Gönderen Konu: Vizede Spoileri söktürüyorlarmı  (Okunma sayısı 1634 defa)

Kemall

• Ziyaretçi
Vizede Spoileri söktürüyorlarmı
« : Ocak 22, 2009, 10:58:18 ÖS »
Arkadaşlar, arabasında spoiler takılı olupta vizeden geçen varmı, özellikle civiclerdeki yüksek spoilerden söz ediyorum, yoksa her şey gibi onuda söktürüyorlarmı

whitehan

Ynt: Vizede Spoileri söktürüyorlarmı
« Yanıtla #1 : Ocak 22, 2009, 11:39:15 ÖS »
valla kemal bey sıze ne cevap verılırkı oyle cok konularda alakasız geyık seyler yazıyosunuzkı..cıdıı mı cvp verelım yoksa yıne bızımı keklıyosunuz anlamadım.. terbıyesızlıkte yapmak ıstemıyorum..ama lutfen artık bunlara bı son verın yahu...

sımdı cvp verıyorum sorun cıkmaz..herseyıde sokturmuyolar bu arada...fılm bıle az kusur olarak gecıyor ancak fıltre ve exoz vb..sokulmesı gereken seylerın basında..

saygılar..

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 22, 2009, 11:49:57 ÖS »
yok ya şaka , geyik falan değil  harbiden bi spoiler takıcam ama vizeden çekiniyorum öyle şeyler duydumki.. korkuyor insan, arabada çizik ver diye geçemiyenler olmuş, genel olarak arabanın orijinal imalatında olmayan her şey yasak diyorlar, spoiler de üretim aşamasında takılmayanlardan, cevap için teşekkürler, umarım spoiler takılı olarak vizeden geçmiş bir arkadaş vardır veya geçemeyen varsa cevap verir inşallah

murtilaf

« Yanıtla #3 : Ocak 26, 2009, 12:33:23 ÖS »
eminsiniz di mi yüksek spoilerin bej renge yakıştığına?_?_? Bende niyetliyim de..

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 26, 2009, 01:53:19 ÖS »
Valla bi tane bej gördüm çok güzel duruyordu

Yasin Senturk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2009, 08:57:28 ÖS »
vize dediğiniz muayne olmasın hocam arac muayne istasyon'dan bahsedilitordur umarım cuneyt doğru soyluyo xenon varsa arabanda far yıkamasıda olmalı yoqsa cıkarmadan gitmeyin