Gönderen Konu: Replica Lamborghini  (Okunma sayısı 3065 defa)

fantastic

Replica Lamborghini
« : Mayıs 23, 2009, 02:26:51 ÖS »
Selam Arkadaşlar Replica arabalarla alakalı danışmak istiyorum

Toyato mr2 den lamborghini murcielago yapılıyor ki bunun yanında firebird ve daha bir kaç arabadan replica yapılıyor ve yurt dışında ruhsat verilebiliyor motoru orginal lamborgihini olmamak şartıyla.
ortalama fiyatı 20.000,00 dolar ile 50.000,00 dolar arası yani 35 ila 80 liara arası birebir motor harici lamborghininiz oluyor. 250 350 bin euro harcayıp okadaar vergi veremicemiz genel olarak mumkun değil.
dışarıdan getirdiğiniz bir arabaya vergi olarak ne kadar veriliyor tahmini fiyat olabilir ama daha once bilgi edinilmiş olursa sevinirim yani bir bilgiye dayanarak cvp verirseniz iyi olur.
35 milyara bir lamborghini murcielago gümrükten ne kadar vergi veririm
2000 motor 1992 ile 1995 modelli

asmaz

Ynt: Replica Lamborghini
« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2009, 04:55:01 ÖS »
aracları merak ettim replica nasıl oluyormus resim olsaydı daha iyi olurdu

mesutbatili

« Yanıtla #2 : Mayıs 23, 2009, 07:00:47 ÖS »
Bende cok merak ettim.ve ilk defa duyuyorum daha detayli bilgi verirseniz sevinirim

firstcevher

« Yanıtla #3 : Mayıs 23, 2009, 11:58:01 ÖS »
sizde yaparsınızki ;) uygun şasiyi bulursanız, üstüne fiberden çokta güzel lamboda yaparsınız, başka şeylerde yaparsınız ;) kaporta ustalarının işi hep bunlar, varsa iyi bi usta sonuçlarda sıkıntı olmaz, ama Türkiye'de ruhsat sıkıntı olur ancak garaja koyar izlersiniz :D

ayriyetten hatırlatırım, Türkiye'de bi usta, ford taunus şasisine ferrari testarossa yapmıştı ;) 20 milyara mal etmişti ;)

asmaz

« Yanıtla #4 : Mayıs 24, 2009, 12:00:07 ÖÖ »
sizde yaparsınızki ;) uygun şasiyi bulursanız, üstüne fiberden çokta güzel lamboda yaparsınız, başka şeylerde yaparsınız ;) kaporta ustalarının işi hep bunlar, varsa iyi bi usta sonuçlarda sıkıntı olmaz, ama Türkiye'de ruhsat sıkıntı olur ancak garaja koyar izlersiniz :D

ayriyetten hatırlatırım, Türkiye'de bi usta, ford taunus şasisine ferrari testarossa yapmıştı ;) 20 milyara mal etmişti ;)
o ferrariden hayırmı gelir ahuahuahuhua gaza bassan dagılır :D

fantastic

« Yanıtla #5 : Mayıs 24, 2009, 08:33:38 ÖS »
mr2 to murcielago
http://www.youtube.com/watch?v=DyQX0hRaf-g

bu arada ruhsata i
şli bir arabanın trde ne gibi yolsuz görünen bir durumu olabilirki ben diyorum ki boş muhabbet olmasın .
dşardan arabayı alalım birde ruhsatımız kabul olmasın saçmalık.

s.alkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 24, 2009, 09:21:12 ÖS »
dışı kadar içide önemli kimseye ayar olmassan sorun yok ama biri olurda ayar ederse fena durum :))

fantastic

« Yanıtla #7 : Mayıs 25, 2009, 09:18:10 ÖÖ »
hocam dişine gore bi kaç arabayla katılımılabilir :) aslında bi f20 turbolayıp koyulabilir ama mr2 nin motoruda pekda fena değil .
basmaya gerek yok şekli şemali yetiyor :) bu aralar yaş komplexine girdim zaten pekde basasım gelmior :)
bi sevdiğim var valla 40 ı geçmiyorum bu aralar :) ağır ağır gidiyorum lamboylada ağır ağır takılırım iskele caddesinde :)

armi

« Yanıtla #8 : Mayıs 25, 2009, 02:06:03 ÖS »
hocam dişine gore bi kaç arabayla katılımılabilir :) aslında bi f20 turbolayıp koyulabilir ama mr2 nin motoruda pekda fena değil .
basmaya gerek yok şekli şemali yetiyor :) bu aralar yaş komplexine girdim zaten pekde basasım gelmior :)
bi sevdiğim var valla 40 ı geçmiyorum bu aralar :) ağır ağır gidiyorum lamboylada ağır ağır takılırım iskele caddesinde :)

:) :)