Gönderen Konu: üstüne alma  (Okunma sayısı 965 defa)

emrex

üstüne alma
« : Mart 24, 2010, 03:36:58 ÖS »
arkadaşlar önceki coupemin satışını üstüme alırken aracı kurum ile yapmıştım sonradan öğrendim ki bayağı bi düdüklenmişim toplam trafik sigortası ile birlikte benden 580 tl almışlardı simdi bu aracımı üstüme alırken işlemleri kendim yapmak istiyorum bilen arkadaşlar yapılacak işlemleri bana sırasıyla yazarsa çok sevinirim saygılar

Ozgu_Akcan

Ynt: üstüne alma
« Yanıtla #1 : Mart 24, 2010, 05:09:57 ÖS »
ONCE TRAFIK SIGORTASINI YENILIYOSUN LPG FILAN TAKTIYSAN ONUN EVRAKLARINI HAZIRLIYOSUN MUAYENE FILAN SONRA NOTER SATIŞ KAĞIDINLA BIRLIKDE PLAKANIN BAGLI BULUNDUGU YERE GIDIYOSUN EWRAKLARINI VERIYOSUN LPG FILAN YOKSA SANIRIM TEK KAGIT DEGISIYO ONUN MALIYETIDE EN FAZLA 80 - 100 TL GIBI BI RAKAM TUTAR EVRAKLARINI BIRAKIYOSUN YOGUNLUGA GORE BIR IKI GUN ICINDE GIDIP ALIYOSUN

Ozgu_Akcan

« Yanıtla #2 : Mart 24, 2010, 05:10:49 ÖS »
EVRAKLARIN FOTOKOPILERINI ALMAYA UNUTMA (SIGORTA-RUHSAT)

yalçınn

« Yanıtla #3 : Mart 24, 2010, 05:12:13 ÖS »
ONCE TRAFIK SIGORTASINI YENILIYOSUN LPG FILAN TAKTIYSAN ONUN EVRAKLARINI HAZIRLIYOSUN MUAYENE FILAN SONRA NOTER SATIŞ KAĞIDINLA BIRLIKDE PLAKANIN BAGLI BULUNDUGU YERE GIDIYOSUN EWRAKLARINI VERIYOSUN LPG FILAN YOKSA SANIRIM TEK KAGIT DEGISIYO ONUN MALIYETIDE EN FAZLA 80 - 100 TL GIBI BI RAKAM TUTAR EVRAKLARINI BIRAKIYOSUN YOGUNLUGA GORE BIR IKI GUN ICINDE GIDIP ALIYOSUN

güzel özetlemişsiniz elinize sağlık....

Ozgu_Akcan

« Yanıtla #4 : Mart 24, 2010, 05:32:12 ÖS »
rıca ederım ne demek