Gönderen Konu: Protesto !!  (Okunma sayısı 3028 defa)

serkan

• Ziyaretçi
Protesto !!
« : Mart 19, 2007, 11:53:44 ÖÖ »
AB Uyum yasaları gereğince devlet dairelerinden Atatürk resimlerinin kaldırılmasını  protesto ediyoruz!   
Ulusal  bilincimizi yavaş  yavaş  yok etmelerine izin vermek istemiyorsanız; iletebileceğiniz kadar iletiniz!   

İzmir kurtulmuş, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler... Trene binerler ve kompartımana çekilirler.
Ertesi gün, yaveri, Atatürk’ün kompartımanının kapısını çalar. Atatürk, yorgun, bitkin bir halde kravatını yıkamaktadır. Yaveri: "Paşam bu ne hal, hiç uyumadınız herhalde; niye böylesiniz", der.
"Atatürk, kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz, kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm, uyumadım kalktım", der.
Yaveri: "Aman Paşam! Birimize haber vereydiniz; hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik", der.
Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutan tarihi bir cevap verir:
"Geç fark ettim, hepiniz en az benim kadar yorgundunuz, hiç birinize kıyamadım. Önemli olan benim uyumam değil; milletimin rahat uyuması".

ATAMIZ SAYESİNDE NE KADAR RAHAT UYUYORUZ Kİ; HALA UYANAMADIK ?

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
Ynt: Protesto !!
« Yanıtla #1 : Mart 19, 2007, 04:23:41 ÖS »
+1881!

GU

« Yanıtla #2 : Mart 19, 2007, 04:42:53 ÖS »
 ](*,)  ](*,)  ](*,)  ](*,)  ](*,)  ](*,) bizi bu hale getirenlere yazıkLar oLsun... ](*,)   ](*,)  ](*,)  ](*,)  ](*,)

sSPAM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 19, 2007, 08:10:30 ÖS »
En sonunda bunada karıştılar A.B bizi bitirmeye calışıyor biz hala peşlerinden koşuyoruz.  =;  [-(

enes

« Yanıtla #4 : Mart 19, 2007, 08:19:12 ÖS »
Ya son 3,5 yıldır iyice geriye vurduk, yakında bush'un resimlerini de astırırlar.
gerçekten bu hale getirenlere yazıklar olsun

vtec-26

« Yanıtla #5 : Mart 19, 2007, 08:51:22 ÖS »
"Geç fark ettim, hepiniz en az benim kadar yorgundunuz, hiç birinize kıyamadım. Önemli olan benim uyumam değil; milletimin rahat uyuması".

bu söze bayıldım

GU

« Yanıtla #6 : Mart 19, 2007, 09:14:29 ÖS »

bu söze bayıldım

işte haala uyuyoruz

vtec-26

« Yanıtla #7 : Mart 19, 2007, 09:18:36 ÖS »
sanırım atatürk gibi bir lidere daha ihtiyacımız var çünkü milli birlik kalmadı türk türk'e düşman oldu yabancı devletlere özenti olduk vs bunlardan vaz gecip ülkemizi daha iyi yerler taşımaya çalışsak geliştirsek ne işsizlik sornu olur nede yoksulluk olur... offff offfffffffff...

devil_civic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mart 19, 2007, 09:30:44 ÖS »

bu söze bayıldım
+999999

işte haala uyuyoruz

GU

« Yanıtla #9 : Mart 20, 2007, 07:00:22 ÖÖ »
sanırım atatürk gibi bir lidere daha ihtiyacımız var çünkü milli birlik kalmadı türk türk'e düşman oldu yabancı devletlere özenti olduk vs bunlardan vaz gecip ülkemizi daha iyi yerler taşımaya çalışsak geliştirsek ne işsizlik sornu olur nede yoksulluk olur... offff offfffffffff...

insanlarn bilgilenmesi lazım bunun mümkün olabilmesi için dicem ama atatürk zamanında çok mu bilgiliydiler?Din'i kullanarak göz boyuyorlar hiç dikkatinizi çektimi Okuldan çok Camii olduğu?Bunlar çok acı gerçekler...

ALG

• THT
« Yanıtla #10 : Mart 20, 2007, 06:52:04 ÖS »
Ya son 3,5 yıldır iyice geriye vurduk, yakında bush'un resimlerini de astırırlar..

evet bir bu kaldı yapmadığımız bakalım neler göreceğiz daha..

karasovalye

« Yanıtla #11 : Mart 21, 2007, 07:16:57 ÖS »
bu seçimlerdede aynı insanlar bu ülkeyi yönetmeye devam ederse bırakın Atatürk resmini ascak yeri, Türkiye diye bir şey kalmıycak yeryüzünde

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mart 21, 2007, 10:19:31 ÖS »
Arkadaşlar gerçekten üzücü bir gerçek ama insanlar hakettiği kişler tarafında yönetilirler....

şimdi herkes ben bunu hak etmiyorum diyor ama hangimiz bunun aksine bir hareket yapıyoruz???
önce kendimizden başlamamız lazm bana sorarsanız.