Gönderen Konu: Teşekkürler Çoçuklar Gurur duyuyoruz sizlerle, Türkiyemizin Gururusunuz...  (Okunma sayısı 2786 defa)

Mahir TÜRKMEN

Helal Olsun Size..

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

CaSHaReMaN

Helal Olsun

yassi

• TeamHondaTurkey
mücadele ettik, savaştık ve ezilmedik... bir yanda 329 milyon euro, bir yanda 110 milyon euro değerinde takım... Şükürler olsun ki başımız dik, alnımız ak. Yarı final oynadık bu bile beklenmeyen bir başarıydı...

Teşekkürler Türkiyem...

TYPE-R

Helal olsun başka dicek söz yoq

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!

mars

Maç bitti ayakta alkışladım. + Semih e ayrıca teşekkürler.önemli olan inanmaktı...bizim kalbimizde şampiyon sizsiniz...

yassi

• TeamHondaTurkey
Türkiye birgün hakemlerden gülmeyecek mi ya... Üzerimizdeki bu kadar baskıya rağmen çıktık çatır çatır topumuzu oynadık...

RaMsEs

Hepsine helal olsun..Organizasyonda sonuna kadar vardık ve damgamızı vurduk..

FATOŞ

son dakika süprizi bekledik yine, olsun buda şahaneydi :) teşekkürler milli takım :)

whitehan

hepsıne HELAL OLSUN tesekkurler TURKIYEM...

8663

• Ziyaretçi
turnuvanın en çok ses getiren, dikkat çeken takımı olduk...
bundan sonra karşımıza hangi dünya takımı çıkarsa çıksın bizden korkacaktır...

ne kadar mücadeleci, hırslı, teknik ve güçlü olduğumuzu dünyaya gösterdik...
helal olsun çocuklar.

ibommmm79

aynen sana katılıyorum arkadaşım zaten almanlar akşam maçı korkarak izlediler farkettiniz deme garip bi durgunluk vardı seyircilerinde ama bizim taraftar son dakkaya kadar coştu.

By_BuGr4

bana ne ya maçı tekrarlasınlar almanlar hakemle beraber sahada 12 kişi oynuodular :)
Ama herşeye rağmen Teşekkürler Milli Takım ;)

NLY11

Bana dün The guardian gazetesi yazarlarından Richard Williams ın bi yazısını okumuştum beyinlerine kazınmış ama adam sonlara doru yok sihir sayesinde mucize sayesinde demişti hep dün akşam gördüler işte oyunu kimin oynadını bu sadece bizim yedeklerimiz bideee TAKIMIMA TEŞŞEKKÜREDERİMM SAYELERİNDE HEPSİ BİR KEZ DAHA HATIRLADI BİZİ...

bizim hakkımızdı hakeme almanlara rağmen bizimdi o maç bence bu sene kupa bizimdiiiiii.

ah be Rüştü herzaman arkandayız ama keşke 2 gol de çıkmasaydın ozaman yemezdik onu we uzatmalara giderdi olsun bi golde senden olsun Rüştü için rahatolsunn..

dünkü yazı okumak istiyenlere....

http://www.guardian.co.uk/football/2008/jun/25/turkey.euro2008

honda_team

Helal olsun hepsine ama yinede o hakemede yazıklar olsun bu kadarda taraf tutulmaz yani adam kendini yere atıyor hakem faul veriyor yada serbest vuruş veriyor ama geçtiğimiz hırvatistan maçında arda'nın o durumda sarı kart yemesi çok kötü oldu sanki euro 2008'de bütün hakemler bize karşıydı ya  ama bence almanya hiç oynamadıkları halde kazandılar hele almanların attığı 2'nci golde be rüştü ne açılıyorsunsen kalende dur sanane be adam belki rüştü o golde kalesinde olsaydı ve almanların 3'nci gollerini yemeseydir şimdi belkide finalde olacaktık bence öyle...

merburvehan

Çok güzel mücadele ettik bu zamana kadar olanın en iyisini yaptık bu maçta yenilmeyi hak etmiyoduk üzgünüm her şeye rağmen sevinemiyorum...

alfaus007

Bu maçı hakemler ve rüştü yüzünden kaybettik kalede volkan olsaydı herşey daha farklı olablirdi..Hakemlere gelinceiçimden ettiğim küfürleri yazmıorum buraya zaten ama bi hakem bu kadarmı taraf tutar haksızlık eder neyse ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE diyorum ve allaha havale ediyorum...Helal olsun ama yedeklerimizle almanyayı sahadan sildik