Gönderen Konu: Ya yuh ama arkadaşlar ya... Bu kadarda ön yargılı olunmaz ki...  (Okunma sayısı 4068 defa)

RSE

• Ziyaretçi
Sinirden eve gelir gelmez bilgisayarı açıp içimi dökmek istedim. Az önce işten çıkmış eve gelirken basınexpres yolu üzerinde 34EJ37XX plakalı yeni model bir honda civic yanımdan geçerken akşam karanlığında farlarının yanmadığını gördüm. Afedersiniz ama salaklık bizde ya duyarlı bir insan modunda camlarıda siyah filmli olan aracın yanına gelerek kornayı çalıp elimlede farlarının yanmadığını işaret ettim. Tabi trafikte var hafiften. Araç yanımdan ileri doğru akınca bu kezde arkasına geçerek bir kaç sellektör çektikten sonra farlarımı kapatıp açtım. Hani aynadan bakarda anlar diye... Tabi ben halen tüm saflığımla farkedilmediğimi düşünmekteyim ve inatla o farları yaktırmaya çalışıyorum!!! ilerde trafiğin akışıyla tekrar yan yana geldik ve tekrar kornaya bastım... Ama ne mümkün!!! Koltuğa sinmiş, put gibi önüne bakan, yanında ısrarla korna çalan kişiye kafasını bile çevirip bakmayan saygı değer hanım efendiye ve onun gibi düşünüp davrananlara burdan seslenmek istiyorum!!! Farlarınız dışında da bir arıza olabilirdi? belki aracınızdan dumanlar çıkıyordu? belki araç yağ kaçırıyordu? Bu kadar ön yargılı olmanın manası nedir? Bir dönüp bakın yahu... Yanınızdaki bir araç korna çalıp birşeyler anlatmaya çalışıyor. Sizin gibi ön yargılı, trafikteki tüm erkek sürücüleri potansiyel tehlike olarak gören, çalan her kornayı bayan olduğu için çalınıyor sanan sizler akşam akşam insanlık yapalım derken beni sinir harbine soktunuz ya Allah'ta sizi bildiği gibi yapsın... (Genel anlamda yazılmış bir konu değildir. Yalnızca bu ve benzeri insanlara olan sinirimi kusmak için yazıyorum)

Ohhh be rahatladım... Haksızmıyım ama arkadaşlar... Deli oldum akşam akşam...

crash_over

Ynt: Ya yuh ama arkadaşlar ya... Bu kadarda ön yargılı olunmaz ki...
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2007, 06:13:08 ÖS »
ben diyorum abi vermesinler ehliyet bole insanalara işleri gucleri tarfiği karıstırmak <783^2

mutunch

« Yanıtla #2 : Aralık 04, 2007, 06:21:45 ÖS »
kesinlikle ama bu optitron gösterge çıktı, far yakmama olayı iyice arttı. kontağı açınca gösterge ışıkları yanınca insanlar özellikle şehir içinde fark edemiyebiliyo.
ha o denli duyarsız sürücülere kılım ben de, sonuna kadar katılıyorum ;)

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 04, 2007, 07:08:52 ÖS »

kesinlikle ama bu optitron gösterge çıktı, far yakmama olayı iyice arttı. kontağı açınca gösterge ışıkları yanınca insanlar özellikle şehir içinde fark edemiyebiliyo.

Sorma arada benımde başıma geliyo o dediğinde 1.6i esin gözünü seviyim :)

can34

« Yanıtla #4 : Aralık 04, 2007, 07:33:50 ÖS »
bazen bayalar kendini beğenmişlik yapıolar böyle

mutunch

« Yanıtla #5 : Aralık 04, 2007, 07:54:07 ÖS »

Sorma arada benımde başıma geliyo o dediğinde 1.6i esin gözünü seviyim :)

valla çok şükür başıma gelmedi ama, bi keresinde yolda giderken birisine sinirlenip selektör yapmıştım. sonra ön arabada bulunan kuzenim far işareti yaptı, bi baktım farlar sönmüş. bizim arabaların farları sönebiliyor aşırı sinir anında dikkat  :emo

ozKn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Aralık 04, 2007, 08:44:06 ÖS »
bu kadarda olmaz harbiden insan bi kafasını sağa sola çevirir bişeymi war die

ŞEFİKA

« Yanıtla #7 : Aralık 04, 2007, 09:19:55 ÖS »
:)  sıssssssstt her bayan aynı degıldır genelleme yapmayalıııııııım  <nohapy >%6rol

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #8 : Aralık 04, 2007, 09:28:48 ÖS »
hehe her bayan aynı dğildir ama kurunun yanında yaşda yanar şefika hn...  >=ok >=ok >=ok

ŞEFİKA

« Yanıtla #9 : Aralık 04, 2007, 09:35:51 ÖS »

hehe her bayan aynı dğildir ama kurunun yanında yaşda yanar şefika hn...  >=ok >=ok >=ok

yasıncıgım trafıkte karsılasmayalım :)

RSE

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 04, 2007, 10:13:00 ÖS »

:)  sıssssssstt her bayan aynı degıldır genelleme yapmayalıııııııım  <nohapy >%6rol

Yazıyı tam okumadınız sanırım Şefika Hanım... Genel anlamda söylemediğimi bu sözle özellikle belirttim... :)

(Genel anlamda yazılmış bir konu değildir. Yalnızca bu ve benzeri insanlara olan sinirimi kusmak için yazıyorum)

ŞEFİKA

« Yanıtla #11 : Aralık 04, 2007, 10:31:15 ÖS »

Yazıyı tam okumadınız sanırım Şefika Hanım... Genel anlamda söylemediğimi bu sözle özellikle belirttim... :)

(Genel anlamda yazılmış bir konu değildir. Yalnızca bu ve benzeri insanlara olan sinirimi kusmak için yazıyorum)

yaaa tamam anladım saka yapmak ıstemıstım sız halaaa cıddı bır sekılde sınırlısınız anlasılan
problem yok sakııın sakıııın .... :)

crash_over

« Yanıtla #12 : Aralık 04, 2007, 10:36:43 ÖS »

hehehe büyük düello ne zaman :D >=ok >=ok yasin abi buyuk laf ona gore yani hemde bayandan  >%6rol

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Aralık 04, 2007, 10:48:23 ÖS »
Otoparkta arabayı ileri geri alırken bile farları açıyorum babam çokdalga geçiyor benim bu hareketimle ama napim alışmışım bir kere.

Bazı durumlarda dışardan yapılan uyarıları dikkate almayan insanlara bende çok fazla kızıyorum.
Benimde başıma benzer bir olay geldi hatta neredeyse kavga bile çıkıyordu.
Gece - gündüz  görmekten daha önemli olan görülmektir arkadaşlar.

whitehan

« Yanıtla #14 : Aralık 04, 2007, 11:58:39 ÖS »

Gece - gündüz  görmekten daha önemli olan görülmektir arkadaslar..

deeperblack kesınlıkle haklısın..ve o alıskanlık bendede var nerdeyse arabayı calıstırmadan farları yakıcam..yasanan olaya gelınce tabı kotu bı durum ıyı nıyetten kotu bı  duruma gelınıyo ama bazı bayan soforler vardır erkeklerdede bu var soyle duz adammı desem veya sadece bı tarafa dondugunde sagına soluna bakan hıcbırseyıı gormeden at gozluguyle araba kullananlar bılırsınız bu bayan onlardan sanırım..yınede camı acıp (ne varya ne ıstıyosun )dıye azarlamadıgına dua et bence..ama cok gecmıs olsun..

osruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Aralık 05, 2007, 01:46:09 ÖÖ »
Ya herkes kızı haksız bulmasın, kim bilir şehir magandaları kızı ne kadar çok taciz ettilerki artık kimseye bakmamaya karar verdi, ne hadar çok trafik magandası olduğunu bilmiyormusunuz

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #16 : Aralık 05, 2007, 07:51:59 ÖÖ »
bilmem karşılaşırıss mutlaka bigün istanbul küçük... :)

hehehe büyük düello ne zaman :D >=ok >=ok yasin abi buyuk laf ona gore yani hemde bayandan  >%6rol

Volkanvti

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Aralık 05, 2007, 08:14:01 ÖÖ »
arkadaşlar bizim insanlarımızda on yargı çok , bikere modlu bi araç gördülermi direk serseri diye bakıyorlar maalesef , 2 3 ay modlu bir 106 gti kullandım , yav ne yol veren var herkez tip tip bakiyo nooliiiiii  dedim yaaaa :) nedense böyle bi durum var

Typerkan

« Yanıtla #18 : Aralık 05, 2007, 10:39:03 ÖÖ »
Geçen hafta işden çıktım mecidiyeköy sapağından çevre yoluna girdim, bir kango bi anda inanılmaz beyaz bi duman çıkarmaya başladı tam arkasındaydım millet sol şeride kaçtı hemen ama adamın ruhu duymuyor :) nede millet uyarıyor 1 2 dakka yanında gittim sonra baktım arkama çevre yolu gözükmüyor adama yanaştım kornaya bastım tık yok baya bi banaştım artık adamı nerdeyse sol şeride yapıştırıcam camı indirdim bi baktım adam direksiyonun üstünde iddaa oynuyor  >%6rol  >%6rol  >%6rol iyice kudurdum onune geçtim dörtlüleri yaktım yavaşlattım adamı durdu arabadan indi yanıma geldi ne war kardeşim dedi sadece arkana bak dedim çevre yolu gözükmüyordu adam mal mal yüzüme baktı iyi akşamlar dedim gittim ağzımı bile açmadım...  <^^Seyt

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Aralık 06, 2007, 01:42:48 ÖS »

Ya herkes kızı haksız bulmasın, kim bilir şehir magandaları kızı ne kadar çok taciz ettilerki artık kimseye bakmamaya karar verdi, ne hadar çok trafik magandası olduğunu bilmiyormusunuz

arkadaşım galıba sende bu magandalar ıçındesın.. :) ne hadar çok trafik magandası olduğunu bilmiyormusunuz bu cumlende bı haykırış hıssedıyorum..  :dil   :dil   :dil

arkadaşlar bizim insanlarımızda on yargı çok , bikere modlu bi araç gördülermi direk serseri diye bakıyorlar maalesef , 2 3 ay modlu bir 106 gti kullandım , yav ne yol veren var herkez tip tip bakiyo nooliiiiii  dedim yaaaa :) nedense böyle bi durum var

çok haklısın arkadaşım..her cam fılmı egzoz takanı sokaklarda gazlayan serserı dıye nıtelendırıyorlar..hatta herkesın hedef tahtası oluyorsun yol vermıyenınden tut sıkıştıranına kadar onlarca olayla karşılaşıyorsun..duyarsız bı toplum olduk çıktık herkes ayrı bı telden çalışıyor sonumuz hayırola..