Gönderen Konu: İmzamızdaki kocaman fotoğraflar...  (Okunma sayısı 2212 defa)

nadirgoktan

İmzamızdaki kocaman fotoğraflar...
« : Temmuz 21, 2010, 09:22:07 ÖS »
Arkadaşlar imzalarımızdaki arabalarımızın fotoları biraz daha ufak olsa daha iyi olmaz mı? Çünkü konulardaki yazılarda bu şekilde dağılıyor. Resim galerisinden yazı seçmek gibi oluyo büyük imzalı kişilerin yazdığını okumak. Bence herkes imzasına adı soyadını arabasının modelini yazsa daha iyi olmaz mı? Benim nacizhane tavsiyem büyük fotoğrafların imzadan kaldırılmasıdır. Saygılar.

poseidon999

Ynt: İmzamızdaki kocaman fotoğraflar...
« Yanıtla #1 : Temmuz 22, 2010, 04:34:19 ÖÖ »
Bir tek imzalar değil. Paylaşımlarda atılan fotoğraflarda dana gibi bir de arka arkaya
bir sürü fotoğraf koyulunca bekle ki resimleri göresin.

pharaohseti

« Yanıtla #2 : Temmuz 22, 2010, 05:33:09 ÖÖ »
arkadas sana katiliyorum ama ben de birkac kez yazdim pek sallayan yok.
"gok gormedigin bir arabasi olmus, buyuk resmini cekip imzasina koymus" gibi oluyor. Bence bu olaya forum yoneticileri bir cozum bulmali.

oKiNaLi

• Onur
    • Bursa Klasik Otomobilciler Derneği
« Yanıtla #3 : Temmuz 22, 2010, 05:46:05 ÖÖ »
+1
:)

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #4 : Temmuz 22, 2010, 06:15:13 ÖÖ »
arkadas sana katiliyorum ama ben de birkac kez yazdim pek sallayan yok.
"gok gormedigin bir arabasi olmus, buyuk resmini cekip imzasina koymus" gibi oluyor. Bence bu olaya forum yoneticileri bir cozum bulmali.
nasıl bir çözüm bulmalı beraber bulalım o zaman insanları uyarıyoruz olmadı imzaları siliyoruz sonrasın da imzası silinen adam altın da başka bir niyet arıyor ve küsüp gidiyor

evet o zaman beraber çözüm üretelim
ben kendi kendime ürettim profil sayfamdan üyelerin imzalarını gizle yapıyorum ve kimsenin imzasını görmüyorum

pharaohseti

« Yanıtla #5 : Temmuz 22, 2010, 08:09:21 ÖÖ »
nasıl bir çözüm bulmalı beraber bulalım o zaman insanları uyarıyoruz olmadı imzaları siliyoruz sonrasın da imzası silinen adam altın da başka bir niyet arıyor ve küsüp gidiyor

ben kendi kendime ürettim profil sayfamdan üyelerin imzalarını gizle yapıyorum ve kimsenin imzasını görmüyorum

SMF icin imzada kullanilabilecek karakter sayisi, resim boyutlari vs. ile ilgili kisitlamalari koyabileceginiz eklentiler var.

En cok kullanilani "Signature Settings Mod".
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=528 adresinden indirip forum yazilimina uygulayabilir ve ayarlar kismindan sinirlamalari belirleyebilirsiniz ;)

oKiNaLi

• Onur
    • Bursa Klasik Otomobilciler Derneği
« Yanıtla #6 : Temmuz 22, 2010, 11:18:14 ÖÖ »
Çözüm bulunmuştur.
Bundan sonraki adım modların sınırlamaları koyması olmalı.

nadirgoktan

« Yanıtla #7 : Temmuz 22, 2010, 12:44:39 ÖS »
Aslında her üye sonuçta kendi il temsilcisi ile arası iyi. Melesa Mehmet sen dersin samsunlu veya anakralı biri seni tanımıyorsa yanlış anlayabilir. Ama kendi il temsilcisi arkadaşça bunu söylerse sanırım sorun çözülür. Ben özellikle bunu samsun sayfasında görüyorum duvar kağıdı galerisi gibi konular malesef :(

sMaRt_aLeCk

« Yanıtla #8 : Ağustos 27, 2010, 02:08:24 ÖÖ »
Arkadaşlar bu arada nasıl resim koyuluyor bende onu araştırıyordum bir türlü beceremedim:)) Ama sizi burda bunu tatışıyor olmanız iyi oldu bana resim koymayı öğretirseniz dediğiniz gibi mütevazı bir resim koyucam.

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #9 : Ağustos 27, 2010, 08:49:58 ÖÖ »

SMF icin imzada kullanilabilecek karakter sayisi, resim boyutlari vs. ile ilgili kisitlamalari koyabileceginiz eklentiler var.

En cok kullanilani "Signature Settings Mod".
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=528 adresinden indirip forum yazilimina uygulayabilir ve ayarlar kismindan sinirlamalari belirleyebilirsiniz ;)
bu program bizim sitemizde çalışmıyor sorun devam ediyor herkesin bilgisine