Gönderen Konu: YARDIM İSTİYORUM..!!!!!! s2k-evo 9!!  (Okunma sayısı 2355 defa)

bahadı-r

• Ziyaretçi
YARDIM İSTİYORUM..!!!!!! s2k-evo 9!!
« : Temmuz 03, 2008, 12:51:25 ÖS »
Arkadaslar herkese ilk önce meraba..! bi konu hakkında göruslerınıze ihtiyacım var ve yardımcı olursanız sevinirim..ben bahadır ankaradan bu foruma yeni üye oldum ve sizin yardımınıza ihtiyacım var gelelım soruna;cok sevdıgım bır abım var ve
yeni cıvıc 1.6 elegance'ı var mugen paketlı..4-5 aya kadar yeni bir arac almayı dusunuyor yeni civic mugen gorunus itibariyle iyi fakat motor olarak yetersiz yanına evo veya s2000 almayı dusunyor
m3 veya 350z de olabilirdi fakat vergi cok diye vazgecti.evo mu yoksa s2000 mi ?..evo alırsa evo 9 2.el olacak, s2000 alırsa sıfır almayı dusunuyor fakat ve o zmaan kadar sıfır s2k satışta olacak mı ? veya ne zaman üretimden sona ericek s2k'nın ? evo alırsada  km de 1 ytl yakıor ve her 5000 km de bakım masrafı da var ve turbo bir araba evo'lar güçlü fakat cok bakım istiyor tamam evo hızlı evo alsın diye düşünebilirsiniz fakat her günde kullanılabilecek bir araç olacak siz olsanız hangisini tercih edersiniz ? veya başka tercih edebileceginiz veya öreneceginiz arac var mı,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

aRasaLg

• Ziyaretçi
Ynt: YARDIM İSTİYORUM..!!!!!! s2k-evo 9!!
« Yanıtla #1 : Temmuz 03, 2008, 02:58:07 ÖS »
öncelikle hoşgeldiniz.fakat çift konu açmışsınız.biraz daha dikkat

bahadı-r

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 03, 2008, 04:05:03 ÖS »
bılıorum yanlıslıkla oldu..konu en basta cıkıor dıe zannettım..soruma cvp versenız daha ıı olurdu bunları yazcagınıza ama nese yınede saolun.

candogan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 03, 2008, 04:32:42 ÖS »
boswer ewo yu 1-2-3 vites arabası hemde cok yakar 2 kısılık sorun olmassa s2k alsın söle abınee

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Temmuz 03, 2008, 06:02:35 ÖS »
evo gündelik kullanım içinde düşünülürse bence daha uygun bir araç, s2k alıp şehir içinde çok rahat kullanamaz bence.
ben tercihimi kesinlikle evo dan yana yapardım.

honda_team

« Yanıtla #5 : Temmuz 03, 2008, 06:58:51 ÖS »
Ben konuda altıner (ALG) adminimize katılıyorum.

evo gündelik kullanım içinde düşünülürse bence daha uygun bir araç, s2k alıp şehir içinde çok rahat kullanamaz bence.
ben tercihimi kesinlikle evo dan yana yapardım.

bahadı-r

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Temmuz 03, 2008, 10:41:02 ÖS »
evo gunluk kullanıma mı yatkın:S 20 lıtre 100 km de harcayan bır araba ve turbo nasıl gunluk kullanıma yatkın olabılıyor bıraz daha konuyu acarmısınız :S

fikito

« Yanıtla #7 : Temmuz 03, 2008, 10:46:39 ÖS »
hocam öncelikle altıner abi dogru sölüyo evonun en azından 2 kişiden fazla alıyo daha bir sedan görünümü var ama s2000 de üstü fln açılıyo çok güzel bir araç bence birazda beklenti meselesi ben ferrari kovalicam diyosa evo alsın yok ben m3 350 z gibi arabalara kafa tutucam diyosa ayrı ama bnde evo diyorum ;)

bahadı-r

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Temmuz 03, 2008, 11:14:00 ÖS »
bahsettigim abim evo hastası ve evolardan baya bı motor olarka bılgıye sahıp fakat benzın konusunda kafa karısıklıgı var yaz s2k da arkadan ıtıs belkı drift spec yapılabilir lsd felan takılıp oda tatlı bır makıne halıne gelebılır ama evolar hem parca bakımından pahalı hem bakımları 5000 km de o konular yuzunden evoda kararsız kaldı s2k yı dusunuyor ama sızde detaylı bılgı veırrsenız cok ıyı olur degermı:S?