Gönderen Konu: Vtec Katili :(  (Okunma sayısı 10037 defa)

Cecul

Ynt: Vtec Katili :(
« Yanıtla #25 : Ekim 24, 2010, 10:12:39 ÖS »
zevk meselesi ama bir aracı berbat et deseler bu kadarını hiç kimse yapamaz herhalde
Kesinlikle, zoru başarmış :))

pcvirus

« Yanıtla #26 : Ekim 24, 2010, 10:28:56 ÖS »
bok gibi hic begenmedim en sevmedigim mod tarzi .... :(((
biraz daha seviyeli sana zahmet

kacaman

« Yanıtla #27 : Ekim 24, 2010, 10:46:50 ÖS »
aslında biz biraz abartmışız durumu, arkadaşlar adamın hayali budur belkide, yani hepimiz aynı tip ve görünüşteki insanları mı beğeniyoruz elbetteki hayır, yani herkesin sevdiği sevgilisi kendisine güzeldir, siz bir de bu arabaya sahibinin gözü ile bi bakın bence, kim bilir dünya güzelinden güzel gözüküyormudur gözükmüyor mudur ya.

canguder

« Yanıtla #28 : Ekim 25, 2010, 06:56:37 ÖÖ »
herşeyin fazlası zarar , bu araçtada çok fazlalık var bu yüzden zarar olarak görüyorum . ayrıca şahinci , opelci , hondacı farketmez bir insanda zevk yoksa ferrariyi bile rezil edebilir. Eski kasa hb astraları bilirsiniz , onlarıda rezil ediyorlar şahinler gibi. hondalarıda nadirde olsa rezil edenler olacaktır. ama kimse kimsenin zevkine karışamaz oda bir gerçek. adamın böyle hoşuna gidiyor demekki

FiReWaLL

• www.lastikjantaku.com
« Yanıtla #29 : Ekim 25, 2010, 07:53:23 ÖÖ »
araba civic lıktan çıkmış değişik bişe olmuş :)

poseidon999

« Yanıtla #30 : Ekim 25, 2010, 08:31:02 ÖÖ »
Owner123 herkes araç senin sanıp rahat rahat saydıramıyorlar.
Söyle de senin olmadığını atış serbest olsun. :)

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Ekim 25, 2010, 08:32:45 ÖÖ »
Böğğğ.... Mide bulandırıcı. Büyük bir zevksizlik örneği. İnsan böyle iğrenç bişey yapmak için para harcar mı yaw?
Parası çok aklı yok derler ya bazıları için bunu yapanda zevkte yokmuş. Arkadaş madem paran çok git bi tuning firmasından profesyonel destek al. Şahsen ben bu araca normal vtec parası bile vermem. Bunu geri adam etmek için harcanacak para bile korkutuyor gözümü.
Arkadaş belki fuarlarda falan kiraya veriyordur. Tabii hangi firma böyle bir rezaleti standına koyar orası da ayrı bir tartışma konusu.

Salih6993

« Yanıtla #32 : Ekim 25, 2010, 09:06:55 ÖÖ »
arabaya işkence etmiş :D kedi tekmeleyen çocukla birlikte bunun sahibinide mahkemeye vermek lazım :D

su_vtı

« Yanıtla #33 : Ekim 25, 2010, 01:28:12 ÖS »
araba çok zaman önce yapıldı ozman body kit modaydı bu araçta o zamanın en iyilerinden olarak yapıldı böylede kalmış yani burdaki emeğe bence kimsenin iğrenç demeye hakkı yok illa honda orjinal binilir diyede bişi yok

TsReAnNeCrE

« Yanıtla #34 : Ekim 25, 2010, 02:16:30 ÖS »
araba çok zaman önce yapıldı ozman body kit modaydı bu araçta o zamanın en iyilerinden olarak yapıldı böylede kalmış yani burdaki emeğe bence kimsenin iğrenç demeye hakkı yok illa honda orjinal binilir diyede bişi yok

katılıyorum

araç mod u kötü ama emek var bu yapanda kaporta ustası ve araç trafiğe bile çıkmıyo yasaklı öodıfıyeden ötürü

aracı aslında ön tamponlar berbat etmış değişirse baya güzel olur

Salih6993

« Yanıtla #35 : Ekim 25, 2010, 02:18:19 ÖS »
zaten kimse hondaya modifiyesiz binilir demiyorki ama bu tam apaçi arabası olumş :D

su_vtı

« Yanıtla #36 : Ekim 25, 2010, 02:43:02 ÖS »
zaten kimse hondaya modifiyesiz binilir demiyorki ama bu tam apaçi arabası olumş :D

apaçi değil bence show car olmuş aslında dikkat çekici dükkan önüne koy reklam yap misali ama tekrar diyorum baya önce yapılmış bir araçtı bu o zamanlar şimdi nasıl orjinallik sade dokunuş moda ozmanda kaba tamponlar modaydı bu aaçta öyle kalmış normal yani

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Ekim 25, 2010, 03:15:18 ÖS »

apaçi değil bence show car olmuş aslında dikkat çekici dükkan önüne koy reklam yap misali ama tekrar diyorum baya önce yapılmış bir araçtı bu o zamanlar şimdi nasıl orjinallik sade dokunuş moda ozmanda kaba tamponlar modaydı bu aaçta öyle kalmış normal yani
Bizim emeğe saygısızlık ettiğimiz yok zaten. Çok önce yapılmıştı dediğiniz tarih nedir? Hangi dönem bu kadar kaba saba şeyler modaydı hatırlayamadım. Bundan 10 yıl önce de bu tasarımı beğenmezdim bugünde beğenmedim.
Dodge Viper mı sanmış yada Hummer jip falan mı sanmışta böyle kemikli bir tasarım çıkartmış ortaya?
Japon araçları böyle kaba saba şeyleri taşımaz. Yapılacaksa bunlar amerikanlara yapılır o da belli başlı kasalara. Böyle kemikli bir tasarımı her kasa taşımaz, kaldırmaz. Yaparsanda göz sağlığını böyle tehdit eder.
Haa şu var bu body kit'in tamamının el işçiliği olduğu aşikardır. Ve yapan ustanından ellerinden öpüyorum. Kalıptan çıkartmışcasına temiz bir işe imza atmış. İşçilik güzel ama tasarım kötü. Bu adam daha klas işler yaptırsak demek ki konuşturur arabayı.
Biz yapana değil yaptırana kızıyoruz. Usta tabiki yapar. Sen iste civic'e tank görünümü verir. Yeter ki paradan haber ver. Ben usta olsam bende yapardım. Sonuçta ekmek kavgası bu. Ama yapan ile binen aynı kişiyse zevksiz bir insanmış. Harcadığı paraya ve zamana yazık olmuş.

RoCkWaRyUmM!!!

« Yanıtla #38 : Ekim 25, 2010, 04:20:11 ÖS »

bencede amaç dikkat cekmekse bu araç fazlasıyla yapılabilir. eskiden yapılmış deniyor araç hem eski araçlarda kim biliodu jdm falan :D biliyoruz eskileride :D

su_vtı

« Yanıtla #39 : Ekim 25, 2010, 06:34:50 ÖS »

Bizim emeğe saygısızlık ettiğimiz yok zaten. Çok önce yapılmıştı dediğiniz tarih nedir? Hangi dönem bu kadar kaba saba şeyler modaydı hatırlayamadım. Bundan 10 yıl önce de bu tasarımı beğenmezdim bugünde beğenmedim.
Dodge Viper mı sanmış yada Hummer jip falan mı sanmışta böyle kemikli bir tasarım çıkartmış ortaya?
Japon araçları böyle kaba saba şeyleri taşımaz. Yapılacaksa bunlar amerikanlara yapılır o da belli başlı kasalara. Böyle kemikli bir tasarımı her kasa taşımaz, kaldırmaz. Yaparsanda göz sağlığını böyle tehdit eder.
Haa şu var bu body kit'in tamamının el işçiliği olduğu aşikardır. Ve yapan ustanından ellerinden öpüyorum. Kalıptan çıkartmışcasına temiz bir işe imza atmış. İşçilik güzel ama tasarım kötü. Bu adam daha klas işler yaptırsak demek ki konuşturur arabayı.
Biz yapana değil yaptırana kızıyoruz. Usta tabiki yapar. Sen iste civic'e tank görünümü verir. Yeter ki paradan haber ver. Ben usta olsam bende yapardım. Sonuçta ekmek kavgası bu. Ama yapan ile binen aynı kişiyse zevksiz bir insanmış. Harcadığı paraya ve zamana yazık olmuş.

bnm dediğimde bu sizin zevkiniz işte siz sade seversiniz kimisi kaba bu göreceli bişi ve iğrenç olmuş çöp olmuş kelimeleri bana yanlış göründü araç sahibini tanımam etmem zevkimde uyuşmaz bnm aracımı çoğunuz biliyorsunuz turbo su vtec i zevkim uyuşmaz ama iğrenç olmuş çöp olmuş yanlış kelimeler hızlı ve öfkeli 1 geldiğinde yapılmıştı hatırladığım kadarı ve o zaman kim ne derse desin kaba tamponlar modaydı ve halada idda ediyorum eğer ki samsunda bu araç bir dükkanın show aracı ise sade modlanmış bir araca göre çok daha güzel reklam aracı olur

dragon

« Yanıtla #40 : Ekim 25, 2010, 07:14:07 ÖS »
Beyler bi sakin olun isterseniz söz konusu aracın sahibi aramızda bile değil ki neyi tartışıyoruz  ben de hiç beğenmedim ama nihayetinde son söz sahibinindir bize ne?

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Ekim 25, 2010, 07:50:54 ÖS »
Beyler bi sakin olun isterseniz söz konusu aracın sahibi aramızda bile değil ki neyi tartışıyoruz  ben de hiç beğenmedim ama nihayetinde son söz sahibinindir bize ne?

:D
Allah sahibine bağışlasın diyelim bu konuda burada kapansın isterseniz :P

Owner89

« Yanıtla #42 : Ekim 25, 2010, 09:56:59 ÖS »
araç benim diil ilanlara bakarken gözüme takıldı takıldı demek yanlş aslnda baya bi gözümün içine girdi başlıkdaa diyo zaten başka bi vtec diye ve fiyatını görüncede şaşırdım,arkdşların dediği gibi yaptırana hitaben açtım bu konuyuda herkesin zevki farklı ona bişe diyemem emeğede bişe diyemem ama burdan kaç kişiye sorarsan sor hepsi aynı yanıtı verecektir Japona bu eziyet edilmez zamanında izmitte de EGG vardı araç 10numaraydı ama bukadar abartlı değildi ne bilm adama hakaret seviyesine çıkmadı kimse olanları söyledi bence
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2010, 09:57:49 ÖS Gönderen: Owner123 »

XTuNéR

« Yanıtla #43 : Ekim 27, 2010, 08:28:50 ÖS »
Sahibi bu konuyu okusa içinden geçenleri merak ediyorum :D :D

seloo

« Yanıtla #44 : Ekim 27, 2010, 08:43:15 ÖS »
valla sahıbı kımse alınmaca darılmaca yapmasın igrenç ötesii resmen katliam yapmışş :D >%Sakin <nohapy
katılıyorum

pcvirus

« Yanıtla #45 : Ekim 27, 2010, 09:16:49 ÖS »
aslında pekte kötü olmamış
:D:D:D:D:D
sahibi gelir felan :D

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Ekim 27, 2010, 09:54:50 ÖS »
aslında pekte kötü olmamış
:D:D:D:D:D
sahibi gelir felan :D
Harika olmuş aslında :D Böyle arabam olsun 100 bin lira borcum olsun.
Aman hacılar dikkat bu yakınlarda falandır üstümüzü başımızı yırtar yorumlardan sonra.
Hele de benim yorumlardan sonra kesin parçalar beni :P