Gönderen Konu: Yeni Impreza  (Okunma sayısı 2245 defa)

ALG

• THT
Yeni Impreza
« : Ağustos 05, 2007, 01:51:41 ÖÖ »
Subaru’nun farklı bir yere sahip olan modeli Impreza’nın tamamen yenilenen versiyonu, markayı şahlandırmaya aday.

Nitekim eylül başında satışa sunulacak yeni Impreza’nın rekabetçi bir fiyatla satılacağı belirtiliyor.
Japon üreticinin, tüketici beklenti ve beğenilerindeki değişime paralel olarak modellerinde radikal değişimlere gittiğinin altını çizen Subaru Marka Direktörü Çınar Noyan, “Impreza, bundan sonra C Premium sınıfında kalitesi, farklılığı ve şık tasarımıyla ilgi çekecek” diyor. Noyan, amaçlarının mevcut Subaru müşterilerine yenilerini eklemek olduğunu da kaydediyor.

İlk etapta 1.5 lt (107 HP) ve 2.0 lt motor seçenekleriyle ithal edilecek olan Hatchback Impreza’nın fiyatı muhtemelen 32 bin YTL’den başlayacak. Her iki motor seçeneğinin de baz ve full donanım seçenekleri olacak.
Bu arada Türkiye distribütörü Baytur, SUV sınıfındaki Subaru Tribeca’nın makyajlı versiyonunu da kasım ayından itibaren Türkiye’de satmaya başlayacak. Araçta daha güçlü 3.3 lt motor bulunacak. Subaru’nun dizel motor atağı da 2008 yılından itibaren başlayacak.

Faruk

• Ziyaretçi
Ynt: Yeni Impreza
« Yanıtla #1 : Ağustos 05, 2007, 09:39:19 ÖÖ »
evet dergilerde okumuştum bu haberi ama bence subaru'ya yakışmaz onun artık butunleşmiş bi modeli var,böyle bi modele alışmak zor olur ama subaruyu yenilikçi davranışından dolayı kutlamak lazım..

=d>                        =d>                           =d>                          =d>                          =d>

@kın dohc

« Yanıtla #2 : Ağustos 06, 2007, 11:20:29 ÖÖ »
Evet bende evo dergisinde okudum yeni subaru güzel deil ama hem aile otomobili hem katılım veya şöylede olabilir yeri geldiğinde piknik yeri geldiğinde drag :seytani

karasovalye

« Yanıtla #3 : Ağustos 06, 2007, 11:59:18 ÖÖ »
ben en çok 2003 de çıkan kasasını beyeniyorumda çok benzin yakmasa güzel arabalar aslında

aSil

« Yanıtla #4 : Ağustos 06, 2007, 12:05:29 ÖS »
Fotoya bakılırsa; Mazda 3 ü modifiye etmişler sanki :)

35vt787

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 06, 2007, 12:08:08 ÖS »
Umarım yeni tarzı ile kan kazanmayı bırak ,kan kaybetmez...Subaru sportif ve vahşi imajı ile tercih edilen bir marka....Yenilikçi olmak,yenilenmek gelişmek tabii ki hoş ve kaçınılmaz,fakat bunu yaparken köklü müşterilerini markadan soğutmamak aynı zamanda potansiyel müşterilerin taleplerini iyi harmanlamak gerekir... :artis

maestro_es

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 06, 2007, 07:56:35 ÖS »
bu kasa biraz... değişik yani ama gözümüz alışcaktır ben 2006 civicleri önceleri çok çirkin buluyodum. şimdi gidip aldık bile.

ALG

• THT
« Yanıtla #7 : Ağustos 06, 2007, 08:19:44 ÖS »
walla bu kasayı bende pek beğenmedim

infaztim

« Yanıtla #8 : Ağustos 06, 2007, 09:39:06 ÖS »
olmamış...

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 06, 2007, 09:41:05 ÖS »
Sanırım WRC kaynaklı bir değişiklik olmuş , WRC pilotları kasanın çok büyük olduğundan şikayet ediyolarmış o yüzden hatchback bir araç onların daha çok işine geleceğinden bu tarz bir değişiklik yapmışlar diye duydum , asparagasta olabilir , olmayadabilir ...

caucass

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 07, 2007, 01:49:36 ÖÖ »
civic daha şık