Gönderen Konu: Test Sürüşü İçin istedim :)  (Okunma sayısı 1238 defa)

Typerkan

Test Sürüşü İçin istedim :)
« : Kasım 26, 2007, 09:45:59 ÖÖ »
Geçen hafta hondanın test sürüşü için müşterilerini devat ettiği bi organizay yaptılar :) bende gözümü diktim bu makineye ben bunu test etmek istiyorum diye çoçuk gibi gözümü diktim  >%6rol cihaz FULL MUGEN motor kaput vs. bazen düşünüyorumda başıma ne geliceğini allah biliyorda vermiyor heralde   <nohapy

RuSHeR_RaCeR

Ynt: Test Sürüşü İçin istedim :)
« Yanıtla #1 : Kasım 30, 2007, 03:58:12 ÖS »
Araç kaput harici orjnal gözüküyo  >=ok yoksa ben mi yanılıyorum motorun altında ne var bilemem tabiki.... <^^Seyt

Typerkan

« Yanıtla #2 : Kasım 30, 2007, 04:19:16 ÖS »
Dış görünüş olarak sadece kaput ve çift egzos görünüyor arkadan resim çekemedim egzosda güzel araba olmasaydı arkadanda çekerdim, motor kısmında teknik olarak pek bilgim yok ben satış temsilcisinin yalancısıyım  :!:

Typerkan

« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2007, 04:21:49 ÖS »
Arkadaşlar hemen düzeltme yapıyorum araştırdım ve buldum bu aracı :) satılıkmışşş  :con gerekli bilgileri satış ilanının altında yazıyor bakmak isteyen olursa bilginiz olsun "FULL MUGEN" kısmınıda bidahaki gittiğimde sorarım sayın satış temsilcimizee  <^^Seyt yanlış bilgi için sorry

http://www.sahibinden.com/super_s_2000_mugen_aksesuarWQQaXQQ4043734WQQpXQQdisplayitem

Seko

« Yanıtla #4 : Kasım 30, 2007, 09:07:22 ÖS »
ben bunu sıfırken ****** kızıltoprak showroomda gormustum guzel arac :kurba