Gönderen Konu: TRAFİKTE KİM KİMİ GÖRMÜŞ???  (Okunma sayısı 2452 defa)

bayburtlu69

• Ziyaretçi
TRAFİKTE KİM KİMİ GÖRMÜŞ???
« : Mart 09, 2008, 04:52:57 ÖS »
[/b]Hadi böle bir baslık acalım hergun goren atsın nasıl olur: ??? kim kimi gördü yazsınn

bayburtlu69

• Ziyaretçi
Ynt: TRAFİKTE KİM KİMİ GÖRMÜŞ???
« Yanıtla #1 : Mart 09, 2008, 04:54:03 ÖS »
ben iki gün önce cevizli istasyonun orda kadir abinin 34 UIC 05 beyaz hondasını gördümm

buura

« Yanıtla #2 : Mart 19, 2008, 08:45:49 ÖS »
ben yassi yi görmüştüm knka avcılarda ama baya önceden arkada devasa ekzostları varken herkes ona bakıodu valla ama uzaktan gördüm yani ona baktıkları belliydi...hatta bi kere kuzenimin düğünü vardı biz ona yasin abiyle gitmiştik te ben yasin abinin arabasındaydım sahilde ziya türkü evine gittik orda parkçı adam galba arabayı çok sevmişti ikide bir arabayı deişik yerlere alıyodu :D :D hatta yasin abiye demiştiki abi bn bu arabaya sndn daha iyi bakarım :D :D :D

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 19, 2008, 09:13:56 ÖS »

[/b]Hadi böle bir baslık acalım hergun goren atsın nasıl olur: ??? kim kimi gördü yazsınn
başkalarının yaptını yapmak onları taklit etmek olur team honda turkeyin buna ihtiyacı yok yeterince muabbetwe geyik yapabilioruz ögretici paylaşımlardada bulunabilioruz

Seko

« Yanıtla #4 : Mart 19, 2008, 09:23:44 ÖS »
aslında guzel fikir bence hem insanlar daha ii kaynasır diye dusunuyorum :)
ben arasıra zubeyir in type r ı goruyordum galiba bizim buralarda c.tesi pazarının oralarda oturuyor , birde dck 46 siyah sedan civic vardı uyelerden birinde ara sıra caddeye inerim ne zaman o aracı gorurdum ya sattı yada yurt dısı veya askere gitti hrld !

By_BuGr4

« Yanıtla #5 : Mart 20, 2008, 04:56:48 ÖS »
bn buraya kayıt olduktan kısa bir süre sonra dck 46 abimiz forumu bıraktı neden acaba merak ediyorum ???

bayburtlu69

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mart 20, 2008, 05:39:16 ÖS »

ben yassi yi görmüştüm knka avcılarda ama baya önceden arkada devasa ekzostları varken herkes ona bakıodu valla ama uzaktan gördüm yani ona baktıkları belliydi...hatta bi kere kuzenimin düğünü vardı biz ona yasin abiyle gitmiştik te ben yasin abinin arabasındaydım sahilde ziya türkü evine gittik orda parkçı adam galba arabayı çok sevmişti ikide bir arabayı deişik yerlere alıyodu :D :D hatta yasin abiye demiştiki abi bn bu arabaya sndn daha iyi bakarım :D :D :D
:D:D:D:D:D ordaki parkçının yerinde olsaydımmm :D:D direkt kaçardım wallaa :D

maxx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mart 23, 2008, 12:44:40 ÖÖ »
KHA 21 siyah civic, arka camında THT stickerı vardı.
bugün öğlen saatlerinde idealtepe dolaylarında ucundan kapıştık, ama ben yarım bırakmak zorunda kaldım :)
selamlar

Seko

« Yanıtla #8 : Mart 23, 2008, 09:56:56 ÖS »
Bugun bizim soktan zubeyir in arac gecti kendisini tanımadıgımdan durduramadım yoksa infaztim in taktigi yapacaktım :)
10 numara nazar degmesin !!