Gönderen Konu: Otopark sorunsalı...!  (Okunma sayısı 1535 defa)

karapilot

Otopark sorunsalı...!
« : Nisan 26, 2011, 06:25:52 ÖÖ »
Adamın altında 40-50 bin YTL’lik araç var ama 3-5 YTL park parası vermemek için, hemen ikinci bir sıra yapıp aracını yolun ortasında bırakmakta bir sakınca görmüyor.
Yada daha kötüsü yolun ortasına bırakıyor...
Ayıptır ya ayıp... bir kere aracını seven adam otoparka koyması lazım...

NusretA

Ynt: Otopark sorunsalı...!
« Yanıtla #1 : Nisan 26, 2011, 07:34:18 ÖÖ »
Arabası olanların suçu ne devlet sağolsun önüne gelen her yeri is park yapmış hergün darphane gibi para basıyor cadde üstünde oturuyorsun ama kapının önüne araba çekemiyorsun niye ispark orası çekeceksen parasını vereceksin...
kapımın önüne bile araç çekerken para ödeyeceksem bulduğum her yol kenarına ikinci bir sıra yapıp park ederim aracımı.. beleşe para vermem..

Furkan

« Yanıtla #2 : Nisan 26, 2011, 11:00:19 ÖÖ »
Şu paralı park olayına bende sinir oluyorum.İnsanları nasıl sömüreceklerini şaşırdılar artık.Benim bulunduğum semtte öyle bir uygulama yoktu ve ben yine her zamanki yerime aracımı park ettim.Geri döndüğümde bi baktım ön camda makbuz var.Artık yavaş yavaş en ucra köşelere bile gelmeye başladılar.

BurakOz

« Yanıtla #3 : Nisan 26, 2011, 11:25:59 ÖÖ »
70li yıllar iyiymiş, 1-2 faturadan başka bişe yok, bugüne bakıyoruz; elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon, cep telefonu, apartman aidatı, otopark, kart aidatı, araç vergisi, benzin, diğer vergiler vs vs vs  :vaww

canguder

« Yanıtla #4 : Nisan 26, 2011, 11:40:16 ÖÖ »
kaldırım mafyasından kurtulduk diye sevinirken daha büyük bela ispark başımıza geldi. Arkadaşların dediği gibi evin önü bile ispark oldu yuh artık.

karapilot

« Yanıtla #5 : Nisan 27, 2011, 11:57:00 ÖÖ »
faturaların çokluğu buna engel değil bence.