Gönderen Konu: triger seti - debriyaj seti - subap ayarı - prizdirek bilyası (yetkili servis)  (Okunma sayısı 3021 defa)

hunace

100.000km bakımındaydı arac. yetkili servisten yeni aldım aracı. arac 2004 civic ES manuel

yapılan işlemler aşağıda

triger bilyası
eksantrik kayısı
klima kayısı
subap kapak contası
debriyaj seti 1600cc
MTF-3 sanzuman yağı
aks kecesi
aks kecesi sol (e-a02)
BRG ball 6305 SPL (prizdirek bilyası)
tampon klipsi (10 adet)

debriyaj degisim işcilgi
triger degisim işcilgi
prizdirek degisim işcilgi
subap ayarı işçilgi
ufak tefek aracın sağında solundaki kucuk işlemler.

bütün işlemlere 1000 TL ödedim. bütün parcalar honda orjinal ve yapılan işlemlerin 1 sene garantisi var.. fiyat nasıl arkadaslar görüşleriniz nedir?

tarantino

• Co-Admin
eğer bütün parçalar dediğin gibi orjinal servis malı honda kutusun daysa bu fiyat bedava ama yan sana yi kullanıldıysa bu malzemelere artı olarakta yağ filitresi hava filitresi ve motor yağıda bu fiyat içine girerse ben bunun altın da bir şey ararım

hunace

eğer bütün parçalar dediğin gibi orjinal servis malı honda kutusun daysa bu fiyat bedava ama yan sana yi kullanıldıysa bu malzemelere artı olarakta yağ filitresi hava filitresi ve motor yağıda bu fiyat içine girerse ben bunun altın da bir şey ararım

kutularına bakmadım.. ama kullanılan parçalar orjinal honda.. fiyat iyi diyorsun yani tarantino arkadasim..

cihat

tamda benlik bi açıklama nerede yaptırdınız acaba bu işlemi

hunace

pm atiyorum. reklamdan dolayı sorun cikmasın sonra.

tarantino

• Co-Admin

reklam olmaz hepimiz bilelim.nerde ne servisin ucuz yaptığını.ona göre birbirimizi kollayalım.

hunace

reklam olmaz hepimiz bilelim.nerde ne servisin ucuz yaptığını.ona göre birbirimizi kollayalım.

ok.

kayseri inciroglu yetkili serviste yaptirdim...

önce sadece baskı balata seti, triger seti, degisim isciliği ve subap ayari icin 900 e anlasmistik.. ustune hesapta olmayan belirttigim diger parcalari ekledik, ama fazladan 100 verdim..  yeni servis müdürü erdinc beye burdan tesekkur ediyorum, duyarlı bir insan.. ama diger calisanları sanki patron..