Gönderen Konu: Sizlerle Birşey paylaşacağım.  (Okunma sayısı 4475 defa)

honda_team

Sizlerle Birşey paylaşacağım.
« : Nisan 18, 2008, 01:36:43 ÖS »
Benim msn'me geçtiğimiz günlerde tanımadığım yabancı kızlar(benden büyükler) nerden bulduysa beni msn adresine eklemiş kimsim diyorum cevap veremiyor bir site gönderdi orada buluşalım dedi ve msn'sini kapattı bende o sinirle verdiği siteyi alamadım onuda kendi listemden sildim ve bundan(bu olayı yaşamadan önce)tamı tamına 3 gün önce yine beni böyle biri ekledi bundan sıkılmaya başladım artık böyle şeyler sizdede oluyormu? bunu nasıl engelleriz?
Ve bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler.

GhostRider

• Co-Admin
Ynt: Sizlerle Birşey paylaşacağım.
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2008, 01:40:51 ÖS »
virüs dikkat et

honda_team

« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2008, 01:43:18 ÖS »

virüs dikkat et

saol zaten siteyi açmadım o sinirle sildim onuda peki bizim msn adreslerimizi nerden buluyorlar ???

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #3 : Nisan 18, 2008, 01:44:48 ÖS »
kızlara  benim msn  ver  diyecem abes  kaçıcak  msn  vürüslerinden  biridir  bence  kabul etme  tanımadıgın kişileri

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 18, 2008, 01:48:14 ÖS »
aynı olay banada oldu kabul etmiyceksin...

honda_team

« Yanıtla #5 : Nisan 18, 2008, 01:49:00 ÖS »

kızlara  benim msn  ver  diyecem abes  kaçıcak  msn  vürüslerinden  biridir  bence  kabul etme  tanımadıgın kişileri

saol Gökhan abi ben sadece kim bu diye merak ettim bakiim dedim.Saolun sizde dikkat edin.

sislibirgece06

« Yanıtla #6 : Nisan 18, 2008, 03:03:52 ÖS »
arakadaşım sana tavsiyem msn şifreni ve gizli sorunu değiştirmen bendede oldu ben öyle yaptım şimdi düzeldi denemende fayda var

honda_team

« Yanıtla #7 : Nisan 18, 2008, 03:05:36 ÖS »

arakadaşım sana tavsiyem msn şifreni ve gizli sorunu değiştirmen bendede oldu ben öyle yaptım şimdi düzeldi denemende fayda var

ok saol denerim.

honda_team

« Yanıtla #8 : Nisan 18, 2008, 04:42:53 ÖS »
beni bulup ekleyen kızın msn adresini buldum ve verdiği siteyide işte:

msn:elizaveta.hydyrovipj0@hotmail.com     site:http://www.kalbimgenc.com/rusya
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2008, 04:43:44 ÖS Gönderen: honda_team »

bayburtlu69

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Nisan 18, 2008, 05:46:43 ÖS »
aynen kardeşim benide o şekilde 2 kişi ekledi kabul ettim slm mrb dedi ve siteyi verdi burda konuşalım dedi... sen kimsin fln yazdım cvp wermedi bende hemen sildim... virüstür dikkat edilmesi gerek

buura

« Yanıtla #10 : Nisan 18, 2008, 06:37:32 ÖS »
alla alla bni eklemediler yaa :D :D

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #11 : Nisan 19, 2008, 03:17:03 ÖS »
Kardeşim ona engel olamıyoruz malesef çünkü bu siz o siteleri ziyaret etmeseniz bile listenizdeki kişilerden bile virüs veya tro yiyebiliyorsunuz?

Malesef engelleme şansı yok.. kolay kolay linkleri dikkate almayın msn den ..

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #12 : Nisan 19, 2008, 04:00:57 ÖS »
aslında karşınızda biri yazmıyor
virüsün özelliği bu
ne derseniz deyin aynı şeyleri yazar slm naber siteye gel tıkla vs.

honda_team

« Yanıtla #13 : Nisan 19, 2008, 04:03:22 ÖS »
çok aydınlatıcı oldunuz gerçekten çok teşekkür ederim hepiniz çok saolun.

fikito

« Yanıtla #14 : Nisan 19, 2008, 04:04:20 ÖS »
bende de aynı problem var :S

muratatay75

« Yanıtla #15 : Nisan 19, 2008, 11:03:12 ÖS »

Benim msn'me geçtiğimiz günlerde tanımadığım yabancı kızlar(benden büyükler) nerden bulduysa beni msn adresine eklemiş kimsim diyorum cevap veremiyor bir site gönderdi orada buluşalım dedi ve msn'sini kapattı bende o sinirle verdiği siteyi alamadım onuda kendi listemden sildim ve bundan(bu olayı yaşamadan önce)tamı tamına 3 gün önce yine beni böyle biri ekledi bundan sıkılmaya başladım artık böyle şeyler sizdede oluyormu? bunu nasıl engelleriz?
Ve bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler.

msn adresini herkese verme yada 2 adres yap biri kankalar diğerini kıvır zıvır için kullan tabi karar senin

arasALG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Nisan 21, 2008, 02:13:47 ÖS »
aynı kişi benide ekledi ve aynı siteyi yolladı kimsin dedim dedi rus bilmemnesi senide bekleriz falan diyo bende heee oldu sie git dedim sonra hem sildim hemde engelledim

honda_team

« Yanıtla #17 : Nisan 22, 2008, 02:15:08 ÖS »

msn adresini herkese verme yada 2 adres yap biri kankalar diğerini kıvır zıvır için kullan tabi karar senin

zaten murat abi ben hiç kimseye vermiyorum nereden bulmuşsa bulmuş allah kahretsin ya.

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Nisan 24, 2008, 11:30:21 ÖÖ »
aynı olayda bnm başıma geldi slm cnm bu siteye gel konusalım telimide weririm telde konusuruz faln dedi sittir git dedim sildim engelledim.. kedi sitelerinin tıklanması için yapıyolar dikkat etmk gerk

Beach

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Nisan 24, 2008, 10:51:24 ÖS »
bikaçkes benide bilmediğim kızlar eklemişti ama öğrendim ki virüsmüş :) sakın kabul etme..yoksa msn adresine veda etmek zorunda kalırsın  <nohapy

SpeedTuning

« Yanıtla #20 : Nisan 24, 2008, 10:52:37 ÖS »
virüssssssss

whitehan

« Yanıtla #21 : Nisan 24, 2008, 11:08:05 ÖS »

bikaçkes benide bilmediğim kızlar eklemişti ama öğrendim ki virüsmüş :) sakın kabul etme..yoksa msn adresine veda etmek zorunda kalırsın  <nohapy

+1907 benımkı tahaflastıı valla...