Gönderen Konu: Tuning Türkiye Ekim 2007 Sayısı Bayilerde  (Okunma sayısı 1519 defa)

onurdemir

• Ziyaretçi
Tuning Türkiye Ekim 2007 Sayısı Bayilerde
« : Eylül 27, 2007, 09:10:54 ÖS »

Türkiye’nin ilk ve en çok satan modifiye dergisi Tuning Türkiye, Ekim sayısıyla sizleri bir hayli etkileyecek. Bu ay tam 7 modifiyeli otomobil ve 2 test otomobili verileri sizleri bekliyor. Antalya, İstanbul, Alanya, Burdur, İzmir ve Fransa Nantes’den sayfalarımıza konuk olan modifiyeli otomobillerin belki de en dikkat çekeni kapak aracımız olan Subaru Impreza WRX. Banlieue 13 filminin yıldız otomobillerinden biri olan Subaru, Fransa’dan Türkiye’ye fotoğraf çekimleri için, yani sizler için geldi. Bu otomobilin içi, dışı, müzik sistemi sizleri etkileye dursun, bir diğer Subaru’muz da motor modifiyesi konusunda performans isteyenleri doyuracak. İstanbul caddelerindeki esrarengiz Subaru Impreza WRX STI, 500 HP motor gücüyle oldukça iddialı. Söz performanstan açılmışken bir diğer Turbo otomobil Burdur’dan konuğumuz olan Fiat Uno. Akdeniz bölgesinin en hızlı 106 GTi’ı ise fermuar kaputuyla birlikte Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.172 HP lik 106’da tabiî ki bu ayın sürpriz konuklarından biri… İzmir’den Honda Civic, Alanya’dan Peugeot 206 ve Renault Megane 2 HB de bu ayki modifiyeli otomobillerimizin tamamını oluşturuyor. Az ve öz otomobil mantığını yürüten Tuning Türkiye’de bu aydan itibaren de iddialı otomobillerin test izlenimleri yayınlanacak. İlk konuklarımız ise yeni Honda Civic Type-R ve Renault Clio 3 RS. Civic Type-R ve RS’in detaylı karşılaştırması, dinamometre üzerindeki düelloları, bu otomobillerden birini satın almak isteyenlere ciddi bir izlenim sunacak. Tuning Türkiye bu kadardan ibaret değil elbette. En güncel ürünlerin yer aldığı Tune shop bölümü, Dünyadan ve Türkiye’den modifiye haberleri, DJ’s life bölümünde birbirinden farklı müzik haberleri ve DJ sohbetleri, Kocaeli rallisinden görüntüler ve izlenimler, İzmir’de düzenlenen Oto Drag katılımlarından görüntüler ve sonuçlar, etkinlik bölümünde 10 farklı haber, Garaj tanıtımlarımızda Ankara’nın en tanınmış firmalarından biri olan Tork Garage, Power Tune bölümünde Alpin güç modülü tanıtımı, Drift Day Vol 1’den muazzam görüntüler, Game bölümü, Net tune bölümü, Backstage ve Mms bölümleriyle dolu dolu bir Tuning Türkiye sayısı daha sizleri bekliyor. Ayrıca Civic Type-R vs Clio 3 RS, Subaru Impreza WRX, Peugeot 106 GTi ve Subaru Impreza WRX STI’ın dev posterleri derginizin içinde sizleri bekliyor olacak. Türkiye’nin ilk ve en çok satan modifiye dergisi Tuning Türkiye, herkes okusun diye 4.90 YTL fiyatıyla bayilerde…

Tuning Türkiye Dergisi
Haber Müdürü
Onur Ziya Demir
www.tuningturkiye.com.tr

sSPAM

• Ziyaretçi
Ynt: Tuning Türkiye Ekim 2007 Sayısı Bayilerde
« Yanıtla #1 : Ekim 09, 2007, 07:46:03 ÖS »
Sunu belirtmek isterim bu sayınız hiç guzel değil malesef her ay alıyorum ama bu ay hic bi tat alamadım.

ramo si

Ynt: Tuning Türkiye Ekim 2007 Sayısı Bayilerde
« Yanıtla #2 : Ekim 10, 2007, 01:17:27 ÖÖ »

Sunu belirtmek isterim bu sayınız hiç guzel değil malesef her ay alıyorum ama bu ay hic bi tat alamadım.

>=ok
+ 16