Gönderen Konu: Tuning Türkiye dergisi Mart sayısı bayilerde  (Okunma sayısı 2687 defa)

onurdemir

• Ziyaretçi
Tuning Türkiye dergisi Mart sayısı bayilerde
« : Şubat 25, 2007, 11:56:22 ÖS »

TUNİNG TÜRKİYE MART SAYISI BAYİLERDE

Türkiye’nin ilk ve en çok satan modifiye dergisi Tuning Türkiye, Mart sayısıyla yine çok iddialı. Türkiye’de eşine benzerine zor rastlanır 4 farklı kapak aracımız ilginç hikayeleriyle derginizi elinizden bırakmamanıza neden olacak. Kalite kavramını bundan sonra daima en üst düzeyde tutacak olan Tuning Türkiye’nin Mart sayısında KT Auto Styling firmasının evrim geçiren Renault Megane Cabrio’su, geçtiğimiz ay tüm dünyanın diline doladığı Antalyalı Grande Punto, 20 cm genişleyen çamurluklarıyla Renault Megane 2, Fifty Tuning araçlarından biri olan Toyota Corolla, şık Supra kıyafetiyle 2007 model Suzuki Vitara, Ford Focus, Peugeot 206 CC, Peugeot 307, Peugeot 206 Gti bulunuyor. Test köşesinde yeni Mini Cooper, Audi TT ve Türkiyede modifiye dergilerinde ilk kez start alan motosiklet testinde Derbi GP1 250  yer alıyor. “Yılın Otomobili Hangisi” bölümünde bundan böyle her ay bir otomobile Kumho Lastik hediye. Ayrıca Tuning Türkiye’nin 18 Mart 2007 Pazar günü 15 internet forumunun katılacağı Speed City organizasyonu detaylarıda dergi içerisinde yer alıyor. Derginizin bu sayısında toplam 21 internet forumunun etkinlik haberleri, tune shopda en yeni ürünler, Tuning sektöründen haberler ve daha fazlasına ulaşmak için Mart sayısını tükenmeden alın.

Tuning Türkiye Mart sayısı etkinlik bölümünde yer alan internet forumları:

www.tuningturkiye.com.tr
www.autoclubturkey.com
www.dragturk.com
www.subaruimpreza.org
www.seatsportturkey.com
www.vwturk.com
www.vosvosturk.com
www.autoburgaz.com
www.burgaztuning.com
www.bmwpassion.net
www.alfisiturkey.com
www.bursatuners.com
www.grandepuntotr.com
www.mazda3fanclub.com
www.cadde16.com
www.turbofsi.net
www.ophell.com
www.soundofmerkez.com
www.scooturk.net
www.sererhobby.com

sSPAM

• Ziyaretçi
Ynt: Tuning Türkiye dergisi Mart sayısı bayilerde
« Yanıtla #1 : Şubat 26, 2007, 12:16:13 ÖS »
RX-7 kurban olayim sana  :twisted: :twisted:

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #2 : Şubat 26, 2007, 12:19:11 ÖS »
bu kadar sitenin içinde bi tek teamhondaturkey.com yok....  ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

sSPAM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 26, 2007, 02:18:24 ÖS »
bu kadar sitenin içinde bi tek teamhondaturkey.com yok....  ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

+100000

cıvıc6041

« Yanıtla #4 : Şubat 26, 2007, 02:28:50 ÖS »
evet haklisinizz!!! =+10000

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #5 : Şubat 26, 2007, 02:35:58 ÖS »
alayına isyan...protestooo ediyorum arkadaşlar...  ](*,) ](*,) ](*,)

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #6 : Şubat 26, 2007, 11:56:36 ÖS »
Arkadaşlar dergide yeralamama sebebimiz yeterli kalitede resimlerimizin olmamasıydı...
Burada TuningTürkiye dergisinin hiçbir suçu yoktur belirtmek istedim.
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2007, 11:57:40 ÖS Gönderen: VTEC »

kskorc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Şubat 27, 2007, 02:28:08 ÖS »
ama görmek istiyoruz...

Onu-R

« Yanıtla #8 : Şubat 27, 2007, 09:58:23 ÖS »

İyi de her ay her siteyi dergiye koymuyorlar ki, bütün siteleri koyup acıklamaları, resim koymaları için ayrı bir dergi yapmaları gerekir :)  Sağlam bir buluşma yaptık da koymadılar mı, saolsunlar koydular... Teşekkür ederiz...

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Şubat 27, 2007, 10:12:25 ÖS »

İyi de her ay her siteyi dergiye koymuyorlar ki, bütün siteleri koyup acıklamaları, resim koymaları için ayrı bir dergi yapmaları gerekir :)  Sağlam bir buluşma yaptık da koymadılar mı, saolsunlar koydular... Teşekkür ederiz...

KAtılıyorum onur. Şöyle kalabalık bir buluşma üstüne de kocaman kocaman kaliteli resimler (o işi bana bırakın) :)  ozaman kapışa gider vallaha dergiler arasında.

Ek olarak  ;   dergiyi inceliyorum Tabiki biraz mesleğime yakın olduğu için detaylara fazla bakıyorum. Çekilen fotoğraflarda ufak tefek rötuşlamalar yapsalar sanki çok daha güzel olacak herşey. Tamam yoğunluğun farkındayım ama sonuçta görsel amaçlı çıkarılan bir ürün bu. Reklamlarla uğraşmak ve reklam almak ta zor bir iş. Fakat biz o parayı reklamlara değil içeriğe veriyoruz ve biraz daha kaliteli resimler istiyoruz Ne demek istediğimi merak eden arkadaşlar bu sayıdaki wide body li kırmızı megane ın tampon altlarına bakabilirler.

Maksadım kimseyi kötülemek değil ama kalite ayrıntılarda gizlidir bana sorarsanız.
Tüm çalışanlara kolay gelsin dileklerimi iletiyorum...

Teşekkürler...

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #10 : Şubat 28, 2007, 12:46:42 ÖS »

Çok yakında inş.  ;)