Gönderen Konu: YENİ ARABA ALACAKLAR OYUNA GELMEYİN!!!!  (Okunma sayısı 1424 defa)

ultrakif

YENİ ARABA ALACAKLAR OYUNA GELMEYİN!!!!
« : Mayıs 03, 2010, 04:01:34 ÖS »
ARKDAŞLAR ANKARADA BAZI UYANIKLAR ARABALARINI SATARKEN  BİR SÜRÜ YALAN SÖYLÜYORLAR BOYA YOK VS. GİBİ VEDE ABİ İSTERSENİZ TESTE  GÖTÜRELİM BURDA YAKINDA Bİ YER VAR DİYE DEDİKLERİ YERDE KENDİ ADAMLARI VAR  TABİ TEST SONUCU MALUM ARAÇ ON NUMARA ÇIKIYOR AMAN DİKKAT EDİN ARKADAŞLAR DÜZENBAZLA  DOLU!!!
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2010, 04:04:26 ÖS Gönderen: ultrakif »

mali

Ynt: YENİ ARABA ALACAKLAR OYUNA GELMEYİN!!!!
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2010, 04:12:44 ÖS »
çok yerinde bir uyarı
maalesef hayatı tek yeryüzü zannedenler var

maalesef bu düzenbazlar heryerde var

ursus

« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2010, 04:36:30 ÖS »
aslında insanların 0 araç alırken, yüksek vergiyi falan düşünmemesinin tek nedeni bu. içiniz rahat kullanıyorsunuz.

Utku Ataç

« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2010, 08:42:26 ÖS »
En güzeli servis.direkt götürdüm civicimi servise.herşey sorunsuz.ha bide ufak tefek işleri için kaportacımada götürdüm.gene sorunsuz.dikkat etmek lazım cidden

ultrakif

« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2010, 05:40:16 ÖS »
evet kimseye güven duyulmuyor artık

extralarge34

« Yanıtla #5 : Mayıs 28, 2010, 10:14:59 ÖS »
hatta , bayiler bile sıfır aracın nakli (TIR dan indirilişi, showrooma götürülmesi) esnasında bile oluşan hafif hasarları onarmakta, düzeltip boyamakta. ama hiç hasarsız diye satmaktalar.

koskoca yetkili bayi bile bunu yapabiliyorken, vatandaşa çok görmüyorum artık.

dRiFtiNg_aLoNg

« Yanıtla #6 : Mayıs 28, 2010, 10:19:39 ÖS »
vericen 100-120 lira arası expertiz raporu veren özel şirketler var götürüp baktırıcan... kesmezse servise götürücen ötesi yok...

bozdemir

« Yanıtla #7 : Mayıs 28, 2010, 10:33:35 ÖS »

Yaklaşık 1,5 yıldır sürekli 2.El honda civic araştırıp,sorgulamaktan bu konu hakkında yeterince tecrübe kazandım. Ve olaya kendimce bir çözüm bulmuştum.  İnternetten bulduğum aracın ruhsat bilgilerin kendime faxlattırıyordum. Sonra farklı farklı sigorta şirketlerinden sorgulattırıyordum. Sigortadan her hangi bir işlem yapılmış mı yapılmamış mı diye? Daha sonra Honda Servisini arayıp motor şasi numarasını veriyordum ve aracın mevcut kilometresini, en son bakıma girdiği tarihten tutunda boyasının olup olmadığına kadar öğreniyordum.

En son işlem de araç sahibini arayıp fırça atıyordum. Hani senin arabanda boya yoktu diye?  Bu devirde millet ya kendini çok kurnaz sanıyor ya da karşısındakini çok geri zekalı sanıyor.

Not:Her honda servisi size bu bilgiyi vermez. Aracı, araç sahibiyle birlikte getirin kontrol edelim derler. Normal de yasak ama ben tanıdık birini bulduğumdan ona sorgulattırıyordum ;)