Gönderen Konu: Sizlerinde başınıza gelmiştir böyle şeyler...!  (Okunma sayısı 2823 defa)

ozturk

Sizlerinde başınıza gelmiştir böyle şeyler...!
« : Temmuz 20, 2011, 02:53:58 ÖS »
Aracım 2.Gen crx alalı 1 ay olmadı, aslında araç abimin fakat abim, benim aracım dememde sakıncası olmadığını düşündüğünden benim diyorum :) her neyse kendisi tatilde ve araç 1 haftadır kapıda yatıyordu tozlanmıştı elime bezi kaptım silmeye başladım.

Tanımadığım insanlar BUNUN MODASI GEÇTİ ARTIK,KİLOSU 2 LİRADAN ALAYIM,KARDEŞ SPORCUMUSUN SEN,ABİ 0-100'Ü KAÇ BUNUN,(mahallede balkonda oturan teyzeler ise),SOKAKTA ARABAMI YIKANIRMIŞ KESİN ZÜPPE,ohahh çüşşş ne oluyor ya sonuçta 91 model araba arkadaş kendinize gelin tamam boyası cilası makyajı dikkat çekici ama bu kadar da değil şaka gibi birde çizmişler bugün farkettim 7-8 liralık maxımum 10 liralık araç bu öfke tepki nedir ne oluyor sinirim bozuldu çıktım yukarı eve.

Sizlerinde buna benzer sinirlendiğiniz ya da övündüğünüz olayları paylaşmanızı açıkcası merak ediyorum, şunu da belirtmek isterim 1 ay öncesine kadar araç sahibi değildik ama gidipte milletin aracına zarar vermek aklımdan bile geçmedi geçmezde bunun olayı nedir yaww çok etkiledi beni bu konu sizlerle paylaşmak istedim

Grafink

Ynt: Sizlerinde başınıza gelmiştir böyle şeyler...!
« Yanıtla #1 : Temmuz 20, 2011, 03:20:01 ÖS »
Aracın Fotoğraflarını da koysaydınız keşke.  Benim aracımın üzerine genelde kediler takılıyor. ne zaman yıkatsam kaputtan tavana ayak izleri, tavanda yenmiş kılçık artıkları falan. Bu güne kadar çizen olmadıysa da park edemeyen bi takım kimseler tampon izleri bıraktı.  Kişisel otopark olmadıktan sonra bu duruma yapabilecek pek bişey yok malesef. Geçmiş olsun.

ozturk

« Yanıtla #2 : Temmuz 20, 2011, 07:02:26 ÖS »
Teşekkürederim,en yakın zamanda resim çekip atacağım

molvero

« Yanıtla #3 : Temmuz 20, 2011, 07:27:34 ÖS »
doğru diyosun abicim toplumumuzda var bu ben de yaşadım saolsunlar teybin başlıgını bile caldılar.

ozturk

« Yanıtla #4 : Temmuz 20, 2011, 07:33:24 ÖS »
Büyük geçmiş olsun abi

slurps

« Yanıtla #5 : Temmuz 23, 2011, 11:29:36 ÖÖ »
bende aracımı binanın bahcesine cekiyorum ön cama bide sol aynaya cikolata sürmüşlerdi oda sıcakta erimiş akmış

logıcthıs

« Yanıtla #6 : Temmuz 23, 2011, 01:35:53 ÖS »
arkadaşım siz uygun bir ev bulun ve o mahalleyi terk edin... ne demişler ev alma komşu al ben arada sırada haftasonu kapının önünde yıkarım aracımı bir bakmışım üç araba olmuşuz daha zevkli oluyor...

2432

« Yanıtla #7 : Temmuz 23, 2011, 02:07:48 ÖS »
arkadaşlar beni çağırıyor arada bir. arabayı yıkamıyormusun ,hadi beraber yıkayalım:)
izmir de eski evimde reno 9 vardı komşum sol aynamı kırmış , sol sileceğimi dibinden halletmişti bilmiyorum nasıl becerdi

eskiler ne demiş ev alma komşu al diye:P

mali

« Yanıtla #8 : Temmuz 23, 2011, 09:51:20 ÖS »
benim arabamın üstünde 1-2 kez çöp atıldı
yukarıdna atıldığı belli
36 tane ihtimal var ama bigün yakalıcam
bende artık çöpleri düşürmüşsü diye kapısına önüne dökücem
bu en mantıklı seçeneğim..
tabi o an insanın ruh hali ne gerektirir bilinmez....

ozturk

« Yanıtla #9 : Temmuz 26, 2011, 12:44:34 ÖÖ »
Grafink    foto çektim formatıda jpeg fakat beceremedim alternatifleride denedim benim pc de yazılım ile ilgili bı sıkıntı var ondan da olabilir diye tahmin ediyorum çözünce atmaya çalışacağım.

Yorumlara şaşırdım EĞİTİM ŞART!

mkd

« Yanıtla #10 : Temmuz 26, 2011, 01:11:39 ÖÖ »
benim arabamın üstünde 1-2 kez çöp atıldı
yukarıdna atıldığı belli
36 tane ihtimal var ama bigün yakalıcam
bende artık çöpleri düşürmüşsü diye kapısına önüne dökücem
bu en mantıklı seçeneğim..
tabi o an insanın ruh hali ne gerektirir bilinmez....

36 ihtimal azmış,ya 37 olsaydı :)

TURQAZ

« Yanıtla #11 : Temmuz 26, 2011, 08:37:31 ÖÖ »
mart ayı dolayısıyla kediler  sex home olarak kullandıkları aracımı yazın gelmesiyle sineklere devretmiş bulunmaktalar ..ağustos ramazan olduğundan rahat edeceğimi düşünmekteyim

sanli90

« Yanıtla #12 : Temmuz 26, 2011, 09:30:44 ÖÖ »
mart ayı dolayısıyla kediler  sex home olarak kullandıkları aracımı yazın gelmesiyle sineklere devretmiş bulunmaktalar ..ağustos ramazan olduğundan rahat edeceğimi düşünmekteyim

:)

ctr07

« Yanıtla #13 : Temmuz 26, 2011, 02:55:31 ÖS »
rahat bırak genç kedileri..:)