Gönderen Konu: SCRAM KARTİNG  (Okunma sayısı 3239 defa)

CaSHaReMaN

SCRAM KARTİNG
« : Ocak 18, 2007, 07:05:40 ÖS »
Hem bir mekan tanıtmak hem de bir öneride bulunmak için bu topic’i açtım. Avrupa yakasında karting dendiğinde tadıyla katılımılacak bir mekan bulunmadığından hepimizin bilgisi vardır. Önceden tanışmışlığım olan iki ağabeyim Beylikdüzü Bauhaus yanında Final Dershanesi’nin bulunduğu blokların altındaki büyük otoparkın bir kısmını kiralayarak Scram Go-Kart’ı kurdular. Kapalı mekan olması, pistin uzunluğu ve hafif kaygan virajlarındaki yanlama keyfiyle, Avrupa yakasında bir numara diyebileceğim bu karting pistini go-kart sevenlere tavsiye ediyorum ve gitmek isteyen arkadaşlarımız olursa hep beraber bir mini buluşma yapmayı öneriyorum.

Pist hakkında bilgi:

1600m2 kapalı alana kurulu pistin virajlarında, basket sahalarında kullanılan yer kaplamasından kullanıldığı için kayganlaşan zeminde, dozunda bir yanlama keyfi yaşayarak go-kart ihtiyacınızı (ki benim için ihtiyaç :)) sonuna kadar doyurabilirsiniz.

6.5 hp'lik Honda motorlu 5 adet araç bulunuyor pistte

cafe

bir buluşma düzenlersek zaten otoparka kurulu mekanın hemen yanında (resimdede görebilirsiniz) sarı renkli kolonların arasına araçlarımızı sıralayarak hem otopark sorunundan kurtulmuş hemde gözümüzün önündeki araçlarımızı bol bol izleme imkanı bulabiliriz :)

aslında amacım bu sporu sevenlere mekan hakkında bilgi vermekdi, ama bende karting sever olarak siz dostlarımla birlikte bu mekanı paylaşmak ve mümkünse gidip birlikte tatmak istedim.

deeperblack

• Ziyaretçi
Ynt: SCRAM KARTİNG
« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2007, 07:23:24 ÖS »
   Vallaha mekan güzele benziyor. Mini buluşma için uygun görünüyor...

CaSHaReMaN

« Yanıtla #2 : Ocak 18, 2007, 08:13:53 ÖS »
hiç şüphen olmasın deeperblack, en iyi şekilde ağırlanacağımızın garantisini veriyorum. çünkü her gidişimde sanki oranın sahibi benmişim gibi hissettiriyorlar saolsunlar

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #3 : Ocak 18, 2007, 08:36:02 ÖS »
Araçlarda yeniye benziyor... Bu pisti çok duydum ama gitmek bi türlü fırsat olmadı. Bayada büyükmüş Paylaşım için teşekkürler.
Mini Yapabiliriz  burada
« Son Düzenleme: Ocak 18, 2007, 08:44:02 ÖS Gönderen: VTEC »

CaSHaReMaN

« Yanıtla #4 : Ocak 18, 2007, 08:53:48 ÖS »
tam dicektim adminimiz gelsede bir fikrini alsak. kendisini msnlerdede göremiyoruz :)

vtec-26

« Yanıtla #5 : Ocak 18, 2007, 09:16:13 ÖS »
istanbula yolum düşerse kesin uğrarım ah bide eskişehire yapsalar :-[ :-[

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2007, 08:15:37 ÖÖ »
ewet burayı biliyorum. gayet iyi ve güsel... bencede toplanalım gidelim kankalar :) yanlayalım all together  :dissiz :dissiz :dissiz

CaSHaReMaN

« Yanıtla #7 : Ocak 19, 2007, 06:41:24 ÖS »
yasinim gidelim be yaf  :dissiz uzun zaman oldu bir görüşelim

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #8 : Ocak 19, 2007, 09:33:39 ÖS »
görüşelim kankaa her zaman :) msn e eklesene beni :)

yasinim gidelim be yaf  :dissiz uzun zaman oldu bir görüşelim

CaSHaReMaN

« Yanıtla #9 : Ocak 19, 2007, 09:40:41 ÖS »
hah zaten onu diyecektim bak unutmuşum. mail adresini bilmiorum şimdi arattırma forumdan sen eklesen ;D ersingul@gmail.com

ALG

• THT
« Yanıtla #10 : Ocak 19, 2007, 09:50:28 ÖS »
ersin 2 hafta sonrasına c.tesi akşamına buluşma başlığı açıyorum..

CaSHaReMaN

« Yanıtla #11 : Ocak 19, 2007, 09:54:39 ÖS »
eyvalah altıner abi, gün sorun değil aslında yerde mühim değil birbirimizi görelim yeter ama böyle keyifli olur diye dedim. o zaman kısmetse görüşmek üzere

ALG

• THT