Gönderen Konu: Ankara'da imaj oto dan uzak durun...!!!  (Okunma sayısı 2413 defa)

livindead

Ankara'da imaj oto dan uzak durun...!!!
« : Ekim 19, 2010, 12:32:01 ÖS »
Arkadaşlar 2 hafta önce  film çektirmek için uygun bi yer bakıyordum elvankentteki imaj otoya uğradım uğramaz olaydım

girdim içeri cam filmi fiyatı almak için 3me 400 solarmaster marka filmede 250 fiyat verdi

ben pazarlık yapmaya çalışıyordum adamla bi baktım araca cam filmi çekiyolar dedim napıyosunuz fiyatta anlaşamadık hani çekmeyin dedim

adam çok rahat bi şekilde olsun ben sen gör diye takıyorum beğenmessen çıakrtırız felan dedi orda tepem attı zaten

ondan sonra bana bin türlü laf edip filmini övmeye başladı takan ustayı övmeye başladı felan filan solarmaster için 200tl aldı benden neyse

hava karardığı için iyice inceleyememiştim aradan 1 hafta geçti filmleri incelediğimde işçiliğin çok kötü olduğunu anladım arka cam kenarlarında kabarma 1 kapı hariç diğer bütün kapılarda beyaz nokta var ve bazı yerlerde kart izi kalmış iyice tepem attı

bugün aradım imaj otoyu dedim bi fiyat aliym önce dedim adam demesinmi 3m 220tl solarmaster 120tl beynimden vurulmuşa döndüm

şimdi sizce ne yapmalıyım durum bu
« Son Düzenleme: Ekim 19, 2010, 01:24:19 ÖS Gönderen: tarantino »

ProCyoN

• SevimLiNet.Com
Ynt: Ankara'da imaj oto dan uzak durun...!!!
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2010, 12:51:35 ÖS »
girdim içeri cam filmi fiyatı almak için 3m 400 solarmaster marka filmede 250 fiyat verdi
bugün aradım imaj otoyu dedim bi fiyat aliym önce dedim adam demesinmi 3m 220tl solarmaster 120tl

gerçekten ilginç fiyatlar birbirine yakın dahi deiller.
Herhangi bir fatura filan aldınızmı ? aldıysanız gidin hem değiştittirin filminizi hemde para konusunu halledin ve yanlış bilgilendirme konusunda uyarıda bulunun

livindead

« Yanıtla #2 : Ekim 19, 2010, 01:29:23 ÖS »
fatura almadım malesef

fiyat konusunda yanlış bildilendirme felan yok oranın tek sahibi var bütün fiyatları o veriyo tutturabildiğine geçiriyo anladığım kadarıyla

karapilot

« Yanıtla #3 : Ekim 19, 2010, 02:48:17 ÖS »
Kendilerini uyanık sanıyorlar.

.ilhan

« Yanıtla #4 : Ekim 19, 2010, 05:27:56 ÖS »
ya orası cidden oyle bi yer uzak durmak lazım çogu kişi işi bilmiyor o taraflarda mümkğn oldugunca uzak durun.

Tüketici haklarını bi deneyin isterim ama belge filan olsa daha kolay olur işler.

Geçmiş olsun.

RattleSnake

« Yanıtla #5 : Ekim 19, 2010, 06:11:28 ÖS »
ödemeyi kredi kartıyla falan yapsaydın slip falan işe yarardı bence ama

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #6 : Ekim 19, 2010, 08:15:14 ÖS »
Git kardeşim hakkını ara , söksünler tekrar taksınlar . Bu sefer takarkende 3m taksınlar.Ne biçim bir esnaflık bu boyle yazık valla.

karapilot

« Yanıtla #7 : Ekim 24, 2010, 10:45:41 ÖÖ »
davalık olmada türkiye de ölsen daha iyi. adalet ölmüş.