Gönderen Konu: YALOVA - ANKARA BULUŞMASI  (Okunma sayısı 15608 defa)

dewir

YALOVA - ANKARA BULUŞMASI
« : Nisan 20, 2009, 02:09:16 ÖS »
evet arkadaşlar başlıkta Yalova - Ankara buluşması  diyor ama öle programlı birşey değildi sadece işim dolayısıyla ankaraya gittim ve gitmişken arkadaşlarlada görüşmek istedim ama sağolsunlar hepsi benimle çok ilgilendiler sorduğum bir adrese götürmek için bile 2 araçla gelip eskortluk ettiler ve bir navigasyon gibi gideceğim noktaya teslim ettiler beni çok güzel 2 gün geçirdim ankarada cafe de oturduk sohbet ettik zaten  geç bir saatti ertesi günü tekrar buluşup bowling turnuvası yaptık ordanda batu kardeşimizin sürekli takıldığı bir mekana gittik  gerçekten çok güzel bir mekandı nargile sohbet herşey çok güzelditabi bu güzel buluşmayı  birkaç resimlede ölümsüzleştirdik.

ben burdan ankara grubuna ve özellikle eskort luk görevini çok iyi yapan yawuz kardeşime anıları bizi gülme krizlerine sokanve kendisiyle çok barışık olan batu kardeşime okeyde beni yenen tunç kardeşime saygıda kusur etmeyen  lewent kardeşime işleri olmasına rağmen beni yanlız bırakmayan apo ya yanımdaki arkadaşıma eşlik eden  gizem kardeşime ve katılmak isteyipte katılamayan bütün ankara gurubuna teşekkür ediyorum çok güzel iki gün için beni mahçup ettiniz.

ve işte o buluşmadan birkaç kare

bay_apo_06

Ynt: YALOVA - ANKARA BULUŞMASI
« Yanıtla #1 : Nisan 20, 2009, 02:18:07 ÖS »
barış abicim resimler cok guzel.. ogun yanında olamadım cok uzgunum  <783^2 her zaman bekleriz senin gelmen ve bizleri araman beni cok mutlu etti inşallah tekrar bi araya geliriz en kısa zamanda..tanışmamız kısada olsa dostlugun ve arkadaşlıgın beni cok onurlandırdı..gercekten cok iyi bir dostsun..

mturk78

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 20, 2009, 02:20:15 ÖS »
Maaşallah muhabbetiniz daim olsun.Bu dostluklar bitmesin hiçbir zaman :)

dewir

« Yanıtla #3 : Nisan 20, 2009, 02:23:50 ÖS »
barış abicim resimler cok guzel.. ogun yanında olamadım cok uzgunum  <783^2 her zaman bekleriz senin gelmen ve bizleri araman beni cok mutlu etti inşallah tekrar bi araya geliriz en kısa zamanda..tanışmamız kısada olsa dostlugun ve arkadaşlıgın beni cok onurlandırdı..gercekten cok iyi bir dostsun..

sağol apocum bende sizleri tanıdığım için çok mutluyum merak etme bundan sonra sık sık görüşücez inş.

dewir

« Yanıtla #4 : Nisan 20, 2009, 02:25:10 ÖS »
Maaşallah muhabbetiniz daim olsun.Bu dostluklar bitmesin hiçbir zaman :)

saol muharrem ankaraya giden herkese mutlaka bizimkelere uğramanızı tavsiye ediyorum gerçekten  hoş insanlar doslukları ve ilgi alakaları çok iyi tabi  bütün tht öyledir eminim

bay_apo_06

« Yanıtla #5 : Nisan 20, 2009, 02:32:06 ÖS »
inşallah herzaman bekleriz...yolu ankaraya düşen herkesin başımızın ustunde yeri var yeterki birimize ulaşsın..

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 20, 2009, 02:43:46 ÖS »
muhabbetınız daim olsunnn :D yanlız yavuz un bıyıklarına hasta oldumm :D guzel bı calısma olmus :D

dewir

« Yanıtla #7 : Nisan 20, 2009, 02:59:33 ÖS »
muhabbetınız daim olsunnn :D yanlız yavuz un bıyıklarına hasta oldumm :D guzel bı calısma olmus :D

baba kestiremedik adama bıyıkları yaw :):):)

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 20, 2009, 03:21:56 ÖS »

baba kestiremedik adama bıyıkları yaw :):):)
ben korfez pistinde de solemıstım...kesmıyosa yapccak bısı yok :D goz alıstı artıkk:)

bashcantlee

« Yanıtla #9 : Nisan 20, 2009, 04:49:16 ÖS »
ohh ohh Ankara.. iyi eğlenceler bensiz... :D Barış abim hoşgeldin deyim bari... bidahaki sefere görüşmek üzere

asmaz

« Yanıtla #10 : Nisan 20, 2009, 06:59:17 ÖS »
Barış abi her zaman basımızın uzerinde yerin var aynı zaman diger THT üylerinede...Bende Gizemde bizimle iyi vakit geçirdigin için cok mutluyuz umarım daha iyi günlere diyorum en kötü günümüz böyle olsun:)

fikito

« Yanıtla #11 : Nisan 20, 2009, 07:11:46 ÖS »
dostluk kardeşlik budur :)

merburvehan

« Yanıtla #12 : Nisan 20, 2009, 08:42:00 ÖS »
Biliyoruzki ankarada dostlarımız arkadaşlarımız var işimiz düşer bize yardımcı olurlar.Giden arkadaşlarla nekadar çok ilgilendiklerini bize gösterdiler eminimki her arkadaşa aynı ilgiyi gösterirler dostluğumuz daim olsun arkadaşlar maşallah...

firstcevher

« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2009, 11:48:17 ÖS »
Barış abi ayağına sağlık, aklına fikrine sağlık ;) gelipte aradığın için, haber verdiğin için biz sana tşk ederiz... Senin gibi herkesin başımızın üstünde yeri var... Daha bişey yapamadık biliyorsun... Keşke elimizden gelsede çok çok çok daha fazlasını yapabilseydik ama biliyorsun şartlar herzaman müsait olmuyor ;) Birdahaki sefere daha da güzel zaman geçirmek dileğiyle... İşlerde hallolursa ondan sonrası değme kimsenin keyfine yemede yanında yat ;)

Bıyık içinde herkes duysun bugünden itibaren yine bıyıksızım... içiniz rahat etsin :P

dewir

« Yanıtla #14 : Nisan 20, 2009, 11:59:31 ÖS »
Barış abi ayağına sağlık, aklına fikrine sağlık ;) gelipte aradığın için, haber verdiğin için biz sana tşk ederiz... Senin gibi herkesin başımızın üstünde yeri var... Daha bişey yapamadık biliyorsun... Keşke elimizden gelsede çok çok çok daha fazlasını yapabilseydik ama biliyorsun şartlar herzaman müsait olmuyor ;) Birdahaki sefere daha da güzel zaman geçirmek dileğiyle... İşlerde hallolursa ondan sonrası değme kimsenin keyfine yemede yanında yat ;)

Bıyık içinde herkes duysun bugünden itibaren yine bıyıksızım... içiniz rahat etsin :P

varlığınız ve yüreğiniz yeter kardeşim

bıyık olayıda bence kesmen iyi olmuş  gerçi ben neden  kestiğini tahmin edebiliyom ama neyse oda aramızda kalsın artık :):):):):):):)

firstcevher

« Yanıtla #15 : Nisan 21, 2009, 12:09:38 ÖÖ »
tamamen duygusal abi ;) müşteri velinimettir düşüncesi ile yürüyoruz :P yok yaw ondan diil sınav öncesi hoca ile sıkıntı yaşamayayım diye kestim, bişey diyeceğinden değil ama yinede temiz gitmek lazım ;)

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Nisan 21, 2009, 12:15:00 ÖÖ »
buluşma süper, bıyık kesme kararına da "sonunda" diyorum :D :D

firstcevher

« Yanıtla #17 : Nisan 21, 2009, 12:17:59 ÖÖ »
Niye yaw bıyıklar okadar çirkinmiydi be abi? bidahakine komple çember yapcam değişiklik olsun :P

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Nisan 21, 2009, 12:24:32 ÖÖ »
ah be yavuzcum.. yakışıklı adamsın kendini niye çirkinleştiriosun ki :))

dewir

« Yanıtla #19 : Nisan 21, 2009, 12:26:06 ÖÖ »
ah be yavuzcum.. yakışıklı adamsın kendini niye çirkinleştiriosun ki :))

engin bu  son zamanlarda moda oldu  cillop gibi delikanlılar kendini  tipsizleştirmek için ellerinden geleni yapıyo  :D:D:D:D

firstcevher

« Yanıtla #20 : Nisan 21, 2009, 12:29:29 ÖÖ »
abi değişikliği seviyorum ;) tamamen ondan kaynaklanıo ;) napalım artık arz talep meselesi bırakmayız bidaha :D

zuhauhauah :D ah be barış abi zuhauahuahua :D

dewir

« Yanıtla #21 : Nisan 21, 2009, 12:46:22 ÖÖ »
abi değişikliği seviyorum ;) tamamen ondan kaynaklanıo ;) napalım artık arz talep meselesi bırakmayız bidaha :D

zuhauhauah :D ah be barış abi zuhauahuahua :D

takılıyoz sana be yawuzum yoksa senin herhalin yakışıklı  (bıyıklı halin hariç):D :D :D :D

asmaz

« Yanıtla #22 : Nisan 21, 2009, 01:13:43 ÖÖ »
bıyıklı 35 yasında gösteriyor ilk tanıstıgım zaman dedim abow adam babam yasında dedim:)

neco

« Yanıtla #23 : Nisan 21, 2009, 08:12:39 ÖÖ »
Güsel buluşma olmuş ;)

firstcevher

« Yanıtla #24 : Nisan 21, 2009, 08:28:08 ÖS »
bıyıklı 35 yasında gösteriyor ilk tanıstıgım zaman dedim abow adam babam yasında dedim:)

bende seninle ilk konuştuğumda daha farklı sanmıştım :D zuhauhauah :D KFMGRSN ;)

takılıyoz sana be yawuzum yoksa senin herhalin yakışıklı  (bıyıklı halin hariç):D :D :D :D

Kestim artık rahat edin... hıh....