Gönderen Konu: Yine opel forumu yine şaka :D  (Okunma sayısı 11151 defa)

popuLer_

Ynt: Yine opel forumu yine şaka :D
« Yanıtla #50 : Ocak 07, 2011, 08:11:28 ÖS »
Valla ben 3 yıl Vectraya bindim, 2001 mdl 1,6 comfort. Sattım şimdi Honda Civic 1,6 ies arıyorum.. Zaten opel forumdada yürüyeni hakkında yorum yapılmamış Zaten öyle bi tartışma söz konusu değil. 2000 motorsa bilemem tabi kaldırmak lazım. Birkaç arkadaş yakıt konusundan bahsetmiş yakıt konusunda beni en az üzen arabaydı..Öyle ki 10 lira gazla yüksek devirde 65-70 km yol.. Tartışmaların seviyeyi kaybetmesi bana saçma geliyor. Burası honda forum diye hondası olmayan biri beğenisi olduğu araç hakkında görüş bildiremez mi ? Her iki markanında birbirine göre artıları ve eksileri var. Bunun yanı sıra insanların zevkleri ve renkleri var. Bilinçsiz, cahil, kulaktan doğma bişgilerle konuşanları demiyorum gerçekten paylaşma ihtiyacı olduğu için yorum yazanlardan bahsediyorum.. Herkezin düşüncesine saygı duymak gerekir. Bilmiyorum burda benden büyükler var bana laf düşermi ama nacizhane belirtmek istedim.

jaggalagalaga

« Yanıtla #51 : Ocak 07, 2011, 10:42:40 ÖS »
ed35 isimli arkadaşım benim opelin yol tutuşundan sonra yazılmış heralde senin yazın opelin yol tutuşunu ben beğeniyorum şikayetçi olanını görmedim opelim yok ama insan sadece elinde olanları beğenicekse hayatta 10 tane şeyi geçmez maddi varlıkları beğenme arzusu....benim söylemek istediğim o kadar hondayı aşağılamak gibi birşey olmamış öncedende yazdığım gibi ecotec ile vtec i karşılaştıracak kadar da bazı şeyleri görmezden gelecek bir kişi de değilim zaten bu konuya katılmamda bazı şeyleri görmezden gelmediğim içindir yol tutuşundan kasıt bilmem kaç km hızla viraja girmek değil güvenli bir şekilde savurmadan dönmektir diye düşünüyorum(bu sözümde senin girdiğin viraja ve arabana lafım yok yanlış anlama) sadece piyasadaki çoğu arabadan ne motor ne performans ne yakıt olarak karşılaştırmıyorum ama yol tutuşu olarak hatrı sayılır bir yeri olduğunu düşünüyorum sadece saygılar...

ed35

« Yanıtla #52 : Ocak 08, 2011, 10:53:12 ÖÖ »
ed35 isimli arkadaşım benim opelin yol tutuşundan sonra yazılmış heralde senin yazın opelin yol tutuşunu ben beğeniyorum şikayetçi olanını görmedim opelim yok ama insan sadece elinde olanları beğenicekse hayatta 10 tane şeyi geçmez maddi varlıkları beğenme arzusu....benim söylemek istediğim o kadar hondayı aşağılamak gibi birşey olmamış öncedende yazdığım gibi ecotec ile vtec i karşılaştıracak kadar da bazı şeyleri görmezden gelecek bir kişi de değilim zaten bu konuya katılmamda bazı şeyleri görmezden gelmediğim içindir yol tutuşundan kasıt bilmem kaç km hızla viraja girmek değil güvenli bir şekilde savurmadan dönmektir diye düşünüyorum(bu sözümde senin girdiğin viraja ve arabana lafım yok yanlış anlama) sadece piyasadaki çoğu arabadan ne motor ne performans ne yakıt olarak karşılaştırmıyorum ama yol tutuşu olarak hatrı sayılır bir yeri olduğunu düşünüyorum sadece saygılar...
Yok hocam niye yanlış anlıyayım,karşılaştıracağız ki bileceğiz...Zaten bende güvenlik anlamında dedim,en ufak savrulma yapmadığı için yüksek hızlarda.

jaggalagalaga

« Yanıtla #53 : Ocak 08, 2011, 06:25:30 ÖS »
eyv kardeş o zaman..