Gönderen Konu: TEŞEKKÜR ...  (Okunma sayısı 2772 defa)

BLACK ORANGE

TEŞEKKÜR ...
« : Nisan 15, 2009, 01:11:10 ÖS »

Sevgili Kardeşlerim ;

Geçen hafta perşembe günü İstanbula gitmiştim ve orada THT ailesinin güzel üyelerini aramıştım. Saolsunlar ki kimi aradıysam hadi hemen yanımıza geliyosun dediler ve bende tabiki güzel davetlerini geri çeviremedim. İşlerinin arasında bana vakit ayırıp hoş bir sohbet ortsamı yaratan , sıcak bir çay ile beraber vakit geçirmeme yardımcı olan  kardeşlerime sizlerin huzurunda TEŞEKKÜRÜ bi borç bilirim.

Öncelikle v-tec DENİZ kardeşime Marmara Plaza ' ya yapmış olduğum ziyarette Fatoş Hnm.' a ve Şefika Hnm. 'a akşam saolsun gelip beni florya daki bulunduğum yerden alıp güzel bi ortama götüren Gökhan kardeşime ve Enes kardeşime sonsuz teşekkürler. Akşam ki görüşmemizde bizlere eşlik eden Mahir Serkan Volkan ve Yılmaz kardeşime  sonsuz kere teşekkür ederim...

Hiç ayrılmamak ve bu güzel dostluğun hiç bozulmaması dileğiyle ...

Mahir TÜRKMEN

Ynt: TEŞEKKÜR ...
« Yanıtla #1 : Nisan 15, 2009, 01:56:13 ÖS »
Tunc um herzaman heryerde hepberaber olmak dileğiyle biz teşekkür ederiz sana ..

mc önü sohbetimiz bir baskaydı ama :D :D :D buhuhuhu

FATOŞ

« Yanıtla #2 : Nisan 15, 2009, 02:30:07 ÖS »
Tunç asıl biz teşekkür ederiz. kalkıp taaaaa oralardan geldin gelipte bizleri ziyaret ettin sende bize zaman ayırdın çok teşekkür ederiz... seni tanımak gerçekten güzel :) bende Ankara'ya gelirsem mutlaka ziyaret ederim :)

aydbjk

« Yanıtla #3 : Nisan 15, 2009, 03:48:47 ÖS »
İşte bu sitenin güzelliği de bu

BLACK ORANGE

« Yanıtla #4 : Nisan 15, 2009, 04:48:38 ÖS »
Tunc um herzaman heryerde hepberaber olmak dileğiyle biz teşekkür ederiz sana ..

mc önü sohbetimiz bir baskaydı ama :D :D :D buhuhuhu

haklısın mahirim mc önü bi başkaydı :) :) :)

Tunç asıl biz teşekkür ederiz. kalkıp taaaaa oralardan geldin gelipte bizleri ziyaret ettin sende bize zaman ayırdın çok teşekkür ederiz... seni tanımak gerçekten güzel :) bende Ankara'ya gelirsem mutlaka ziyaret ederim :)

fatoş hnm ne zaman isterseniz ben ve kardeşlerim sizleri misafir etmek isteriz...

İşte bu sitenin güzelliği de bu

bencede ...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 15, 2009, 05:53:01 ÖS »
ayaklarına saglık tunç her zaman bekleriz...

BLACK ORANGE

« Yanıtla #6 : Nisan 15, 2009, 06:07:06 ÖS »
ayaklarına saglık tunç her zaman bekleriz...

saol volkancım bizler de sizleri her zaman bekleriz ...

firstcevher

« Yanıtla #7 : Nisan 15, 2009, 10:20:11 ÖS »
Kardeşim yine bekleriz :P Bidahakine ankara keçisi bekliyoruz senden :P

asmaz

« Yanıtla #8 : Nisan 16, 2009, 06:21:57 ÖÖ »
Kardeşim yine bekleriz :P Bidahakine ankara keçisi bekliyoruz senden :P
puhahaha :)

ŞEFİKA

« Yanıtla #9 : Nisan 16, 2009, 09:42:09 ÖÖ »
Ankaradan gelip bizleride unutmadan ziyaret ettiğin için asıl ben teşekkür ederim canım...En kısa sürede iadei ziyaret yapıcam söz :)) THT sayesinde sizleri tanımak çok güzel... :))

BLACK ORANGE

« Yanıtla #10 : Nisan 16, 2009, 06:22:08 ÖS »
Ankaradan gelip bizleride unutmadan ziyaret ettiğin için asıl ben teşekkür ederim canım...En kısa sürede iadei ziyaret yapıcam söz :)) THT sayesinde sizleri tanımak çok güzel... :))

bir mukabele en kısa sürede görüşmek üzere ...