Gönderen Konu: Station Accord reklam filmi  (Okunma sayısı 2037 defa)

memopad

• Ziyaretçi
Station Accord reklam filmi
« : Mayıs 15, 2006, 01:37:21 ÖS »

http://www.steelcitysfinest.com/HondaAccordAd.htm

Honda Accord station model için yapılan reklam filmi. Aslında çok benzerini daha önce de görmüştük TV'lerde. Fakat linkte yapılan açıklamaya göre bu reklam filminde hiçbir efekt kullanılmamış. Bu düzeneği hazırlamak 3 ay ve 6 milyon dolara mal olmuş.  :o 606. denemede başarmışlar.. ::) 

elagozlum

• Ziyaretçi
Ynt: Station Accord reklam filmi
« Yanıtla #1 : Mayıs 15, 2006, 02:10:10 ÖS »
tek kelimeyle süper.bravo yaa,insanlarda ne sabır var bölee,606.kez  :o  :o tek tek mükemmel bi düzenekler serisi....alkış alkışşş  :D  :D  :D

ottoboy

« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2006, 02:28:39 ÖS »
walla ağzım açık seyrettim. adamların hayal gücü mütiş. söölicek kelime bulamıyorum. ama o lastiklerde bi iş var. yokuş yukarı nasıl gidiyolar pek anlayamadım. ama olayın bütünü mükemmel

memopad

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 15, 2006, 02:31:26 ÖS »
walla ağzım açık seyrettim. adamların hayal gücü mütiş. söölicek kelime bulamıyorum. ama o lastiklerde bi iş var. yokuş yukarı nasıl gidiyolar pek anlayamadım. ama olayın bütünü mükemmel

linkte verilen sayfada bu konuyu şöyle açıklamışlar:
The sequence where the tires roll up a slope looks particularly impressive but is very simple. Steiner says that there is a weight in each tire and when the tire is knocked, the weight is displaced and in an attempt to rebalance itself, the tire rolls up the slope
 Kısaca; tekerleklerin içine birer ağırlık koymuşlar, tekere dokununca bu ağırlık yer değiştiriyor ve dengeyi sağlamak için de tekerlek yukarı doğru hareket ediyor..
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2006, 02:32:41 ÖS Gönderen: memopad »

elagozlum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 15, 2006, 02:52:30 ÖS »

bende onu dicektim yaa,harbiden efekt kullanılmış gibi.yaptıkları açıklama pek inandırıcı gelmedi bide.ama yinede harika yaa.olay budur  ;D  ;D

ottoboy

« Yanıtla #5 : Mayıs 15, 2006, 03:06:15 ÖS »
bak kandırmıyolar bizi dimi. duygularımızla oynatmayız biz

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 15, 2006, 06:41:34 ÖS »
harbi çok süper ya. honda yaptımı yapıyo abi.

SLVR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 16, 2006, 08:12:02 ÖÖ »
Mükemmel ötesi işte arkadaşlar HONDA FARKI

goddess

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 16, 2006, 08:34:32 ÖÖ »
yaa süper bi reklam tabiiki ama bu reklam çok eski aslinda...yeni ortaya çikti demekki,bana mail forward iyla gelmişti baya zaman önce...inanilmaz yaratici tabii ki..honda yada bu  yaki$ir...