Gönderen Konu: --- Siteye öneri hk. ---  (Okunma sayısı 1918 defa)

ed35

--- Siteye öneri hk. ---
« : Aralık 18, 2010, 05:35:40 ÖS »
Sevgili dostlar siteye öneri sunabileceğimiz bir bölüm aradım ancak bulamadım bence forum hakkında diye bir bölüm olsa orda site hakkında öneriler-şikayetler dinlense çok güzel olur diye düşünüyorum...
Birde asıl söylemek istediğim öneriye geleyim ; forumda yan tarafta profil resimlerimiz ve mesaj sayımız gibi bilgilerin yer aldığı kısıma ; araç biligilerimizi girebileceğimiz araç bilgileri kısmı eklense hoş olur ve kimin hangi modele sahip olduğu hakkında kafamızda bilgi oluşur  >=ok
Yazdıklarımın yeri burasımı tam emin değilim ancak yönetim uygun yerlere taşıyabilir,eğer rahatsızlık veridysem affola  O:)

ProCyoN

• SevimLiNet.Com
Ynt: --- Siteye öneri hk. ---
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2010, 05:58:12 ÖS »
İstekler Öneriler ve Sorularınız : http://www.teamhondaturkey.com/forum/istekler_oneriler_ve_sorulariniz-b18.0

ve istediğin konu hakkında yani ona benzer bende konu açmıştım onun konusuda bu linkte

http://www.teamhondaturkey.com/forum/istekler_oneriler_ve_sorulariniz/oneri_forumdaki_profil-t44338.0.html

bozdemir

« Yanıtla #2 : Aralık 18, 2010, 06:01:14 ÖS »
 Merhaba istediğiniz bilgiyi;  Profil > Kimlik Bilgisi > Kişisel Mesaj kısmına aracınızla ilgili şeyler yazabilirsiniz..

Eğer diğer türlü olsun, profil kısmında aracımızın markası modeli olsun seçenekleri dolduralım sonra sol tarafdaki profil fotosunun altından kendiliğinden görünsün demek istediyseniz o iş için forum alt yapısı uymaz diye biliyorum. Sonuçta klasik SMF 1.1.8  kullanılıyor :)  
« Son Düzenleme: Aralık 18, 2010, 06:02:30 ÖS Gönderen: bozdemir »

ed35

« Yanıtla #3 : Aralık 18, 2010, 06:05:24 ÖS »
O kadar aradıydım gözümden kaçmış ya kusura bakılmasın lütfen   O:)

Hocam evet dediğim gibi zaten altta yazabiliyoruz ancak ben profil resminin orda demiştim :)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #4 : Aralık 23, 2010, 08:07:55 ÖÖ »
Bence mesaj sayısının altında herkezin yaşı yazsın. kime nasıl hitap edeceğiz karışıyor.

LION

« Yanıtla #5 : Aralık 23, 2010, 08:14:52 ÖÖ »
+1  >=ok

ed35

« Yanıtla #6 : Aralık 23, 2010, 09:52:44 ÖÖ »
Mantikli. Ancak yas oluncada insallah laubalilik olmaz genc arkadaslara karsi,cunku ogrenci olanlar bile hor gorulurken..