Gönderen Konu: bursa buluşmasından bi kaç bomba  (Okunma sayısı 10226 defa)

34 DF 9999

Ynt: bursa buluşmasından bi kaç bomba
« Yanıtla #50 : Şubat 11, 2009, 12:26:30 ÖÖ »
ama ben çok guldum ve eglendım mahırım ve serkana teşekkurler ederim sıze ayrıca ama beni o bozuk yollara tayyarımı çıkartınızya ama olsun herşeye degerdı tayyar uludagıda gordu...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Şubat 11, 2009, 10:07:07 ÖÖ »

burakk kannka nası gectık ama s2k yı daa gıderdık ama yol ayırımı geldı bılıyosun...:D

volkı cnm benım gostercem sana ben panıgı..ne nıe oglum ıcıyodumm kolayı Atmıslarr yaa:D

tehdit yok öle

Cucu Haklisin valla hayatta affetmezdi ersin s2000 ama kahretsinki yol ayrimi birdahaki sefere artik... Volkim sana dorseyi ozel olarak anlatacagim kardesim hic merak etme:)
dorse muabeti o avcılarda olan tır kazasını anlatmaya çalışmanmıydı :):)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #52 : Şubat 11, 2009, 10:10:45 ÖÖ »

ama ben çok guldum ve eglendım mahırım ve serkana teşekkurler ederim sıze ayrıca ama beni o bozuk yollara tayyarımı çıkartınızya ama olsun herşeye degerdı tayyar uludagıda gordu...

ama abi bak öğrenmiş oldun demek ki geçebiliomusun :) kimse diyemez gecemez diye :)

HonDaGırL

« Yanıtla #53 : Şubat 11, 2009, 11:46:21 ÖÖ »

yaa Bu WC Ci Fena o zaman hee herkezde bi anısı var Zahiyat Yoktur umarım ehehehe

aynen kanka herif catlak mervede gitmiş dayıyla resim cektirmiş
yha dayı fenaydı yhaa  dioki ne die geldinis buraya kimsinis honda bayisindemi çalışıosunus dedik yok seni merakl ettik :D sonna dedimki dayı bi foto çekinelimde face ye koycam dedim aa ii olur kızım  buranın adınıda yazda müşteri gelsin dio yhaa saten 10 dk sohbet ettik amcayla I love you dayı yha :D:D

EXELANCE

« Yanıtla #54 : Şubat 11, 2009, 12:00:08 ÖS »
:)) >%6rol >%6rol >%6rol