR (EVDEN BOZMA)BU İHTİMALİ DEĞERLENDİR DERİM.

serdar_ay

« Yanıtla #5 : Eylül 04, 2010, 12:30:01 ÖS »
yanlız ben eşimle beraber gideceğim o yüzden seçici olmak zorundayım zaten hiç bulamassamda bildiğim ada avşaya kaçarım :) yinede saol kardeşim

otokolik

« Yanıtla #6 : Eylül 05, 2010, 12:39:26 ÖS »
bodrumda gündoğanda da kalabilirsin yer olarak çok güzel.

Cecul

« Yanıtla #7 : Eylül 07, 2010, 10:02:32 ÖS »
Kardeşim biraz geç gördüm, çıktın mı yola bilmiyorum ama Bodrum'da Yahşi diye bir yer var. Ortakent diye de geçer. Nasıl bir yer seversiniz bilmiyorum ama burası Bodrum'un geneline göre oldukça sakin ve şirin bir yerdir. Küçük oteller ve pansiyonlar mevcut. Pansiyonlar genelde aile işletmesi. Hepsinin altında restoranları var. Buzdolabının vitrininde envai çeşit soğuk meze :) Eşinle rakı-balık yaparken oldukça keyif alabileceğinizi düşünüyorum. Fiyatlar da uygun. Şimdiden iyi tatiller ve hayırlı yolculuklar diliyorum. Kazasız, belasız, sağ salim gidin gelin İnşallah.

serdar_ay

« Yanıtla #8 : Eylül 13, 2010, 10:03:33 ÖÖ »
teşekkürler arkadaşlar tatil işi bitti güzel geçti walla herkese teşekkür ederim

Cecul

« Yanıtla #9 : Eylül 15, 2010, 09:44:34 ÖÖ »
Nereye gittiniz?

serdar_ay

« Yanıtla #10 : Eylül 15, 2010, 10:16:11 ÖÖ »
walla abi avşaya kaçtık baktığımız kuşadası falan yerler doluydu güzel olan yerlerde çok para istiyordu 3 gün için deymez dedik oraları yaza bıraktık inşallah avşada süperdi araçla gidince başka oluyor adayı gezdim neler varmışta benim haberim yokmuş biz kaç sene boşuna gitmişiz meğerse eşimde çok beğendi güzeldi anlayacağın ve çok hesaplı geçti

Cecul

« Yanıtla #11 : Eylül 17, 2010, 01:25:33 ÖS »
İyi, güzel geçtiğine sevindim. Seneye yaza programınızı birazcık daha erken yaparsınız.

serdar_ay

« Yanıtla #12 : Eylül 20, 2010, 01:11:19 ÖS »
walla birden alınmış bi karardı abi onun için böyle geçti senye için şimdiden yer ayarladım bile güzel seçenekler var bakalım yinede kısmet diyoruz