Gönderen Konu: Terbiyesiz Demet Akalın  (Okunma sayısı 6603 defa)

brtygtt

• Ziyaretçi
Terbiyesiz Demet Akalın
« : Mayıs 20, 2008, 04:15:02 ÖS »
Mankenlikten şarkıcılığa geçen Demet Akalın yüzyılın potunu kırdı. Konserinde kendisini alkışlamayan seyirciye "Diyarbakırdan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı geldiniz? Moron moron bakıyorsunuz" diyerek kendince tepki gösterdi.

Akalın önceki akşam Bodrum'da konser veriyordu. Önce her şey normaldi. Seyirciye "hoş geldiniz" dedikten sonra şarkısını söyledi. Fakat beklediği tepkiyi alamamıştı. Kimse alkışlamıyordu. Mikrofonu eline alan Demet Akalın güya seyirciyi "gaza getirmeye" çalıştı... Ancak ağzından çıkanı kulağı duymuyordu. Konser alanında Akalın'ın sesi şöyle yankılandı:

DİYARBAKIR'DAN MI GELDİNİZ, DAĞDAN MI GELDİNİZ?

"Ne oldu soğuktan ağzınız diliniz tutulmuş olabilir de bari tempo tutun. Abi Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı? Nereden geldiniz anlamadım yani. Moron moron bakıyorsunuz abi. İnsan bir tempo bir alkış yapar. Çok ruhsuz başladınız geceye."

İZLEYİCİ ÖNCE TEPKİ GÖSTERDİ, SONRA ALKIŞLADI

Zaten soğuk olan hava bir anda buz kesti. Bazı seyirciler Akalın'a tepki gösterip "yuh" çektiler... Ancak Akalın kırdığı potun farkında değildi. Konserine devam etti... "Morona" benzettiği izleyiciler de bir süre sonra ona eşlik ettiler...

buna ne denir arkadaşlar kendini bilmez kadın kendi coq medeniymiş gibi diyarbakırı diyarbakırlıları aşagılıo

yorum sizin artık ben sadece kınıyorum bu tür insanları

yassi

• TeamHondaTurkey
Ynt: Terbiyesiz Demet Akalın
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2008, 04:28:24 ÖS »
Sonrasında hemen açıklama yaptı. Ön sıralarda Diyarbakırdan gelen misafirleri varmış. Onlara istinaden öyle birşey söyledim. Yanlış anlaşıldıysam tüm diyarbakırlılardan özür dilerim dedi...

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2008, 04:35:46 ÖS »
bencede özür dilesin yani yaptıgı coq büyük bü terbiyesizlik.. ne olursa olsun diyarbakırdan mı geldiniz dağdan mı indiniz ne demek ya :@

infaztim

« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2008, 04:57:43 ÖS »
ya boşver kardeşim sen onu takılma o söze o kadını adam yerine koyanmı var sanki kamusal alan heryeri özelleştirilmeyi bekliyo :D

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2008, 05:22:20 ÖS »
serkan abi adam yerine koyan yoq ama böle konuşuyolar sanki bi bo.turlar başkalarını aşagılıolar  

infaztim

« Yanıtla #5 : Mayıs 20, 2008, 05:24:52 ÖS »
sen boşver onları onun gibileri hepimiz iyi bilioruz diyarbakırlıya mardinliye  urfalıya vs vs kro der ama hayatı boyunca onlara kadınlık yapar ;)

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 20, 2008, 05:29:05 ÖS »
anlıyorum abi coqta ii biliyorum bunların ne mal oldugunu ama memleketimize hakaret asla kabullenemez bunun için elimden geleni yaparım

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #7 : Mayıs 20, 2008, 07:56:35 ÖS »
Yasin abinin dediği doğruysa belli onunla konukları arasındaki bir şaka sözkonusu ve açıklamasını yapmış ;)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #8 : Mayıs 20, 2008, 07:58:08 ÖS »
Dağdaki adamın bildiğini bilmeyen o kadar çok şehirli var ki inanamassınız bu arada ;)

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mayıs 20, 2008, 08:30:37 ÖS »

Yasin abinin dediği doğruysa belli onunla konukları arasındaki bir şaka sözkonusu ve açıklamasını yapmış ;)

eger diyarbakırlı konukları varsa ve o konuklar orda oturup bu kadına tepki göstermemişlerse onlarında bu kadından farkları yoq demektir onlarda terbiyesiz ve edit:kural dışı kelime)dir o kadar

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #10 : Mayıs 20, 2008, 08:31:15 ÖS »
Bana niye sert yaptın onu anlamadım?

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mayıs 20, 2008, 08:33:00 ÖS »
yoq mahir abi ya bu kadın sinirimi coq bozdu sana sert yaptıysam özür dilerim memleketimizin şerefi söz konusu ;)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #12 : Mayıs 20, 2008, 08:35:47 ÖS »
Memleketlerin şerefleri iki paralık insanlarla bozulmaz kardeşim merak etme eğer ettiyse oda bole bir laf kıvırıyorsa oda iki paralıktır etmediyse sorun yoktur ama Türk millet her olaya dinlemeden anlamadan atlamaya abartmaya meraklıdır onun için dedim bende bana kim derse desin TÜRKİYE DE her bölgeden şehirden arkadaşım oldu hepsinden edit:kural dışı kelime)ide çıktı ADAM ıda bu işler şehirler değil yetiştirilmekle şahsiyetle olur o yüzden merak etme iki salatanın lafıyla şerefler kaybolmaz da Yükselmezde ;)

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mayıs 20, 2008, 08:38:22 ÖS »
eyv. ama ben şehrime laf kondurmam nolursa olsun bu kadının böle bişey demeye hakkı yoq diyarbakırın en edit:kural dışı kelime)i bu kadından şereflidir

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #14 : Mayıs 20, 2008, 08:41:45 ÖS »
Onuda bilemezsin kardeşim kim ne kadar şerefli elma değil ki bu kilosuna bakasın ;) Herkesi kendin gibi bilme..

Herneyse yapmıssa taaa yüzüne tükürmek lazım yapmamışsada kendi bilir olay beni bu kadar ilgilendirir

Yanlıs anlama yeter kardeşim ;) :)
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2008, 08:42:36 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mayıs 20, 2008, 08:44:06 ÖS »
sende bende coq ii biliyoruz bu kadının ne oldugunu yüzüne tükürülecek coq yanı var ama neyse
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2008, 08:45:22 ÖS Gönderen: DyrbkrLy »

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #16 : Mayıs 20, 2008, 08:50:53 ÖS »
Her bildiğini söyleme heryerde kardeşim ona bakarsan bu ülkede ohoooo neyse boşver geç Forum cafeye ordan selam de bende a.selam diyim :) veya tamtersi ;)
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2008, 08:52:24 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Mayıs 20, 2008, 08:52:58 ÖS »
okeyto abi

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Mayıs 22, 2008, 07:15:35 ÖS »
o utançla bence şarkı falan söylemesin artık

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Mayıs 22, 2008, 07:16:01 ÖS »
çok ayıp bir şey yaptığı insanları öyle aşşalaması

ALG

• THT
« Yanıtla #20 : Mayıs 22, 2008, 07:31:25 ÖS »
terbiyesiz kadın. ahlak yoksunu. şehrin ışıklarında para eder belki ama anadoluda kuruş etmez bir a..ş..te

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Mayıs 22, 2008, 11:41:29 ÖS »
hem özür diledi, hemde okul yaptıracakmış

By_BuGr4

« Yanıtla #22 : Mayıs 23, 2008, 09:22:27 ÖÖ »
......................................... Noktaları İstediğiniz Şekilde doldurabilirsinizz....

fikito

« Yanıtla #23 : Mayıs 25, 2008, 08:22:43 ÖS »
bende urfalıyım böle insanlar ırkçılık yaptıkça pkk gibi edit:kural dışı kelime)ler toplulugu güç kazanır bunu yaparak onları güçlendirmeyelim

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Mayıs 26, 2008, 05:21:15 ÖÖ »

hem özür diledi, hemde okul yaptıracakmış

ondan okul beklenyen yoq Allah razı olsun bize ve memleketimize gölge etmesin yeter