Gönderen Konu: Teşekkür Ederim  (Okunma sayısı 2171 defa)

buura

Teşekkür Ederim
« : Ocak 18, 2008, 05:41:31 ÖS »
Evet arkadaşlar daha doğrusu abilerim çünkü en küçüğünüz benim...
Bu siteyi yasin abi sayesinde ilk duyduğumda böyle hep arabalar üzerine kurulmuş sıradan bir site olarak görmüştüm. Ama sonra siteye ilk girdiğimde genellikle Honda üzerine kurulmuş ama içinde herşey olan küçük bir dünya olduğunu keşfettim. Bu site sayesinde bilmediğim birçok şey öğrendim ve çok iyi abilerimle tanıştım. Hatta adaşım bile oldu :) Bir yere gittimde kapısını çalıcak bir abim oldu. Bunun için bu siteyi kuranlara ve tüm abilerime çok teşekkür ederim. İyiki sizlerleyim

buura

Ynt: Teşekkür Ederim
« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2008, 06:37:47 ÖS »
Bir de burdan olmaktan çok mutluluk duyuyorum inş. hepinizle tanışmak istiyorum buşluşmalarda.. Tabi Avrupa yakası buluşmalarında.

whitehan

« Yanıtla #2 : Ocak 18, 2008, 06:43:34 ÖS »
buura kardesım ben sahsım adına sana tesekkur edrım bu genc yasta dogru detaylı bılgı ıyı arkadaslar abıler kardesler aradıgın ıcın..ınan kendı cocugumun da ılerde senın gıbı aklı basında saygılı davranmasını ısterım..BENIM ADIM CUNEYT 29 yasındayım ve her zaman yanındayım..saygılar

buura

« Yanıtla #3 : Ocak 18, 2008, 06:47:05 ÖS »
çok teşekkür ederim Cüneyt abi. Ne mutlu bana sizleri tanıdığım için

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Ocak 18, 2008, 09:00:17 ÖS »
rica ederiz, aradıklarını bulman güzel..
olumlu yorumların için tşkler, bu sitede olan herkesin emeği var.

buura

« Yanıtla #5 : Ocak 19, 2008, 08:25:23 ÖÖ »
evet bu sitede olan herkesin emeği var. tekrardan teşekkür ederim. eskiden internete girdiğimde her tarafa bakardım şimdi ise ilk olarak THT.

RaMsEs

« Yanıtla #6 : Ocak 20, 2008, 02:46:18 ÖS »
Çok içten mesajlar bunlar..Bende Cüneyt gibi seni destekliyorum..Umarım derslerinide başarıyla bitirir güzel bir karneyle gelirsin siteye..Kendine iyi bak .. >=ok

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #7 : Ocak 20, 2008, 06:30:02 ÖS »
Seni seviyoruz Buura ;) Hedeflerini yakalaman için önündeki aşamaları rahatça ve sabırla geçmen gerek... ;) Dersleri ihmal etmek yok ;)

buura

« Yanıtla #8 : Ocak 20, 2008, 09:32:47 ÖS »
Bende sizi çok seviyorum  :lovee Ramses ve Yassi yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama tabikide dersler ilk olarak gelir ama çok zor yaa. Keşke derslerdede modifiye için ne gerekli gibi sorula sorulsa  :d Ama elimden geldiği kadar çalışıyorum ve en iyi karneyi almaya çalışıyorum. Karnemi aldığımda ilk olarak sizie göstercem.

By_BuGr4

« Yanıtla #9 : Ocak 22, 2008, 02:21:36 ÖS »
adaş özür yaklaşık 1,5 aygibi kısa bir süre siteye giremedim malum sınavlar bnde sana teşekkür ederim kalbinde bizede yer olması ne kadar güzel